بروزرسانی: 20-7-1401
سامانه شخصی اساتید

این سرویس فقط مختص اعضای هیأت علمی دانشگاه می باشد و اساتید مدعو امکان ایجاد سایت شخصی با دامنه دانشگاه را ندارند.

روشهای ایجاد وب سایت شخصی اساتید:

  1. وب سایتهای شخصی اساتید، بصورت زیرمجموعه ای از پورتال دانشگاه برای کلیه اعضاء فعال می باشد. اساتید می توانند از امکانات سیستم مدیریت محتوای دانشگاه (CMS) موجود بر وبگاه اصلی دانشگاه استفاده نمایند. این سیستم تمام امکانات یک سایت اطلاع رسانی بدون نیاز به طراحی از جانب اساتید را  ارائه می دهد. اساتید با استفاده از این سرویس می توانند یک سایت شخصی به آدرس http://www.znu.ac.ir/members/username داشته باشند که username همان عنوان درخواستی استاد هنگام ایجاد وب سایت می باشد.
  2. چنانچه اساتید مایل به ایجاد و پشتیبانی سایت شخصی توسط خودشان داشته باشند، می توانند با تکمیل و ارسال فرم "درخواست ایجاد وب سایت شخصی مستقل از پورتال دانشگاه" را در سامانه اتوماسیون دانشگاه تکمیل و به مدیر مرکز ارسال نمایند. در این حالت فضای FTP جهت درج فایلهای وب سایت، اختصاص داده می شود. در این سرور تنها امکان میزبانی فایلهای با محتوای غیر پویا (static) وجود دارد و امکان استفاده از بانک اطلاعاتی و يا زبانهای برنامه نویسی وجود ندارد. آدرس اختصاص داده شده به این سایتها بصورت http://cv.znu.ac.ir/username می باشد که username همان عنوان درخواستی استاد هنگام ایجاد وب سایت می باشد.

نحوه به روز رسانی وب سایت شخصی:

  • برای بروزرسانی سايت هایی که زیرمجموعه پورتال دانشگاه می باشند، به سامانه رزومه اساتید، به آدرس http://www.znu.ac.ir/members/adminmenu وارد شوید. نام كاربري و كلمه عبور همان نام كاربري و كلمه عبور حساب کاربری اینترنت مي باشد.  
  • براي به روزآوري سايت های شخصی مستقل از پورتال دانشگاه، با نام كاربري و كلمه عبور مربوط به دسترسی FTP خود از طريق پروتكل FTP به آدرس ftp://ftp.znu.ac.ir وارد شويد و فایلهای خود را بروز نمایید.

قوانین استفاده از سرویس وب سایت شخصی اعضای هیأت علمی

بازدید امروز: 3