خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 25
بازديد ديروز: 53
بازديد کل: 206025
بروزرسانی: 12-2-1402
زیست فناوری به نژادی دامی ایرانیان

زیست فناوری به‌نژادی دامی ایرانیان

نوع استقرار: رشد

ماهیت شرکت: فناور

نام و نام خانوادگی مدیر واحد: پریوش زندی

تلفن همراه مدیر واحد: 09129216980

نوع شرکت: با مسئولیت محدود

زمینه فعالیت: ژنتیک و اصلاح نژاد دام

محصولات/خدمات: کیت‌‌های ژنتیک دامی

 

توضیح:

خدمات این شرکت در زمینه ژنتیک و اصلاح‌نژاد‌ دام و طیور با هدف طراحی و اجرای پروژه­‌های اصلاح‌نژادی متکی به نیروهای متخصص و متعهد و دارای توان تخصصی و علمی و اجرایی در زمینه‌‌های اصلاح‌نژادی، هویت­‌گذاری، تست­‌های ژنتیکی و ژنومیکی دام و طیور است.

معرفی شرکت:

شرکت زیست‌فناوری‌به­‌نژادی‌دامی‌ایرانیان فعالیت خود را از سال 1396 آغاز نموده است. این شرکت با اتکا به توانایی و سرمایه خود و رویکرد راهبردی مدیریت در حفظ و توسعه این سرمایه­‌ها فردایی روشن و موفق را نوید می­دهد. شرکت با مشارکت شرکت­‌های توانمند بین‌المللی و بهره‌مندی از دانش متخصصین و استفاده از تکنولوژی و روش­های نوین در اجرای پروژه­‌ها و توسعه طرح­ها می‌­تواند نقش مؤثری در بهبود کیفیت زندگی و رفاه مردم و سلامت محیط‌زیست برای رسیدن به توسعه پایدار کشور ایران و سایر کشورهای منطقه ایفا نماید.

این شرکت با اجرای پروژه‌های اصلاح‌نژادی و انجام تست­های ژنتیکی و ارزیابی‌های ژنومیکی برای سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف (فدراسیون سوارکاری کشور، شرکت نهاده‌های دامی جاهد، شرکت کشت و صنعت رویش طلایی صباح) توانسته است نتایج ارزشمندی را بر جای بگذارد.

نشانی: مرکز رشد و نوآوری - طبقه اول - واحد F3

تلفن: 09132804889

ایمیل:  m.b.zandi.b.m@gmail.com

وب سایت: bgli.ir

 

 

بازدید امروز: 6