خانه :: اساتید :: اخبار
انتشارات و 6 استاد دانشگاه در لیست برترین‌ها
طی مراسمی که در فرهنگسرای امام خمینی(ره) برگزار شد از انتشارات و اساتید دانشگاه زنجان تقدیر شد.همزمان با سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران طی مراسمی که در فرهنگسرای امام خمینی(ره) برگزار شد از انتشارات و اساتید دانشگاه زنجان تقدیر شد.

در این دوره مجموعا 139 عنوان مورد ارزیابی قرار گرفت که پس از داوری مرحله اول 19 عنوان کتاب به مرحله دوم راه یافت.

گفتنی است  از میان آثار یاد شده، پس از ارزیابی دقیق و علمی هر اثر توسط حداقل دو نفر از داوران، 7 عنوان کتاب،"برگزیده" و 6 عنوان نیز "شایسته تقدیر" شناخته شد .

بر این اساس کتاب " اصول و مبانی زیست فناوری و مهندسی پرو تئین " دکتر وهب جعفریان و مهسا مکانیک به عنوان کتاب برگزیده سال، کتاب "راهنمای پژوهش‌های خوب" ترجمه دکتر روح اله رضایی و دکتر لیلا صفا  و کتاب "جنگ زنجان" دکتر پرویز فتح‌الله‌پور شایسته تقدیر معرفی و تجلیل شدند.

گفتنی است کتاب "نیاز غذایی گاوهای شیری تالیف آکادمی ملی علوم مهندسی–پزشکی" به ترجمه علی نیکخواه و دکتر حمید امانلو و کتاب "هفت رواق در باب کاربری های جانبی در طراحی معماری مساجد" به تالیف دکتر پریسا یمانی جزو 19 اثر برگزیده به مرحله دوم داوری این رویداد راه یافته بودند.

همچنین از انتشارات دانشگاه زنجان به مدیر مسئولی صونا نصر به عنوان انتشارات برتر و فعال استان زنجان با اهدای لوح تقدیر شد.

روابط عمومی دانشگاه زنجان ضمن تبریک به برگزیدگان این مهم، از درگاه ایزد منان توفیقات روزافزون را برای ایشان مسئلت می نماید.

 

جهت مشاهده لیست کامل تجلیل شدگان از لینک ذیل استفاده نمائید.

https://zanjan.farhang.gov.ir/fa/news/720247

 


ارسال شده در مورخه: 07-09-1402