خانه :: اساتید :: اخبار
عضو هیأت علمی دانشگاه زنجان شهروند نمونه شد
دکتر عباسعلی زمانی عضو هیأت علمی گروه علوم محیط زیست دانشگاه زنجان از میان 200 نامزد شهروند نمونه انتخاب شد 

آئین اختتامیه نخستین جشنواره ی انتخاب شهروند نمونه در زنجان با معرفی ۵ نفر برگزار شد. در این مراسم از دکتر عباسعلی زمانی عضو هیأت علمی گروه علوم محیط زیست بعنوان شهروند نمونه تقدیر و تشکر بعمل آمد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز زنجان؛ شهروندان در ۵ زمینه‌ی اقدام‌های داوطلبان در مدیریت شهری، اخلاق مداری اجتماعی، فداکاری‌های ویژه، کسب عناوین و افتخارات مهم و اقدامات مرتبط به مقابله با کرونا فعالیت داشتند.

مرادی معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان در این مراسم، ضمن اشاره به این که رکن مشارکت‌های مردمی در رشد و توسعه‌ی پایدار شهر بسیار موثر است گفت: تجربه نشان می‌دهد مدیریت شهری، آنجایی موفق عمل خواهد کرد که بتواند مشارکت شهروندان را در حوزه‌های مختلف جلب، جذب و همراه خود کند.

فتحی معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری زنجان هم در این مراسم از افراد تاثیرگذار در امور شهری به عنوان سرمایه‌های تمدن ساز یاد کرد و گفت: هدف از برگزاری این همایش فرهنگ سازی و ترویج مشارکت شهروندان در اداره‌ی امور شهری ست.

در این جشنواره ۲۰۰ نفر نامزد شهروند نمونه شدند که با مشارکت بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در رای گیری ۵ نفر به عنوان شهروند نمونه انتخاب شدند.


ارسال شده در مورخه: 10-08-1400