خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 45
بازديد ديروز: 53
بازديد کل: 206045
بروزرسانی: 13-2-1402
نانو نوآور فناوران ویونا

شرکت نانو نوآور فناوران ویونا

نوع استقرار: رشد

ماهیت شرکت: فناور

نام و نام خانوادگی مدیر واحد: ناصر شاهمرادی

تلفن همراه مدیر واحد: 09146172730

نوع شرکت: سهامی خاص

زمینه فعالیت: طراحی و تولید شوینده و پولیش‌های صنعتی

محصولات/خدمات: پولیش و شوینده فلزات

توضیح:

این شرکت با تولید محصولاتی مانند كرم پوليش، شوینده براق‌کننده، اکسیدزدا، شامپو فلزات رنگی، پک سه‌گانه ویوناکلین شامل (کرم پولیش چندمنظوره ویوناکلین، اسفنج مخصوص ویوناکلین و پد محافظ روغنی مخصوص ویونا‌کلین) و… با برند تجاری تانریلا برای معرفی راه‌حل‌های سازنده تلاش می‌کند. فرمولاسیون حاوی ساینده ویوناکلین با اثر سریع خود برای از بین بردن لکه‌ها در دستیابی به براقیت بالا به‌علاوه محصولات حاوی روغن‌های محافظتی با ترکیب منحصر به فرد در سیستم‌های جدید و قدیمی مؤثر است.

معرفی شرکت:

این شرکت در سال 1397 با هدف ایجاد آسایش و افزودن زیبایی به زندگی تأسیس شد. ویوناکلین تقریباً تمام جنبه‌های زندگی مدرن را لمس می‌کند و برای بخش‌های مختلفی مانند مصارف خانگی و صنعتی، خدمات ارائه می‌کند. همچنین نقش مهمی در بخش سنتی زندگی دارد که شامل مراقبت بهتر از فلزات و زیورآلات رنگی است.

نشانی: مرکز رشد و نوآوری- مجتمع فناوری دانشگاه زنجان – کارگاه 7

تلفن: 09127424835

ایمیل: vionacoclean@gmail.com

وب سایت: shoyandefelezat.ir

 

 

بازدید امروز: 4