خانه :: اساتید :: اخبار
ثبت نام مسابقات تیراندازی قهرمانی غیرمتمرکز دانشجویان دختر و پسر
برگزای مسابقات تیراندازی قهرمانی غیرمتمرکز دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور (12-12-1399) ادامه خبر
کلاس آموزشی گلف ویژه اعضای هیات علمی آقا
(فاز اول) (9-12-1399) ادامه خبر
پیش ثبت نام کلاس آموزشی پیاده روی بصورت اصولی- دختران و پسران
ویژه اساتید، کارکنان، دانشجویان ساکن در خوابگاه (بصورت مجزا) (9-12-1399) ادامه خبر

آمار سایت

بازديد امروز: 5
بازديد ديروز: 17
بازديد کل: 123780
دانشگاه زنجان مقام اول مسابقات دانشجویی دارت و سهمیه حضور در تیم ملی
دانشجوان را توسط رامین ناصری دانشجوی دوره دکتری کسب نمودرامین ناصری دانشجوی دوره دکتری مهندسی عمران دانشگاه زنجان قهرمان مسابقات دارت آنلاین دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور شد.
این رقابت ها از تاریخ ۴ الی ۶ دی ماه بمدت ۳ روز بمیزبانی دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری کمیته دارت استان اردبیل و همچنین با رعایت قوانین مصوب فدراسیون جهانی برگزار گردید ، که این مسابقات برای اولین بار بعنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی دارت دانشجویان وزارت علوم نیز بود
این مسابقات با حضور ۵۰ نفر خانم و ۳۷ نفر آقا از ۵۴ دانشگاه و موسسات آموزش عالی کشور بود که برای اولین بار تمام مسابقات با حضور داور برگزار شد.
دانشگاه زنجان نیز با تنها نمایندگان خود سرکار خانم لیلا بهرامی و جناب آقای رامین ناصری در این دوره از مسابقات حضور یافت.

نتایج در بخش آقایان:
رامین ناصری از دانشگاه زنجان نفر اول
ابوالفضل علیزاده از دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی مقام دوم
رضا اکبری و صدرا بنایی به ترتیب از دانشگاه پیام نور اراک و دانشگاه فنی حرفه ای خراسان جنوبی جایگاه سوم مشترک را کسب نمودند.

گفتنی است این دوره از مسابقات با مسابقات شطرنج و کاراته طی هفته آینده ادامه خواهد یافت که دانشگاه زنجان در بخش شطرنج 13 نماینده و در بخش کاراته دختران 5 شرکت کننده دارد.

مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی

 


ارسال شده در مورخه: 07-10-1399