خانه :: اساتید :: اخبار

آمار سایت

بازديد امروز: 38
بازديد ديروز: 41
بازديد کل: 178710
دعوت ازدانشجویان دانشگاه زنجان برای حضور در اردوی تیم ملی اعزامی به
فستیوال بین المللی ورزش های دانشگاهی روسیهبرای شرکت در فستیوال بین المللی ورزش های دانشگاهی  روسیه حضور کاروان ورزشی دانشجویان ایران در 8 رشته در دو بخش دختران و پسران قطعی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، فستیوال بین المللی ورزش های دانشگاهی با حضور تیم های دانشگاهی از کشورهای عضو بریکس، سازمان همکاری های شانگهای و کشورهای مستقل مشترک المنافع در 14 رشته ورزشی در شهر یکاترینبورگ روسیه برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش بعد از ارزیابی و بررسی رشته‌هایی که قرار است در این فستیوال حضور داشته باشند، اعزام 8 رشته ورزشی در دو بخش دختران و پسران در هیات رئیسه به تصویب رسید.

با تصمیم هیأت رئیسه فدراسیون تیم‌های دانشجویی ایران در بخش پسران در رشته های والیبال، بسکتبال سه نفره، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، تنیس روی میز، بدمینتون، فوتسال و تکواندو در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

همچنین دختران در 5 رشته بسکتبال سه نفره، تنیس روی میز، بدمینتون، فوتسال و تکواندو به این رقابت ها اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است فستیوال بین المللی ورزش های دانشگاهی 28 مرداد الی 9 شهریور سال جاری به میزبانی کشور روسیه در شهر یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در راستای این خبر دانشجویان دانشگاه زنجان ، آقایان علی افشاری و محمدرضا حاجی خان میرزایی به اردوی تیم ملی فوتسال و آقایان علی حسینخانی و محسن معصومی تبار زنجانی به اردوی تیم ملی بدمینتون دعوت شدند. گفتنی است سرکار خانم نسترن کرمی نیز پیش از این به اردوی تیم ملی بدمینتون دعوت شده بود.

مدیریت تربیت بدنی برای این دانشجوان ارجمند آرزوی موفقیت و کسب سهمیه حضور در بازی ها را دارد.


ارسال شده در مورخه: 16-03-1402