خانه :: اساتید :: اخبار

-

-

-

-

اهم خدمات مدیریت طرحهای عمرانی عبارت است از:
1- فراخوان مشاوران و پيمانکاران 2- برگزاری مناقصات مشاوران و پيمانکاران 3- انتخاب پيمانکاران و مشاوران پروژه های عمرانی 4- برآورد اوليه پروژه های عمرانی 5- تعيين ناظرين پروژه ها 6- انتخاب زمين پروژه ها 7- بررسی صورت وضعيتهای موقت و قطعی وتعديلهای مربوطه 8- تعامل و با مديريتهای محترم حوزه معاونت پشتيبانی 9- پيگيری و پيشنهاد اعتبار مورد نياز جهت احداث ويا تکميل پروژه ها 10- تحويل موقت و قطعی پروژه ها 11- شرکت در جلسات شورای فنی استان و کميته برنامه ريزی وارائه گزارش عملکرد (جذب ريالی-پيشرفت فيزيکی پروژه ها) به رياست محترم دانشگاه- معاونت محترم پشتيبانی-استانداری-فرمانداری-وزارت بهداشت،نهاد دفتر مقام معظم رهبری ،رياست محترم جمهوری و وزارت کشور ،در قالب فرم و 12- برگزاری مناقصات تعمير و نگهداری سيستم تاسيسات برقی و مکانيکی و ... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 3
بازديد ديروز: 9
بازديد کل: 52133
بروزرسانی: 29-3-1403
سالن جلسات

اجرای ساختمان سالن جلسات و مرکز اسناد و کتابخانه تخصصی جوار دانشکده معماری و هنر در سال 98 آغاز گردیده و در حال حاضر به اتمام رسیده است. تجهیزات و مبلمان داخلی آن در حال تهیه است.

این ساختمان در 2 طبقه با سازه فولادی و سقف مرکب اجرا شده است. به نحوی که در ارتباط با طبقات دانشکده مذکور و محوطه پیرامون آمفی تئاتر می‎باشد.

پیمانکار: شرکت آکوساتراپ ایرانیان

مشاور: مهندس اذانی و همکاران

دستگاه نظارت: مهندس خداوردی و همکاران

محل جانمایی در سایت

ورودی از سمت سالن غدیر

 

تصاویر داخلی

بازدید امروز: 2