خانه  :: اساتید  :: اخبار

قابل توجه دانشجویان ساکن خوابگاه‌های دولتی
اداره خوابگاهها      به اطلاع دانشجویان ساکن خوابگاه‌های دولتی که اجاره بهاء نیمسال اول یا دوم سال تحصیلی 96-97 را پرداخت ننموده‌اند می‌رساند تا مورخ 97/02/15 فرصت دارند نسبت به پرداخت اجاره بهاء اقدام و فیش واریزی را به سرپرستی خوابگاه‌های مربوطه ارائه نمایند در صورت عدم پرداخت تا موعد فوق دانشجو مجاز به رزرو اتاق برای نیم‌سال اول سال تحصیلی 98-97 (که انتخاب اینترنتی آن در اواسط اردیبهشت ماه انجام خواهد شد) نبوده و اولویت انتخاب خوابگاه دولتی به دانشجویان دیگر واگذار خواهد شد. بدیهی است اداره خوابگاه‌ها هیچ مسئولیتی در قبال دانشجویانی‌که در مهلت مقرر نسبت به تسویه بدهی خود اقدام ننمایند نخواهد داشت.

روش‌های پرداخت اجاره بهاء خوابگاه

الف ـ مراجعه به سایت پورتال دانشجویی به آدرس http:/bp.swf.ir (کاربری و کلمه عبور کد ملی به همراه خط‌ تیره‌های موجود در آن‌ خواهد بود. مثال : 9-456708-123).

ب ـ مراجعه به اتاق 11 و 14 ساختمان معاونت دانشجویی(اداره خوابگاه‌ها) و دریافت فیش و پرداخت آن در بانک تجارت شعبه دانشگاه.

      ضمناً دستور العمل جدید صندوق رفاه در خصوص پرداخت اجاره بهاء خوابگاه به شرح ذیل می‌باشد:

1ـ دانشجویان در ابتدای هر نیم سال تحصیلی و قبل از ورود به خوابگاه ملزم به پرداخت نقدی اجاره بهاء هستندکه در این صورت با واریز تا 90 روز از ابتدای نیم سال تحصیلی مشمول 10 درصد تخفیف می‌گردند.

2ـ از روز 91 تا پایان نیم سال تحصیلی مبلغ به صورت نقدی و بدون تخفیف محاسبه می‌شود.

3ـ در صورت عدم واریز اجاره بهاء تا پایان نیمسال تحصیلی مشمول جریمه دیرکرد شده و استفاده از خوابگاه در نیمسال بعد مشمول تسویه بدهی(اصل و جریمه )خواهد بود.


ارسال شده در مورخه: 02-02-1397

آخرين اخبار با موضوع: معاونت دانشجویی

برگزاری کارگاه آموزشی مرکز مشاوره

معاونت دانشجویی (29-02-1398)

   

جشنواره تجلیل از جوانان برتر استان

معاونت دانشجویی (15-02-1398)

   

بیمه دانشجویان

معاونت دانشجویی (07-02-1398)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
معاونت دانشجویی

انتخاب دانشجوی نمونه کشوری سال 97