خانه :: اساتید :: اخبار

آمار سایت

بازديد امروز: 16
بازديد ديروز: 27
بازديد کل: 149140
کسب 4 مدال طلا 5 مدال نقره و 7 برنز در مسابقات منطقه ای دانشجویان
دختر و پسر دانشگاه های کشور در رشته های تکواندو، تنیس روی میز، تیراندازی ، بسکتبال



به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه زنجان، با توجه به برگزاری مسابقات انتخابی پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور (که در تیرماه سال جاری به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد )در کلیه مناطق ورزشی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، در ادامه مسابقات انتخابی دانشگاه های منطقه 3 کشور ،دانشگاه زنجان در مسابقات انتخابی رشته های تنیس روی میز، تکواندو، کاراته، بسکتبال، تیراندازی شرکت و موفق به کسب مقام های ذیل الذکر گردید . گفتنی است سهمیه نهایی تیم ها پس از اتمام بازی در کلیه رشته ها توسط اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم به دانشگاه ها ابلاغ خواهد گردید.

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاههای منطقه ۳ کشور :

این رقابت ها که به میزبانی دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار گردید، با هدف کسب سهمیه المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور با حضور تیمهایی از دانشگاه های ارومیه، صنعتی ارومیه، زنجان، شهید مدنی آذربایجان، صنعتی سهند، غیرانتفاعی اسوه و دانشگاه هنر اسلامی تبریز بصورت تیمی، دوبل و انفرادی برگزار گردید.

 در رقابت های انفرادی این مسابقات، یکتا گنجینه از دانشگاه صنعتی ارومیه مقام اول، فاطمه بسطامی از دانشگاه زنجان مقام دوم و زهرا کاووسی از دانشگاه صنعتی سهند و سارای قاسم پور از دانشگاه ارومیه بصورت مشترک مقام سوم را کسب نمودند.

      مسابقات تنیس روی میز دانشجویان پسر دانشگاه های منطقه 3 کشور با حضور تیم های پیام نور آذربایجانغربی، صنعتی ارومیه، ارومیه، صنعتی سهند، شهید مدنی آذربایجان، زنجان، محقق اردبیلی، اسوه معاصر و دانشگاه هنر اسلامی تبریز به میزبانی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه برگزار گردید.

این مسابقات در بخش هاثی تیمی، دوبل و انفرادی برگزار گردید و نفرات برتر به شرح ذیل برگزیده شدند.

مسابقات تیمی
رتبه    نام تیم    استان
مقام اول    دانشگاه محقق اردبیلی    استان اردبیل
مقام دوم    دانشگاه پیام نور ارومیه    آذربایجانغربی
مقام سوم    دانشگاه زنجان    استان زنجان

مسابقات دوبل
رتبه    نام و نام خانوادگی    از تیم
مقام اول    میلاد فتح اللهی، امیرعلی مدحی    دانشگاه پیام نور ارومیه
مقام دوم    کیان صحافی، مسعود رسولی    دانشگاه زنجان
مقام سوم مشترک    محمد منصوری، علیرضا قدیری    شهید مدنی
مقام سوم مشترک    اسماعیل پیرخضری، امیررضا مشهدی    صنعتی سهند

مسابقات انفرادی
رتبه    نام و نام خانوادگی    از تیم
مقام اول    میلاد فتح اللهی    دانشگاه پیام نور ارومیه
مقام دوم    محمد منصوری    دانشگاه شهید مدنی
مقام سوم مشترک    علیرضا قدیری    دانشگاه شهید مدنی
مقام سوم مشترک    حسین قره باغی    دانشگاه زنجان

 مسابقات تکواندو دانشجویان دختر دانشگاههای منطقه 3 کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه در سالن 3000 نفری هیئت تکواندو استان برگزار گردید. این مسابقات با حضور  32 نفر تکواندوکار از دانشگاههای شهید مدنی، بناب، صنعتی سهند، هنر اسلامی، زنجان، محقق اردبیلی، مراغه، صنعتی ارومیه، غیرانتفاعی آذرابادگان، غیر انتفاعی صبا ، موسسه چرخ نیلوفری تبریزو دانشگاه ارومیه در دو بخش کیوروگی و پومسه انجام گردید .

در بخش کیوروگی:

وزن سوم:

مقام اول: فاطمه ادراکی ازدانشگاه مراغه
مقام دوم: نگین عبدالی از دانشگاه غیر انتفاعی صبا ارومیه
مقام سوم(مشترک): شیما نوحی آذر ازدانشگاه بناب
مقام سوم(مشترک): صبا پورمدنی ازدانشگاه زنجان

وزن پنجم:
مقام اول: سیده ساناز صدرالدینی ازدانشگاه مراغه
مقام دوم: فاطمه شاهی ازدانشگاه محقق اردبیلی
مقام سوم(مشترک): کوثر حسنی ازدانشگاه زنجان
مقام سوم(مشترک): آیدا اصغری ازدانشگاه آذرابادگان

وزن هفتم:
مقام اول: غزاله یوسفی ازدانشگاه زنجان
مقام دوم: آیسان کریمی ازدانشگاه ارومیه
مقام سوم(مشترک): بیتا محمّدی ازدانشگاه محقق اردبیلی
مقام سوم(مشترک): مهدیه گلزار ازدانشگاه شهید مدنی

نتایج بخش انفرادی تکواندو پسران:

وزن چهارم:
 اول:سید امین باقریان(محقق اردبیلی)
 دوم:مبین مددلو(دانشگاه بناب)
 سوم مشترک: حسن صدری(شهید مدنی)
 سوم مشترک:مجید محمودی(دانشگاه زنجان)
وزن پنجم:
 اول: علی رمضانی(صنعتی سهند)
 دوم: سید محمد مجتهد حائری(دانشگاه مراغه)
 سوم مشترک: حسام پاکپور(دانشگاه زنجان)
سوم مشترک: میلاد مقدم(محقق اردبیلی)
وزن ششم:
اول: ابوالفضل تمجیدی( دانشگاه زنجان)
 دوم: امیررضا نوری لاله(نبی اکرم تبریز)
 سوم مشترک: محمد محمدنیا(صنعتی ارومیه)
 سوم مشترک:مهدی حسنی(صنعتی سهند)
وزن هشتم:
 اول: ابوالفضل طالبی (دانشگاه زنجان)
 دوم: علی شمالی (نبی اکرم تبریز)
 سوم مشترک:محسن محسنی( شهید مدنی)
سوم مشترک:وفا آردین (دانشگاه ارومیه)
(مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ارومیه)

بسکتبال در بخش پسران : کسب مقام دوم

تیراندازی دختران :

تپانچه :مریم منتجبی مقام اول

تفنگ : رعنا مظلوم حسن مقام دوم

کاراته دختران به میزبانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان :

مقام دوم کمیته : نگین مهدیون وزن 61- دانشگاه زنجان

مقام سوم کمیته: عارفه رضایی وزن 68- دانشگاه زنجان

مقام دوم کاتای انفرادی : فاطمه جاوید مهر  دانشگاه زنجان

مقام دوم کاتای تیمی : دانشگاه زنجان

 


ارسال شده در مورخه: 08-03-1401