خانه :: اساتید :: اخبار
برگزاری کلاس داوری درجه 3
برگزاری کلاس داوری درجه 3 فوتسال برادران دانشجو (5-12-1395) ادامه خبر
برنامه تمرینی دانشجویان برادران
برنامه تمرینی تیم های ورزشی دانشجویان برادران - سالن ورزشی 2 و 3 (5-12-1395) ادامه خبر
نتایج مسابقات کارکنان و اعضای هیات علمی
نتایج مسابقات کارکنان و اعضای هیات علمی - آقایان و خانم ها به مناسبت دهه مبارک فجر (3-12-1395) ادامه خبر
مدیریت تربیت بدنی دانشگاه زنجان که زیر نظر معاونت دانشجوئی می باشد با هدف کلان توسعه و گسترش ورزش در میان اقشار دانشگاهیان تلاش خود را مصروف این داشته است که با برنامه ریزی دقیق و اجرای منظم برنامه های تدوین شده ، استعداد سرشار و توان بالقوه قشر جوان دانشجویان را در مسیر تعالی و شکوفایی قرار دهد. لذا با توجه به اینکه موثر ترین وسیله برای رسیدن به اهداف مورد نظر گسترش هر چه بیشتر فعالیتهای ورزشی و مشارکت فعال دانشجویان در انجام امور فوق برنامه و مسابقات ورزشی میباشد، مدیریت تربیت بدنی در چند بخش عمده انجام وظیفه مینماید ... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 4
بازديد ديروز: 63
بازديد کل: 47202
اطلاعیه ورزشی
مراسم توزیع جوایز مسابقات درون دانشگاهی کارکنان و اعضای هیئت علمی - آقایان



نتایج مسابقات ورزشی کارکنان برادران بمناسبت هفته دفاع مقدس

فوتسال

نام تیم

اسامی نفرات تیم

مقام

شهید حیدری

عمران حشمتی – امیر میرزایی – جبار سیف پناهی – حسین علی کرمی – کوروش روحی فر – بهزاد غایبلو – حسین قزلباش – مجید سعادتی

اول

شهید قربانی

غلامرضا قزلباش – حبیب اله زلفخانی – روح اله رضایی – محمد علی ملکی – عباس بهاری – علیرضا واعظ – حمید نعمتی – سعید صحیحی

دوم

شهید منتخبی

جعفر غضنفریان – احمد نقیلوسعید اجاقلو – سعید رزاقی - پیمان نجفی – مسعود سعادتی – مجید حمزوی – رضا رسولی

سوم

 

والیبال

نام تیم

اسامی نفرات تیم

مقام

شهید محمدی

مهران محمدی – مسعود شهامی – جمال خسرو نیا – موسی زلفخانی – قربان مهتابی – منصور عیوضی – علی اجاقلو

اول

شهید باکری

علی محمد اقدم – محمد علیرضایی – حسن سلیمانی – مشهود قاسمی – پرویز نظری – اصغر حسنی – رضا تیموری

دوم

شهید حیدری

علیرضا مسلمی – قادر حیدری – اصغر سلیمانی – محمد علی وفا – محمد رضا قهرمانی – رضا اشرفی – رزاق خدایاری

سوم

 

فوتبال دستی

مقام اول : مشهود قاسمی + مهدی امانلو

مقام دوم : مجید سعادتی + عبدالرضا عزیزی

مقام سوم : رضا عیوضی + محمد نوری

شنا :

مقام اول : میثم نظری

مقام دوم : سید محسن موسوی

مقام سوم : آرش مظفری

بدمینتون :

مقام اول : بهزاد برجی

مقام دوم : جبار سیف پناهی

مقام سوم : جلال صبا

 

داوران مسابقات : فرهاد مکملی – منصور عیوضی – مرتضی علاپور – موسی زلفخانی – جمال خسرو نیا – علی سیاح – اصغر لطفی – مهران محمدی

 

برای دیدن تصاویر کلیک نمایید


ارسال شده در مورخه: 20-10-1395