خانه  :: اساتید  :: اخبار

قابل توجه کلیه همکاران بیمه شده سازمان تأمین اجتماعی
سازمان تأمین اجتماعی جهت تخصیص شماره SSN به بیمه شدگان و افراد تحت تکفل ایشان درخواست تکمیل فرم را دارد.
قابل توجه کلیه بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی

همکاران پس از تکمیل کامل فرم و ثبت اسکن فرم (با فرمتjpg) در قسمت ویرایش اطلاعات فردی (افزودن مدارک) پرتال رفاهی به  نشانی http://refahi-portal.znu.ac.ir  جهت اخذ تأییدیه کارفرما به اداره رفاه مراجعه نمایند.

باعنایت به اقدام سازمان تأمین اجتماعی جهت تخصیص شماره های SSN به کلیه بیمه شدگان و افراد تحت تکفل ایشان لازم است کلیه همکاران بیمه شده از طریق سازمان تأمین اجتماعی ضمن پرینت فرم (در یکی از فرمتهای ذیل) بصورت پشت و رو و تکمیل اطلاعات برای خود و افراد تحت تکفل صرفاً جهت امضا فرم بیمه شده اصلی به اداره رفاه مراجعه نمایند.

مدارک لازم همراه فرم:

  • -         اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
  • -         یک قطعه عکس 4*3 برای افراد بالای دوسال

بیمه شدگان می بایست با دردست داشتن فرم تأیید شده خود، باضافه فرمهای تکمیل شده افراد تحت تکفل و همچنین مدارک اعلام شده، در اسرع وقت به واحد نامنویسی و حسابهای انفرادی شعبه 2 زنجان واقع در سعدی وسط ابتدای خیابان هفت تیر تحویل نمایند.

توضیح: شماره اختصاصی تامین اجتماعی یا همان SSN ضمن بررسی و پالایش روابط بیمه ای و احراز هویت از طریق ارتباط برخط با ثبت احوال انجام می پذیرد.

سازمان تأمین اجرای با اجرای طرح مذکور قادر خواهد بود با دسترسی که از طریق اطلاعات ثبت احوال برایش ایجاد می شود، نسبت به ساماندهی اطلاعات خود و همچنین تسریع در ارائه خدمات، علی الخصوص برای مواردی مانند تولد، ازدواج، طلاق، مرگ و حتی همپوشانی در پرداخت حقوقها و غیره استفاده نماید.

اضافه می نماید سازمان درحال حاضر ارائه قسمتی از خدمات خود را منوط به تکمیل و تحویل فرم نموده است، بدیهی است مسئولیت عدم اقدام درخصوص مذکور با بیمه شدگان خواهد بود.

 

فرم را از یکی از فرمتهای ذیل دانلود و بصورت پشت و رو به تعداد بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل پرینت و تکمیل نمائید.

صفحه اول فرم (با فرمتpdf)

صفحه دوم فرم (با فرمتpdf)

 

صفحه اول فرم (با فرمت jpg)

صفحه دوم فرم (با فرمت jpg)

 

همکاران پس از تکمیل کامل فرم و ثبت اسکن فرم (با فرمتjpg) در قسمت ویرایش اطلاعات فردی (افزودن مدارک) پرتال رفاهی به  نشانی http://refahi-portal.znu.ac.ir ، صرفاً جهت اخذ تأییدیه کارفرما برای فرم بیمه شده اصلی، به اداره رفاه مراجعه نمایند.

 

ضمناً نام کارفرما و کارگاه، دانشگاه زنجان و شماره کارگاه 1188210011 می باشد و شماره ملی کارفرما نیاز به تکمیل ندارد.

 


ارسال شده در مورخه: 14-4-1395