خانه :: اساتید :: اخبار

-

-

-

-

توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 26
بازديد ديروز: 56
بازديد کل: 71554
بروزرسانی: 9-3-1396
شرکت گستران ابزار محصل

شرکت گستران ابزار محصل

مدیرعامل: حسین تقی لو

کارشناسی ارشد مهندسی برق - کنترل

 

زمینه فعالیت: الکترونیک ، رباتیک و مکاترونیک

ایده محوری: تولید بسته‌های کمک آموزشی در زمینه رباتیک ویژه دانش‌آموزان

خلاصه ایده محوری:

ما راه حل‌هایی در حوزه زنجیره‌های مهارت – خلاقیت ارائه داده‌ایم و سعی داریم با تأمین همزمان کالاها و خدمات متنوع در زمینه سرگرمی‌های علمی و آموزشی با استفاده از فناوری‌های آموزشی به روز و پیشرفته و همکارانی متخصص، متعهد و خلاق به شناسایی توانمندی‌ها و هدایت استعدادهای دانش آموزان با رویکرد هوش‌های چندگانه برای رسیدن به الگوی جوان و نوجوان برتر اسلامی بپردازیم.

برای دستیابی به این مهم، با طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی جهت تولید بسته‌های رباتیک مناسب مقاطع سنی مختلف دانش‌آموزان سعی داریم با بکارگیری علم و دانش نوین قدمی در عرصه دانش‌آموزی برداریم.

هدف اصلی مجموعه (گستران ابزار محصل) ارتباط صحیح و مناسب با مخاطب می‌باشد، به همین دلیل سخت افزار به کار گرفته در بسته‌های آموزشی و محیط‌های برنامه‌نویسی ربات‌های این شرکت متناسب با مقاطع سنی مربوطه طراحی گردیده تا دانش‌آموزان بتوانند برنامه‌های مختلفی را اجرا کنند.

شاخص‌ترین ویژگی بسته‌های گروه های سنی مختلف:

6 تا 10 سال: شامل قطعات و المان‌های مکانیکی، پیچ و مهره، موتورهای کوچک و بردهای الکترومکانیکی می‌باشد که هر دانش‌آموز می‌تواند با استفاده از خلاقیت و نوآوری خود به طراحی و ساخت ربات خود بپردازد.

11 تا 14 سال: شامل المان و قطعات الکترونیکی برای تولید بردهایی با قابلیت برنامه‌نویسی می‌باشد.

15 تا 18 سال: بسته آموزشی این گروه سنی با هدف آشنایی و تولید برنامه‌های اندرویدی برای موبایل‌های هوشمند می‌باشد، که دانش‌آموزان می‌توانند بعد از برنامه‌نویسی و ساخت اَپلیکیشن مورد نیاز خود، ربات و سیستم هوشمند خود را توسط موبایل هوشمند کنترل و هدایت نمایند.

همکاران:

1- علی آذرپیوند- دکتری معماری سیستم های کامپیوتری – پاره وقت- رئیس هیئت مدیره

2- سیدسعید قطب- کارشناسی مهندسی برق- تمام وقت- مسئول فنی

3- فائزه احمدی- کارشناسی مهندسی مکانیک- تمام وقت- مسئول روابط عمومی

4- زهره ناصریان- کارشناسی مهندسی برق- پاره وقت- مسئول مالی

پست الکترونیکی: GAMCO1395@gmail.com

تلفن: 33054403-024

تلفن همراه: 09128778550

وب سایت: WWW.GAMCO.IR

 

بازدید امروز: 4