خانه :: اساتید :: اخبار
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد (30-11-1396) ادامه خبر
ارتقا جایگاه دانشگاه زنجان در رتبه بندی نیچرایندکس
ارتقا جایگاه دانشگاه زنجان در رتبه بندی "نیچرایندکس" از 26 به 22 در بین کلیه دانشگاه های کشور (28-11-1396) ادامه خبر
حضور استاندار در جلسه پرسمان پیشرفت دانشجویی دانشگاه
استاندار زنجان مهمان جلسه پرسمان پیشرفت دانشجویی دانشگاه زنجان (21-11-1396) ادامه خبر
تهیه ویلچر از محل بازیافت درب بطری ها در دانشگاه
نخستین ویلچر با همکاری دانشگاهیان دانشگاه زنجان از محل بازیافت درب بطری ها خریداری گردیدبه گزارش روابط عمومی دانشگاه، نخستین ویلچر با همکاری دانشگاهیان دانشگاه زنجان از محل بازیافت درب بطری ها جهت هدیه به انجمن خیریه آوای رعد زنجان خریداری گردید.

گفتنی است این حرکت مردمی از سال 95 در این دانشگاه با هدف کمک به محیط زیست و سلامت جامعه، با پیگیری‌های گروه علوم محیط زیست، دانشجویان عضو انجمن علمی محیط زیست و اعضای انجمن مردم نهاد توان افزایان زندگی سبز (اَتازیس) به مرحله اجرا رسید.

قابل ذکر است این طرح از حمایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری جهت تامین بخشی از هزینه‌ها برخوردار بوده است.

به گفته امین خزاعی، مدیر پویش مردمی زنگین، از زمان شروع فعالیت این پویش از آذرماه 95 تاکنون در حدود یکصد هزار درب بطری با همکاری گسترده شهروندان از سطح شهر زنجان جمع آوری گردید که با فروش درب‌ها به کارگاه بازیافت، توانستیم بخش عمده هزینه خرید ویلچر را تهیه نماییم.

این فعال محیط زیست بیان کرد: «بی‌تفاوت نیستم» شعاری است که برای پویش مردمی زنگین انتخاب شده و شهروندان زنجانی نیز تاکنون ثابت کرده‌اند که به موضوع مهم محیط زیست در کنار امور نیکوکارانه و نوع دوستانه حساس بوده و نسبت به آن‌ها بی‌تفاوت نیستند.   

گفتنی است، ویلچر خریداری شده همزمان با روز زمین پاک و در مراسمی که به این مناسبت در دانشگاه زنجان برگزار خواهد شد به انجمن خیریه آوای رعد زنجان اهدا و در اختیار شهروند نیازمند که پیش از این شناسایی گردیده، قرار خواهد گرفت.

برای همکاری با پویش مردمی زنگین، تحویل درب‌های بطری، عضویت در گروه تلگرامی و... می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:

تلگرام: @aminkhazaee88

 

   

 


ارسال شده در مورخه: 28-1-1396