اعزام 26 تیم ورزشی به مسابقات ورزشی دانشجویان در دو بخش دختر و پسر
از آذرماه لغایت اسفند ماه 1402به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با حمایت معاونت محترم دانشجویی ، دانشگاه زنجان 200 ورزشکار دختر و پسر در 26 رشته ورزشی از قبیل والیبال- بسکتبال-فوتسال- هندبال- تیراندازی با تفنگ و تپانچه- ووشو - جودو- شطرنج- کاراته- تکواندو - دوومیدانی- تنیس روی میز- بدمینتون -شنا- کشتی آزاد و فرنگی را از آذرماه 1402 تا پایان اسفند ماه 1402 به مسابقات دانشجویی منطقه 3 کشور جهت کسب سهمیه حضور در هفدهمین المپیاد دانشجویان سراسر کشور به میزبانی دانشگاه اصفهات در تابستان 1403 اعزام خواهد نمود. گفتنی است تیم های ورزشی دانشگاه در حال حاضر در اردو بوده و تمرین های ورزشی رشته های ذکر شده زیرنظر مربیان برتر استان در سالن های ورزشی دانشگاه در حال برگزاری می باشد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه زنجان جناب آقای مهران محمدی در خصوص توانمندی تیم های دانشگاه بیان داشتند که در اکثر رشته ها نمایندگان قدرتمندی در المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور به میزبانی اصفهان در سال 1403 خواهیم داشت.

قابل ذکر می باشد در سایر رشته ها مانند ژیمناستیک، قایقرانی ، نجات غریق، واترپلو، سه گانه، دوچرخه سواری، تیراندازی با کمان، والیبال و فوتبال ساحلی، فوتبال مسابقات به صورت قهرمان کشوری و در زمان مجزا انجام می گیرد.

 

 

 

ا

ارسال شده در مورخه: 28-08-1402