خانه :: اساتید :: اخبار

آمار سایت

بازديد امروز: 42
بازديد ديروز: 60
بازديد کل: 769470
بروزرسانی: 9-7-1401
دوره های نظام مهندسی

برگزاری دوره های نظام مهندسی استان زنجان در دانشگاه زنجان

ضمن عرض سلام، خیر مقدم و خوشامدگویی به دانشپذیران نظام مهندسی به اطلاع میرساند:

به‌منظور تسهیل درروندثبت‌نام دوره‌های تمدید و ارتقای پایه و در جهت رفاه حال مهندسین گرامی اسامی دانش‌پذیران گرامی نظام‌مهندسی در سامانه گلستان دانشکده آموزش‌های آزاد و مهارتی دانشگاه زنجان ثبت و به‌منظورثبت‌نام دوره‌های تمدید و ارتقای پایه نظام‌مهندسی که محل برگزاری آن‌ها دانشگاه زنجان می‌باشد برای این عزیزان در این سامانه کارتابل آموزشی ایجاد گردیده است.

به‌ منظور رؤیت لیست تمامی دوره‌هایی که در دانشگاه زنجان برگزار خواهد شد (لیست مربوط به‌صورت کلی و مربوط به‌تمامی دوره‌های رشته‌های مختلف می‌باشد) و یا ثبت‌نام در آن‌ها (به‌تناسب رشته و پایه متقاضی) می‌توانید بعد ازمطالعه راهنمای ثبت‌نام به ادرس (که در این لینک قابل‌مشاهده است) از طریق سامانه گلستان به آدرس (https://edu.znu.ac.ir/home/Default.htm) نسبت به اتمام فرایند ثبت‌نام و پرداخت هزینه‌های دوره اقدام فرمایید. لازم به ذکر است دوره‌هایی که در دانشگاه زنجان برگزار می‌شوند به‌ صورت تدریجی در سایت گلستان بارگذاری شده و توجه به نکات زیر حین ثبت‌ نام دوره‌ها ضروری می‌باشد.

نام کاربری و کلمه عبور قبلا از طریق پیامک برای شما ارسال گردیده است.

مطابق فایل راهنما لازم است دوره های مورد نیاز در سامانه گلستان انتخاب و هزینه های مربوطه پرداخت گردد. خواهشمند است حین انتخاب واحد به کد درس که جلوی عنوان آن ذکر شده توجه فرمایید مسئولیت انتخاب اشتباه درس به عهده دانشپذیر می باشد.

ثبت نام در سامانه گلستان به منزله ثبت نام نهایی دانشپذیر بوده و می بایست هزینه دوره به صورت کامل پرداخت گردد (در صورت عدم پرداخت هزینه دوره اسم دانشپذیر از لیست کلاس حذف خواهد شد و مسولیت آن به عهده دانشپذیر می باشد.)

برگزاری دوره منوط به ثبت نام کامل (با پرداخت شهریه) حداقل 15 نفر از متقاضیان دوره خواهد بود و بعد از به حد نصاب رسیدن و هماهنگی شروع دوره، ساعات برگزاری، محل برگزاری و سایر جزئیات از طریق پیامک به ثبت نام کنندگان اعلام خواهد شد.

برگزاری دوره های نظام مهندسی در دانشگاه زنجان

 

بازدید امروز: 2