خانه :: اساتید :: اخبار
بازدید هیأت رئیسه و دانشگاه زنجان از مجتمع های خوابگاهی این مجموعه
هیأت رئیسه و مسئولین دانشگاه با حضور در مجتمع های خوابگاهی دختران و پسران از این مجموعه ها بازدید نمودند.به مناسبت هفته خوابگاه ها، هیأت رئیسه دانشگاه و مسئولین از مجتمع خوابگاهی دختران و خوابگاه مرکزی پسران بازدید نمودند.

در این بازدید که با حضور هیأت رئیسه و مسئولین در جمع دانشجویان خوابگاهی در محوطه تفریحی ورزشی خوابگاه‌ها آغاز شد ابتدا دکتر جلال بازرگان رئیس دانشگاه زنجان با تبریک دهه کرامت و روز دختر و هفته خوابگاه ها به سخنرانی مختصری در جمع دانشجویان پرداختند و به دانشجویان توصیه کردند که از فرصت هایی که به دست می آورند در جهت کسب علم و دانش استفاده نموده و از محضر اساتید بهره مند گردند.

سپس نماینده نهاد رهبری در دانشگاه به سخنرانی پرداخته با تبریک دهه کرامت، چند نکته از خصوصیات و معصومیت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) را بیان نمودند و خواستند تا جوانان به ویژه دانشگاهیان رفتارهای معصومین(ع) را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

پس از این سخنان طی مراسمی از نفرات برتر مسابقات ورزشی درون خوابگاهی دانشجویان با اهدای جوایزی توسط اعضای هیأت رئیسه تقدیر بعمل آمد.

در ادامه این برنامه هیأت رئیسه در بازدید از محوطه، بازارچه خوابگاهی دختران را افتتاح کرده و سپس به منظور برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان در نمازخانه خوابگاه ها حضور یافته و به سوالات آنان پاسخ داده و به مشکلات ایشان رسیدگی نمودند.


ارسال شده در مورخه: 26-02-1403