خانه  :: اساتید  :: اخبار

با
به همت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر شدهمزمان با ايام فاطميه و سالروز شهادت حضرت صديقه كبري(سلام الله علیها) مركز آموزش مجازي دانشگاهيان درس نشاني بهشت را با هدف ارائه الگو براي التزام به ارزش‌هاي اسلامي فردي و اجتماعي با تأسي به سيره رفتاري و تربيتي و سبك زندگي حضرت زهرا(سلام الله علیها) منتشر كرد.
آشنايي با سيره حضرت صديقه طاهره با تكيه بر شخصيت برجسته معنوي ايشان به عنوان يك شخصيت چندبعدي در نقش دختر پيامبر(ص) و همسري مولاي متقيان و مادري ائمه بزرگوار بركات فراواني در تربيت فكري و فرهنگي جامعه امروز خواهد داشت. از این رو بررسي و دقت در اين ابعاد چندگانه و شناخت ويژگي هاي ايشان براي زنان و مردان جامعه امروز مي‌تواند به عنوان الگويي والا مورد توجه قرار گيرد.
مركز آموزش مجازي دانشگاهيان تلاش كرده تا با توجه به ابعاد تربيتي بزرگ بانوي مكتب تشيع براي اولين بار بخشي از زندگاني حضرت را در قالب آموزش مجازي ارائه كند.
اين درس در قالب چهار جلسه ارائه شده است. شاه كليد سبك زندگي فاطمي، فاطمه زهرا(س) و زن امروز، تبلور معناي انسان كامل در وجود حضرت زهرا(س)، رسالت بزرگ دخت پيامبر(ص) در صحنه غبارآلود فتنه عناوين این چهارجلسه می‌باشند كه توسط استاد رحيم پورازغدي، حجج اسلام رفيعي و عالي از اساتيد برجسته حوزه و دانشگاه ايراد مي‌گردد.

به منظور دسترسي به این درس می توانید از طریق پیوند آموزش مجازی دانشگاهیان از سایت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه وارد شويد.


ارسال شده در مورخه: 11-12-1395

آخرين اخبار با موضوع: نهاد مقام معظم رهبری

کلاس صوت و لحن قرآن کریم

با حضور استاد دکتر ملکی، سه شنبه ها ساعت 12، مسجد دانشگاه

   

زیارت آل یاسین

خواهران جمعه 7 اردیبهشت، ساعت 9صبح، برادران جمعه 7 اریبهشت، ساعت 16:30

   

نشست اساتید دانشگاه به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

بسیج اساتید دانشگاه زنجان برگزار نمود

   

جشن بزرگ نیمه شعبان

دوشنبه 10 اردیبهشت، ساعت 15:30، سالن غدیر

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
نهاد مقام معظم رهبری

اردوی یکروزه طبیعت و درمان