خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 2
بازديد ديروز: 23
بازديد کل: 204227
بروزرسانی: 13-2-1402
سلامت سبز دانش‌پژوه اشراق

شرکت سلامت سبز دانش‌پژوه اشراق

نوع استقرار: رشد

ماهیت شرکت: فناور

نام و نام خانوادگی مدیر واحد: پیام سلیمانی

تلفن همراه مدیر واحد: 09127424835

نوع شرکت: سهامی خاص

زمینه فعالیت: تولید کود آلی کشاورزی- خوراک حیوانات و آبزیان بر پایه میلورم

محصولات/خدمات: خوراک طیور و آبزیان با استفاده از میل‌ورم

توضیح:

محصول شرکت تولید کودهای کشاورزی آلی، کود میلورم مایع، خوراک آبزیان و حیوانات خانگی با نوآوری جدی و پروتئین قابل هضم بر پایه کرم میلورم است.

معرفی شرکت:

شرکت سلامت سبز دانش پژوه اشراق فعالیت خود را از سال 98 به صورت پرورش کرم میلورم و تولید خوراک مکمل آبزیان بر پایه میلورم را آغاز کرده و در سال 1400 موفق به تولید محصول جدیدی با پروتئین قابل جذب و مطلوب توسط کرم میلورم شده است. همچنین توانسته‌ایم کود میلورم را به صورت مایع عرضه کنیم. هدف شرکت تولید انبوه و شناساندن محصول به مصرف کننده‌ها برای استفاده در تغذیه آبزیان و حیوانات خانگی و در فازهای بعدی طیور و دام سنگین می‌باشد.

نشانی: مرکز رشد و نوآوری- مجتمع فناوری دانشگاه زنجان – کارگاه 11

تلفن: 09127424835

ایمیل: payam_sahand86@yahoo.com

 

 

بازدید امروز: 2