خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 32
بازديد ديروز: 34
بازديد کل: 203295
بروزرسانی: 11-2-1402
رایاژن کاوش

شرکت رایاژن کاوش

نوع استقرار: رشد

ماهیت شرکت: فناور

نام و نام خانوادگی مدیر واحد: داود کولیوند

تلفن همراه مدیر واحد: 09128408853

نوع شرکت: سهامی خاص

زمینه فعالیت: تولید کیت‌های تشخیصی برای بیماری‌های گیاهی - ویروسی - تشخیص مولکولی بیماری‌های گیاهی

محصولات/خدمات: کیت الایزا

توضیح:

محصول شرکت تولید کیت‌های تشخیصی برای بیماری‌های ویروسی به ویژه در گیاهان مبتنی بر تولید بیان ژن پروتئین پوششی ویروس در سیستم پروکاریوتی استزمینه و ارائه خدمات تخصصی تشخیصی و مولکولی در زمینه تشخیص دقیق بیماری‌های گیاهی به ویژه بیماری‌های ویروسی می‌باشد.

معرفی شرکت:

شرکت رایا‌ژن‌کاوش در سال 1398 در اداره ثبت شرکت‌های زنجان با شماره ثبت 12739 ثبت شده است. زمینه فعالیت شرکت در ابتدا تولید کیت‌های تشخیصی برای بیماری‌های ویروسی به ویژه در گیاهان مبتنی بر تولید بیان ژن پروتئین پوششی ویروس در سیستم پروکاریوتی است، که بتوان آنتی‌بادی‌هایی با اختصاصیت و خلوص بالا در مقایسه با روش‌های سنتی تولید نمود. فعالین در شرکت عمدتاً دارای تخصص در زمینه بیماری‌های گیاهی می‌باشند. علاوه بر آن شرکت مذکور با استفاده از توانایی که دارد در زمینه تولید ایمنواستریپ‌ها برای تشخیص سریع و زودهنگام بیماری‌های ویروسی استفاده می‌نماید.

نشانی: مرکز رشد و نوآوری- مجتمع فناوری دانشگاه زنجان – کارگاه 12

 

تلفن: 09128408853

ایمیل: koolivand@znu.ac.ir

 

 

بازدید امروز: 3