خانه :: اساتید :: اخبار
برگزاری مانور زلزله در دانشگاه زنجان
هدف این مانور افزایش تاب آوری و تمرین برای ارتقای دانش و مهارت دانشجویان در جهت پیشگیری از خسارات زلزله بود (21-9-1397) ادامه خبر
حضور صاحب 280 اختراع داخلی و بین المللی در دانشگاه
برنامه اختراع و تولید دانش از بطن قرآن کریم با حضور دکتر روح الله شریفی در دانشگاه زنجان برگزار شد (20-9-1397) ادامه خبر
در آزمایشگاه اپتیک دانشگاه زنجان به ثمر رسید:
طراحی و ساخت سیستم آزمایشگاهی ارتباط دید مستقیم لیزری با پهنای باند 150Mb/s  (19-9-1397) ادامه خبر
بروزرسانی: 2-2-1397
معرفی

درباره روابط عمومي

بررسي و شناخت و مطالعه مداوم محيط داخل و خارج سازمان يك وظيفه مهم روابط عمومي است. پيشرفت روزافزون وسايل ارتباط جمعي وبهره‌گيري از فن‌آوريهاي نوين اطلاعاتي و ارتباطي موجب شده است تا روابط عمومي‌هايي بتوانند در عرصه فعاليتهاي سازماني موفق باشند كه از اين وسايل ارتباطي جديد جهت ايجاد ارتباط استفاده نمايد. حركت از جامعه صنعتي به سوي جامعه اطلاعاتي و پديده مهم جهاني شدن، زمينه شناسايي، كسب، پردازش و انتقال دانش و اطلاعات را فراهم نموده است. اگر روابط عمومي نتواند در اين چرخش اطلاعات نقش آفريني كند، روابط عمومي ناكارآمد است. در اين عرصه، سازماني مي‌تواند موفق عمل كند كه با اطلاع‌يابي به موقع، چالشها را پشت سر بگذارد و در غير اينصورت سازمانهايي با روابط عمومي سنتي و ناكارآمد در آستانه شكست و ناكامي قرار مي‌گيرد.
امروزه روابط عمومي را «كوشش مدبرانه‌اي براي ترغيب و تشويق مردم يا نفوذ در افكار آنان با استفاده از وسايل ارتباطي» تعريف مي‌كنند. همچنين در تعريف ديگري آمده است كه «روابط عمومي در واقع رابطي است بين سازمان و مردم كه سعي دارد اهداف سازمانها را براي مردم تشريح و از مردم بيشتر خبرگيري كند و عكس‌العمل آنان را به تصميم‌گيران سازمان ارايه دهد.» همچنين يونسكو در تعريف روابط عمومي معتقد است كه «روابط عمومي بخشي از مديريت است كه وظيفه تقويت روابط دو جانبه، ايجاد تفاهم و همكاري در جلب نظر مردم، حفاظت از منابع سازماني به همراه بهره‌گيري و هدايت افكار عمومي را بر عهده دارد.»
روابط عمومي دانشگاه زنجان در راستاي ايجاد ارتباط منظم و مؤثر با مخاطبين محترم (دانشجويان، اساتيد و كاركنان) و ارايه نقطه نظرات، پيشنهادها، انتقادها و مشكلات موجود به رياست و ساير مديران و همچنين ارايه آخرين اخبار دانشگاه اقدام به راه‌اندازي سايت روابط عمومي نموده است.

 

 
 

معرفی و شرح وظایف همکاران روابط عمومی

علی سپهری
رییس روابط عمومی

Email: sepehri.ali[at]znu.ac.ir, Sepehri404[at]yahoo.com

 

محمدرضا صیدی

مسئول واحد فرهنگی، برنامه ریزی و سنجش افکار

Email

 

 

قربان عباسی
مسوول سمعی و بصری و امور هنری

Email:ghorban_abbasi[at]znu.ac.ir

 

ا. اشتری
کارشناس طراحی،گرافیک و پایگاه اطلاع رسانی

Email: ashtari_e[at]hotmail.com

 

 

ف. محمدی

کارشناس طراحی،گرافیک و پایگاه اطلاع رسانی

 

سیده ل. موسوی
کارشناس امور دفتری و بایگانی

Email: musavi.leila[at]gmail.com

 

علی اسلامی

مسئول واحد ارتباطات، تبلیغات و تشریفات

e-mail:ali.eslami6272[at]yahoo.com

 

 

متصدی آمفی تئاتر و خدمات

شرح وظایف

 


امور حمل و نقل

e-mail

شرح وظایف

 

 

 

بازدید امروز: 3