خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 2
بازديد ديروز: 33
بازديد کل: 204205
بروزرسانی: 30-7-1402
مرکز نوآوری و فضای کار مشترک

به حول و قوه الهی، مرکز نوآوری و فضای کارمشترک دانشگاه زنجان فعالیت خود را آغاز نمود. فضای زیبا و دلنشین این مرکز  که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مجاورت بخش ستادی مرکز رشد ایجاد شده است، در مساحتی بالغ بر 660 مترمربع شامل فضای کارمشترک (Coworking Space)، اتاق‌های کار خصوصی، اتاق جلسه، اتاق مدیریت، اتاق کارشناس، فضای صرف غذا و نوشیدنی و کمدهای اختصاصی با بهترین کیفیت ساخت و تجهیزات می‌باشد.

هدف از ایجاد این مرکز، علاوه بر تأمین فضای کار در حوزه‌های خلاق یا دانش‌بنیان برای تیم‌ها و فریلنسرها، کمک به فرایند تیم‌سازی، حمایت و هدایت تیم‌ها و ارائه آموزش‌های متنوع مورد نیاز برای ایجاد و توسعه کسب‌و‌کارهای نوآورانه، فناورانه و دانش‌بنیان اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه و همچنین تسهیل تعامل ایشان با بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات در جامعه است. تیم‌های پذیرش شده در این مرکز پس از مدتی کار بر روی ایده نوآورانه خویش و کسب آمادگی لازم، می‌توانند فعالیت خود را به صورت رسمی‌تر و در قالب واحد فناور (دوره پیش‌رشد) یا شرکت فناور (دوره رشد) در مرکز رشد دانشگاه توسعه دهند.

 

محوطه داخلی مرکز نوآوری و فضای کار مشترک

کافی بار

اتاق‌های اختصاصی

محوطه داخلی مرکز نوآوری و فضای کار مشترک

اتاق جلسات

محوطه داخلی مرکز نوآوری و فضای کار مشترک

 

 

بازدید امروز: 3