خانه :: اساتید :: اخبار

صفحات مرتبط

سایر صفحات

آمار سایت

بازديد امروز: 33
بازديد ديروز: 78
بازديد کل: 88500
فراخوان طرح هاي پژوهشي
دستگاههاي اجرايي 

با سلام خدمت همکاران عزیز

ضمن اطلاع رسانی فراخوان انتخاب مجریان طرحهای پژوهشی دستگاههای اجرایی استان در سال 1396، توجه شما را به نکات زیر جلب می نماید:

 

1- پروپوزال دقیقاً در راستای عنوان طرح پژوهشی و فناوری مصوب دستگاه اجرایی ارائه شده و از هرگونه تغییر در عنوان خودداری گردد.

2- تیم اجرایی طرح به نحوی هماهنگ گردد که تخصص ، تجربیات و سوابق پژوهشی مجری طرح حداکثر سازگاری را با عنوان طرح پژوهش  داشته باشد.

3- حتی المقدور از ظرفیت همکاران مرتبط  و مکمل در ارتباط با موضوع طرح پژوهشی (به عنوان تیم همکار) استفاده شود.

4- تمامی موارد مندرج در فایل پروپوزال (واژه‌های کلیدی،  بیان مساله (حداکثر 300 کلمه)، پیشینه طرح (با ذکر منابع)، اهداف اصلی و فرعی،  سؤال‌ها و فرضیه‌ها، روش انجام طرح (جامعه آماری، حجم نمونه، روش گردآوری داده‌ها و تجزیه و تحلیل)، فهرست منابع،  زمان بندی اجرای طرح و پیشرفت کار و هزینه‌ها )  به طور دقیق و کامل در پیشنهاده طرح گنجانده شود.

5- مجموع کل هزینه های انجام طرح از مبلغ ریالی پیش بینی شده برای آن تجاوز نکند.

 

با توجه به اهمیت موضوع، به منظور بررسی اولیه پروپوزالها توسط معاونت پژوهش و فناوری و کمک به رفع نقایص احتمالی (قبل از ارسال به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان)، از اعضای محترم هیأت علمی متخصص در زمینه  موضوعات فراخوان و علاقمند به ارائه پروپوزال، درخواست می شود حتی المقدور تا پایان وقت اداری چهارشنبه 17 آبان ماه سال 1396 پیشنهاده های خود را در اختیار دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه قرار دهند.

فراخوان اول: اولویتهای پژوهش و فناوری دستگاههای اجرایی مشمول اعتبارات هزینه ای استانی استان زنجان

فرم پروپوزال

جدول شماره 1

جدول شماره 2

فراخوان اول طرحهای پژوهشی

فراخوان دوم: اولویتهای پژوهش و فناوری دستگاههای اجرایی مشمول اعتبارات هزینه ای ملی استان زنجان

جدول شماره 1

فراخوان دوم طرحهای پژوهشی

 

 


ارسال شده در مورخه: 8-8-1396