خانه :: اساتید :: اخبار

-

-

-

-

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه زنجان که زیر نظر معاونت دانشجوئی می باشد با هدف کلان توسعه و گسترش ورزش در میان اقشار دانشگاهیان تلاش خود را مصروف این داشته است که با برنامه ریزی دقیق و اجرای منظم برنامه های تدوین شده ، استعداد سرشار و توان بالقوه قشر جوان دانشجویان را در مسیر تعالی و شکوفایی قرار دهد. لذا با توجه به اینکه موثر ترین وسیله برای رسیدن به اهداف مورد نظر گسترش هر چه بیشتر فعالیتهای ورزشی و مشارکت فعال دانشجویان در انجام امور فوق برنامه و مسابقات ورزشی میباشد، مدیریت تربیت بدنی در چند بخش عمده انجام وظیفه مینماید ... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 13
بازديد ديروز: 39
بازديد کل: 111670
برگزاری مسابقه تیراندازی
مسابقه تیراندازی (تفنگ - تپانچه) بین دانشگاهیان (کارکنان و اساتید) درون دانشگاهی جام فجر بیاد شهید مدافع حرمانجمن تیراندازی دانشگاه زنجان به مناسبت دهه فجر برگزار می کند:

 

مسابقه تیراندازی (تفنگ - تپانچه) بین دانشگاهیان (کارکنان و اساتید) درون دانشگاهی جام فجر بیاد شهید مدافع حرم عبدالله باقری.

دانشگاهیان عزیز (خانم و آقا) جهت ثبت نام ( در 2 رشته تفنگ و تپانچه بادی ) با شماره تلفن داخلی 2754 و یا 09123411982 تماس حاصل فرمائید.

1-مسابقات با قوانین ISSF بصورت 40 تیر برگزار می شود.

2 -هرتیم مجاز است شامل حداکثر 3 تیرانداز باشد.

3 -ورزشکاران می توانند در رشته تفنگ و تپانچه بادی حضور داشته باشند ) تفنگ و تپانچه در رنکینگ یکی می باشد)

4 -هرتیم می توانند شامل آقایان و بانوان باشند (تفکیک جنسیتی در این دوره از مسابقات در رنکینگ اعمال نمی شود ( مسابقات آقایان و خانمها بصورت جداگانه می باشد ولی مجموع هر تیم بصورت کلی محاسبه خواهد شد .

5 -هر تیرانداز تنها در یک رشته تفنگ یا تپانچه مجاز به رقابت می باشند.

زمان مسابقه: شنبه 19 بهمن ساعت 17.30

محل مسابقه: هیات تیراندازی استان زنجان

نشانی: خیابان بعثت - جنب انبار گندم - مجموعه ورزشی بعثت


ارسال شده در مورخه: 16-11-1398