خانه :: اساتید :: اخبار
برنامه مسابقات والیبال
اسامی نفرات و جدول زمانبندی مسابقات والیبال دهه فجر کارکنان (30-10-1398) ادامه خبر
تغییر زمان ورزش کارکنان و هیات علمی
تغییر زمان ورزش کارکنان و هیات علمی به روز های یکشنبه وسه شنبه (30-10-1398) ادامه خبر
برگزاری کلاس تیراندازی با تفنگ با تخفیف ویژه
انجمن تیراندازی کارکنان دانشگاه زنجان با همکاری هیات تیراندازی استان زنجان برگزار می کند (21-10-1398) ادامه خبر

آمار سایت

بازديد امروز: 3
بازديد ديروز: 22
بازديد کل: 109280
کسب مدال طلای مسابقات کاراته قهرمانی دانشجویان منطقه 3 کشور
و کسب سهمیه حضور در 15 همین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور در تیرماه 1399 به میزبانی دانشگاه گیلانمسابقات کاراته قهرمانی دانشجویان مناطق دهگانه کشوری (منطقه 3 کشور) به میزبانی دانشگاه تبریز و صنعتی ارومیه در دو بخش دختران و پسران در دو بخش کاتا (انفرادی و تیمی) و کومیته (هر دانشگاه 11 نفر بازیکن) با حضور 11 دانشگاه برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات در بخش دختران، دانشگاه زنجان توانست با تنها نماینده خود سرکار خانم نیلوفر باقری دانشجوی رشته نقشه برداری در بخش کاتای انفرادی مدال طلای مسابقات را با مربیگری سرکار خانم محرمی یگانه و در بخش پسران نیز با حضور دو نماینده خود آقایان مهدی نظری و شایان سلطانی در بخش کومیته توانست در وزن 75- توسط آقای شایان سلطانی به مدال طلا دست یابد. این دانشجویان توانستند سهمیه حضور در پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور در سال 1399 به میزبانی دانشگاه گیلان را کسب نمایند.

گفتنی است اعزام های ورزشی دانشجویان در رشته های جودو، کشتی، تکواندو، شنا، بدمینتون، تیراندازی، قایقرانی در دو بخش دختران و پسران تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت و مسابقات سایر رشته ها نیز در بهمن و اسفند ماه برگزار خواهد گردید.

مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی دانشگاه


ارسال شده در مورخه: 06-09-1398