خانه :: اساتید :: اخبار
ثبت نام بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی آغاز شد؛
تاریخ عقد مجاز: 1 فروردین 1400 الی 31 شهریور 1401شرایط ثبت نام در بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی، طرح ملی همسفر تا بهشت:

ثبت نام در طرح ملی «همسفرتابهشت» به صورت الکترونیکی بوده و متقاضیان با مراجعه به درگاه اینترنتی از تاریخ نه مهرماه ۱۴۰۱ هجری شمسی برابر با ۱ ربیع‌الاول ۱۴۴۴ هجری قمری مصادف با هجرت حضرت رسول اکرم صلی‌له علیه واله تا پایان آبان‌ماه ۱۴۰۱ امکان ثبت‌نام خواهند داشت.

- زوجینی که حداقل یک نفر از آن‌ها دانشجو بوده و تاریخ رسمی عقد آنان در فاصله زمانی ۱ فروردین ۱۴۰۰ الی ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ باشد، مجوز ثبت‌نام خواهند داشت.

- ملاک شرکت در طرح ملی «همسفرتابهشت» دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در تاریخ رسمی عقد می‌باشد. (نه دانشجو بودن در زمان ثبت‌نام) 

- در مواردی که هر دو نفر زوجین, دانشجو باشند» لازم است فقط یک از آن‌ها به عنوان داوطلب اصلی در سامانه ثبت نام نماید.

- به منظور قطعی‌شدن ثبت‌نام زوجین دانشجو می‌بایست حداکثر تا دو هفته پس از ثبت‌نام اولیه در سامانه گام‌های بعدی تا نهایی‌شدن ثبت‌نام و انتخاب کاروان را طی نموده و تایید نهایی را از سامانه اخذ نمایند.

- کلیه هزینه‌های اسکان پذیرایی و برنامه‌های فرهنگی آموزشی در مشهد مقدس به عهده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خواهد بود. (هزینه‌های رفت وآمد به مشهدمقدس و بالعکس به عهده زوجین می‌باشد)

- متاسفانه امکان شرکت جاماندگان دوره‌های گذشته به هیچ عنوان میسر نیست.

- امکان ثبت‌نام دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده‌اند وجود ندارد. (در صورتیکه هر دو نفر زوجین در سال‌های پیشین به جشن ازدواج دانشجویی اعزام نشده باشند؛ در اینصورت ستادهای استانی پس از تأیید این مورده نسبت به نامه نگاری با ستاد مرکزی ازدواج دانشجویی (مفاد) اقدام نموده تا در صورت صلاحدید اعزام این زوج و امکان ثبت‌نام آنان به صورت دستی میسر شود.)

درگاه الکترونیکی سامانه ازدواج دانشجویی:

https://ezdevaj.nahad.ir/

روند ثبت نام در سامانه:

  • شماره تلفن همراه زوج | شمراه تلفن همراه زوجه (باتوجه به تایید دو مرحله‌ای، شماره تلفن همراه بایستی به نام فرد ثبت‌نام‌کننده باشد)
  • تکمیل فرم ثبت‌نام
  • بارگذاری تصویر شناسنامه زوج |  تصویر شناسنامه زوجه
  • بارگذاری تصویر کارت ملی زوج | تصویر کارت ملی زوجه
  • بارگذاری تصویر عقدنامه زوجین
  • بارگذاری تصویر کارت دانشجویی

**ویرایش اطلاعات ثبت‌نام فقط توسط داوطلب اصلی و صرفاً قبل از تائید مدارک در سامانه میسر می‌باشد.ثبت نام کنندگان گرامی تا یک هفته پس از ثبت نام در سامانه می بایست اصل مدارک خود را جهت تایید ثبت نام به دبیرخانه بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی ارائه نمایند.**

آدرس: دانشگاه زنجان، روبروی پارکینگ علوم انسانی، جنب سالن همایشهای بین المللی غدیر، دبیرخانه بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان

شماره تلفن:02433054712-02433052856

ساعات کاری دبیرخانه: روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعات 8 الی 12 ظهر

 


ارسال شده در مورخه: 12-07-1401