خانه :: اساتید :: اخبار
ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان برگزار می کنددفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر برنامه های گرامیداشت دهه فجر را ویژه دانشگاهیان دانشگاه زنجان در پنج بخش دانشگاهیان، اساتید، کارکنان، دانشجویان و فرزندان اساتید و کارکنان برگزار می کند؛

قالب های برنامه در پنج بخش دانشگاهیان، اساتید، کارکنان، دانشجویان  فرزندان اساتید و کارکنان به شرح زیر می باشند که علاقه مندان می توانند با مطالعه اطلاعات مربوط به بخش مورد نظر در این ویژه برنامه ها شرکت نمایند:

بخش دانشگاهیان:
دانشگاهیان محترم دانشگاه زنجان میتوانند سوره مبارکه فجر را تلاوت نموده و فیلم تلاوت خود را ارسال نمایند.

بخش اساتید:
نشست هم اندیشی اساتید با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور دکتر عبداله گنجی، همراه با اهدای امتیاز فرهنگی در سامانه نیما برگزار خواهد شد که اساتید گرامی طبق روال نشست های هم اندیشی آنلاین، در این نشست شرکت می نمایند.

بخش کارکنان:
در این بخش دوره مجازی درسنامه " ایران مثبت 40" ویژه کارکنان دانشگاه زنجان در نظر گرفته شده است، کارکنان محترم جهت شرکت در دوره مجازی مذکور از طریق لینک سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان، وارد سامانه شده و پس از ثبت نام در دوره " ایران مثبت40" به گذراندن جلسات دوره می پردازند.
راهنمای شرکت در دوره مجازی

بخش دانشجویان:

 1. خاطره بازی های جشن های انقلاب
  دانشجویان عزیز میتوانند عکس های خود را از جشن های انقلاب( دوره ابتدایی تا دانشگاه) و همینطور عکس های شرکت در راهپیمایی های 22 بهمن و جشن های انقلاب که در سال های گذشته شرکت نموده اند برای ما ارسال نمایند.
  تعداد عکس های ارسالی حداکثر 3 عکس
 2. یک کار برای گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی:
  در این بخش شرکت کنندگان میتوانند از کار خود برای گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی عکس یا فیلم تهیه کرده و برای ما ارسال نمایند ( مثل: پست و استوری، آزین منزل، ماشین، شرکت در یک برنامه، مطالعه یک کتاب و...)
 3. طنیین الله اکبر در فجر 42 ام:
  دانشجویان برای شرکت در این بخش میتوانند از طنین الله اکبر خود همراه با خانواده و یا دوستان در شب 22 بهمن، فیلم تهیه کرده و برای ما ارسال نمایند.
  حداکثر زمان فیلم: 5 دقیقه

بخش فرزندان اساتید و کارکنان:

 1. اجرای سرود ملی:
  خانواده های محترم میتوانند از اجرای سرود ملی توسط فرزند خود فیلم تهیه کرده برای ما ارسال نمایند.
 2. نقاشی:
  در این بخش خانواده ها می توانند تصویر نقاشی کودکان 4 تا 12 سال با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی را ارسال نمایند.
 3. کاردستی:
  خانواده های محترم میتوانند فیلم و تصویر کاردستی های تهیه شده توسط فرزندان فرزندان( 7 تا 16 سال) خود را با موضوع انقلاب اسلامی برای ما ارسال نمایند. ( حداقل 5 دقیقه فیلم از مراحل ساخت کاردستی باید تهیه و همراه با تصویر نهایی کار ارسال گردد)

نحوه ارسال آثار بخش ها:
فیلم ها و تصاویر خود را به همراه مشخصات کامل و شماره تماس به آیدی nahad_znu@ در پیام رسان های مجازی ارسال نمایید.

مهلت شرکت در ویژه برنامه ها: 12 الی 30 بهمن ماه

** از برترین آثار ارسالی و نفرات برتر دوره مجازی تقدیر به عمل خواهد آمد**

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و برنامه های دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در صفحه اینستاگرامی، با ما همراه باشید:

https://instagram.com/nahad_znu?igshid=knt83xu07fa

 

 


ارسال شده در مورخه: 12-11-1399