خانه :: اساتید :: اخبار
توسعه واحدهاي صنعتي و كشاورزي در استان زنجان در طي سالهاي اخير، اين استان را به يكي از قطبهاي توسعه كشاورزي كشور تبديل كرده است. وجود اين امر، مزيتهاي نسبي قابل توجهي را جهت ايجاد و توسعه صنايع كوچك و متوسط فناور در منطقه به وجود آورده است. دانشگاه زنجان با توجه به وجود ظرفيتهاي بالاي تحقيقاتي و فناوري به ويژه در صنايع فلزي و صنايع شيميايي در منطقه و تأثير مثبت آن بر توسعه اقتصادي استان و به منظور ايفاي نقش خود در حمايت از شركتهاي فناور نوپا اقدام به راه‌اندازي مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه زنجان در سال 1382 تاسیس شده است. این مرکز رشد در تاریخ 20/10/82 پس از اخذ مجوز موافقت اصولی فعالیت خود را آغاز نمود.... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 24
بازديد ديروز: 28
بازديد کل: 201238
بروزرسانی: 13-2-1402
خدمات زنجیره‌ای گردشگری زنجان

خدمات زنجیره‌ای گردشگری زنجان

نوع استقرار: رشد

ماهیت شرکت: فناور

نام و نام خانوادگی مدیر واحد: مسعود بیات

تلفن همراه مدیر واحد: 09141861643

نوع شرکت: با مسئولیت محدود

زمینه فعالیت: گردشگری

محصولات/خدمات: توانمندسازی جاذبه‌های گردشگری

توضیح:

با‌توجه به وجود مشکل ماندگاری گردشگر در استان زنجان، مؤسسین شرکت تصمیم گرفتند با به‌کارگیری روش‌های نوآورانه در معرفی، توانمندسازی جاذبه‌های گردشگری و تأسیسات وابسته به آن، امکان ماندگاری گردشگر را در استان بالا ببرند.

معرفی شرکت:

این شرکت فعالیت خود را از سال 1401 به صورت رسمی آغاز کرده و با بکارگیری روش‌های نوین بازاریابی موفق شده است تقریباً با تمام استان‌های همجوار ارتباطاتی برقرار کرده و در آن استان‌ها بازاریابی کند. 

نشانی: مرکز رشد و نوآوری – واحد 29

تلفن: 09141861643

ایمیل: masbayat@gmail.com

 

 

بازدید امروز: 3