خانه  :: اساتید  :: اخبار

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی حادثه تروریستی در اهواز
توطئه دولت های دست نشانده آمریکا برای ناامن کردن ایراندر پی حادثه‌ی تروریستی صبح شنبه در اهواز که به شهادت و زخمی شدن جمعی از مردم عزیزمان منجر شد حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با تسلیت به خانواده‌های شهدای این حادثه‌ی تلخ و تأسف‌بار تأکید کردند: این جنایت، ادامه‌ی توطئه‌ی دولت‌های دست‌نشانده‌ی آمریکا در منطقه است که هدف خود را ایجاد ناامنی در کشور عزیز ما قرار داده‌اند.

بسمه‌تعالی
حادثه‌ی تلخ و تأسف‌بار شهادت جمعی از مردم عزیزمان در اهواز به دست تروریستهای مزدور، یک بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران را آشکار ساخت. این مزدوران قسی‌القلب که به روی زن و کودک و مردم بی‌گناه آتش میگشایند وابسته به همان مدعیان دروغگو و ریاکارند که پیوسته دم از حقوق بشر میزنند. دلهای پرکینه‌ی آنان نمیتواند تجلّی اقتدار ملی در نمایش نیروهای مسلح را تحمل کند. جنایت اینها ادامه‌ی توطئه‌ی دولتهای دست‌نشانده‌ی آمریکا در منطقه است که هدف خود را ایجاد ناامنی در کشور عزیز ما قرار داده‌اند. به کوری چشم آنان ملت ایران راه شرافتمندانه و افتخارآمیز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه‌ی دشمنی‌ها فائق خواهد آمد.
اینجانب تسلّا و همدردی خود را به خانواده‌های این شهیدان عزیز عرض میکنم و صبر و سکینه‌ی الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهیدان مسألت مینمایم. دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت، دنباله‌های این جنایتکاران را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه‌ی مقتدر قضائی کشور بسپارند.

سیّدعلی خامنه‌ای
۳۱ شهریور ۱۳۹۷


ارسال شده در مورخه: 02-07-1397

آخرين اخبار با موضوع: عمومی

پاسخ به پرسش های متداول در خصوص عتبات دانشگاهیان

دانشگاهیان قبل از ثبت نام نکات ذیل را به دقت مطالعه و رعایت نمایند (07-09-1397)

   

جوان‌ها راه حل مشکلات کشورند

رهبر معظم انقلاب در همایش ده‌ها هزار نفری «خدمت بسیجیان» در ورزشگاه آزادی: (15-07-1397)

   

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی حادثه تروریستی در اهواز

توطئه دولت های دست نشانده آمریکا برای ناامن کردن ایران (02-07-1397)

   

مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اظهار کرد:

درخواست از وزارت علوم برای تأمین ارز مورد نیاز دانشجویان متقاضی زیارت اربعین (22-06-1397)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
عمومی

شب های قدر