برگزاری تور رسانه ای وزارت علوم در دانشگاه زنجان
خانه :: اساتید :: اخبار
به اطلاع مراجعه کنندگان محترم می‌رساند
کلیه واحدهای دانشگاه زنجان از تاریخ 97.05.20 لغایت 97.06.01 تعطیل خواهد بود (17-5-1397) ادامه خبر
امضای تفاهم نامه همکاری پنج جانبه
بین دانشگاه زنجان با سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، سازمان نظام مهندسی معدن و خانه معدن (9-5-1397) ادامه خبر
میز خدمت الکترونیکی راه اندازی شد
میز خدمت الکترونیکی در دانشگاه زنجان راه اندازی شد (8-5-1397) ادامه خبر
برگزاری تور رسانه ای وزارت علوم در دانشگاه زنجان
تور رسانه ای وزارت علوم باحضور همکاران وزارتی و اصحاب رسانه در دانشگاه زنجان برگزار شد 

تور رسانه ای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باحضور همکاران وزارتی و اصحاب رسانه در دانشگاه زنجان برگزار شد. در این تور دو روزه که 19 و 20 اردیبهشت ماه برگزار گردید مهمانان ضمن بازدید از قسمت های مختلف دانشگاه و شهر زنجان در نشست صمیمی با اعضای هیأت رییسه دانشگاه دیدار کردند.

در این نشست، دکتر نجفیان با اشاره به قدمت دانشگاه زنجان یادآور شد که دانشگاه دارای محیطی مناسب و وسیع است و با مشکل فرسودگی مواجه نشده است.  وی همچنین به ارائه آماری از تعداد دانشکده ها، رشته ها و اعضای هیأت علمی پرداخته و عنوان نمود که رشته ها در راستای افزایش کیفیت تجمیع شده است. در ادامه با اشاره به نسبت اعضای هیأت علمی به دانشجویان گفت: اعضای هیأت علمی این دانشگاه را اساتید جوان تشکیل داده اند.

ریاست دانشگاه مواردی همچون پوشش تمام دانشجویان روزانه متقاضی خوابگاه، تجهیز تمام خوابگاه های دخترانه به امکانات ورزشی، فعالیت دایمی بازارچه دانشگاه، ارائه خدمات دندانپزشکی به دانشجویان، موافقت با 90 درصد درخواست های تشکل های دانشجویی فعال را خاطرنشان نموده و گفت بودجه دانشگاه در سال گذشته تخصیص کامل داشته است.

دکتر نجفیان در این گفتگو به ارتباط صنعت با دانشگاه اشاره کرد و گفت که این ارتباط آن گونه که باید نیست. وی همچنین در حوزه پژوهشی یادآور شد که دانشگاه ها باید پژوهش ها را معطوف به مشکلات جامعه کنند.

ریاست دانشگاه عنوان کرد که با عقد تفاهم نامه های دانشگاه زنجان با دانشگاه های خارجی آمادگی داریم در دوره تحصیلات تکمیلی، دوره مشترک برگزار کنیم.

در ادامه برنامه میهمانان از دانشگاه تحصیلات تکمیلی و پارک علم و فناوری استان نیز بازدید نمودند.

 

 

جهت مشاهده عکس های تور به آلبوم تصاویر دانشگاه مراجعه نمایید.

 

 

 


ارسال شده در مورخه: 23-02-1397