خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 23
بازديد ديروز: 28
بازديد کل: 201237
بروزرسانی: 12-2-1402
بهینه سازان سنجش افزار هوشمند

بهینه سازان سنجش افزار هوشمند

نوع استقرار: رشد

ماهیت شرکت: دانش‌بنیان

نام و نام خانوادگی مدیر واحد: سعید حعفری

تلفن همراه مدیر واحد: 09121417197

نوع شرکت: با مسئولیت محدود

نوع تآییدیه دانش‌بنیان: نوپا نوع2

زمینه فعالیت: مهندسی برق - الکترونیک - مخابرات - مانیتورینگ - تحلیل داده و اینترنت اشیاء

محصولات/خدمات: پراب سیار بلوتوثی

توضیح:

محصولات شرکت - پراب سیار بلوتوثی - پراب ثابت مجهز به وایفای - جمع‌کننده چهارکاناله مجهز به پورت RS485 می باشد. از محصولات فوق پراب سیار بلوتوثی (پراب ایسکو) با انجام تست‌هاي میدانی در استان زنجان و همکاري شرکت توزیع برق استان زنجان در فروردین و اردیبهشت سال 1400 بعد از تجاري‌سازي، از لحاظ عملکرد در حالت بهینه و با‌کیفیت بالا تولید شد. که با توجه به ارزیابی انجام شده درصد قرائت مأمورین کنتورخوان، که از پراب ایسکو استفاده می‌کنند، بالای 90 درصد گزارش شده است (که این درصد با در نظر گرفتن آمار در بسته‌ها بدست آمده است)، که نسبت به پراب‌های مشابه استفاده شده عمکرد بهتري دارد. با تست پراب ایسکو توسط مامورین کنتورخوان تهران و مذاکرات انجام شده با شرکت برق توزیع استان تهران و ارسال انواع کنتورهاي دیجیتال، هم اکنون پراب ایسکو توانایی قرائت انواع مختلف کنتورهای‌ دیجیتال موجود در شبکه برق را دارا می‌باشد.

معرفی شرکت:

شرکت بهینه‌سازان سنجش‌افزار هوشمند فعالیت خود را در حوزه طراحی و ساخت دستگاه‌های الکترونیکی و مخابراتی در سال 1400 آغاز نمود. همچنین، پروژه‌های مختلف در زمینه مهندسی‌برق، الکترونیک، مخابرات، مانیتورینگ، تحلیل‌داده و اینترنت‌اشیاء در این شرکت انجام می‌شود.

نشانی: مرکز رشد و نوآوری – واحد 17

تلفن: 09121417197

ایمیل: jafarisaeed30@gmail.com

 

 

بازدید امروز: 3