خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 2
بازديد ديروز: 23
بازديد کل: 204227
بروزرسانی: 13-2-1402
فناوران ساخت آزمای هوشمند

شرکت فناوران ساخت آزمای هوشمند

نوع استقرار: رشد

ماهیت شرکت: فناور

نام و نام خانوادگی مدیر واحد: رامین ساجدی

تلفن همراه مدیر واحد: 09193416488

نوع شرکت: سهامی خاص

زمینه فعالیت: طراحی و اجرای سیستم کنترل هوشمند و مانیتورینگ موتورخانه به منظور کاهش مصرف انرژی و مدیریت کارکرد تأسیسات

محصولات/خدمات: سیستم هوشمند موتورخانه

توضیح:

این شرکت فعالیت خود را در زمینه طراحی سیستم هوشمند گرمایش موتورخانه، با هدف مدیریت مصرف انرژی تأسیسات ساختمان است. که علاوه بر کاهش مؤثر مصرف انرژی و آلایندگی حاصل از احتراق در مجموعه‌‌های ساختمانی و صنعتی، با ایجاد امکان مانیتورینگ از راه دور، سهم به‌سزایی در کنترل بهتر نحوه عملکرد تجهیزات و در نتیجه کاهش هزینه‌های نگهداشت آنها داشته است.

معرفی شرکت:

این شرکت از سال 1396 با شناسایی پتانسیل‌ها و معایب سیستم‌های تأسیسات کنونی و با تکیه بر توان مهندسان خود و سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر، نگهداری و اجرای تأسیسات، قادر به طراحی و اجرای سیستم‌های به‌روزتر هوشمندسازی تأسیسات صنعتی می‌باشد. در حال حاضر 12 موتورخانه دانشگاه زنجان مجهز به سیستم هوشمند ساخت این شرکت می‌باشد که بنابه برآوردهای صورت گرفته، کاهش بالغ بر 30 درصدی در مصرف گاز این موتورخانه‌ها به ثبت رسیده است.

نشانی: مرکز رشد و نوآوری- واحد G6

تلفن: 09193416488

ایمیل: info@fsh-smart.ir

وب سایت: www.fsh-smart.ir

 

 

بازدید امروز: 2