خانه :: اساتید :: اخبار
بيمه تكميلي كاركنان و اعضاي هيئت علمي دانشگاه
همكاران محترم ميتوانند با مراجعه به پرتال رفاهي نسبت به عضویت، انصراف و حذف و اضافه در اسامی خود اقدام نمايند.اطلاعیه

باطلاع کلیه همکاران محترم (رسمی، پیمانی،قراردادی و بازنشستگان) میرساند

 

قرارداد بیمه تکمیلی از ابتدای مهرماه سالجاری، با بیمه رازی منعقد گردیده است.

 

مهلت عضویت، انصراف و حذف و اضافه در اسامی صرفاً تا پایان مهرماه می باشد و تمدید نخواهد شد.

 

جهت مشاهده تعهدات قرارداد کلیک نمائید

همکارانیکه متقاضی عضویت، تغییر در اسامی و یا انصراف از پوشش بیمه تکمیلی هستند می بایست با وارد کردن کد ملی و سریال شش رقمی شناسنامه در پرتال رفاهی http://refahi-portal.znu.ac.ir ضمن تکمیل و اصلاح اطلاعات خود و خانواده (همسر، فرزند، پدر و مادر و سایر افراد تحت تکفل) نسبت به انجام تغییرات مد نظر در پوشش بیمه تکمیلی خود اقدام نمایند.

مهم: همکارانیکه تمایل به تمدید پوشش بیمه ای خود ندارند، می بایست با مراجعه به پرتال و انتخاب گزینه "انصراف از پوشش بیمه تکمیلی" مراتب انصراف خود را اعلام نمایند..

سایر موارد:

1.شروع پوشش بیمه ای از ابتدای مهر ماه بوده و حق بیمه کامل درماه مذکور کسر و اسناد خسارت نیز از ابتدای ماه مذکور قابل پرداخت است.

2.پرداخت خسارات در ماه آبان و پس از ارسال لیست قطعی بیمه شدگان انجام خواهد شد.

3.همکارانیکه قبلاً دارای پوشش بیمه ای بوده اند، در صورتی که تغییراتی در نفرات (حذف و اضافه) نداشته باشند نیازی به مراجعه به پرتال نخواهند داشت

4.مهلت تحویل اسناد درمانی مربوط به ماه شهریور و قبل از آن به شرکت بیمه طرف قرارداد قبلی (بیمه ایران) حداکثر تا پایان ماه جاری تمدید گردیده است. بدیهی است پس از انقضای مهلت مذکور امکان تحویل اسناد وجود نخواهد داشت.

اضافه می نماید پس از اتمام مهلت ثبت نام و ارسال لیست نهایی، هیچ گونه امکانی جهت حذف و اضافه در بیمه شدگان تاپایان قرارداد (شهریور96) وجود نخواهد داشت.

 

اطلاعات بیشتر در خصوص قرارداد را با وارد شدن به پرتال مشاهده خواهید کرد.

 

 


ارسال شده در مورخه: 19-7-1395