خانه  :: اساتید  :: اخبار

نشست تخصصی کارشناسان دینی و مذهبی دانشگاه های کشور
اولین نشست تخصصی کارشناسان دینی و مذهبی دانشگاه های سراسر کشور در سالن کاوه دانشکده مهندسی در حال برگزاری استنخستین نشست تخصصی کارشناسان دینی و مذهبی دانشگاه های سراسر کشور همزمان با سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در دانشگاه زنجان برگزار شد.

 

در این نشست که با حضور دکتر جعفرپور رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی اداره کل فرهنگی وزارت علوم برگزار شد، حجت الاسلام علی قره داغی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه زنجان، با اشاره به حدیث ثقلین راه رسیدن به خدا را در تمسک به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت دانست. ایشان از ذکر قرآن بعنوان بالاترین ذکرها و بهترین همراه و انیس در این دنیا یاد نمود.

وی همچنین حلول ماه محرم الحرام و تقارن جشنواره و نشست با این همایش را ارزشمند توصیف کرد و بهره مندی از فضیلت های این ایام را مهم عنوان نمود.

در ادامه دکتر جعفرپور، رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی اداره کل فرهنگی وزارت علوم به تشریح چگونگی نشست و اهداف آن پرداخت.

لازم به ذکر است نخستین نشست تخصصی کارشناسان دینی و مذهبی دانشگاه های سراسر کشور در سالن کاوه دانشکده مهندسی دانشگاه زنجان با حضور مسئولان وزارت علوم و کارشناسان تا پایان امروز ادامه خواهد داشت.

 

;
ارسال شده در مورخه: 17-06-1397

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

برگزاری پیاده روی همگانی به مناسبت هفته سلامت

از کلیه دانشگاهیان محترم دعوت بعمل می آید در پیاده روی همگانی درون دانشگاهی شرکت فرمایند (31-01-1398)

   

احتمال آبگرفتگی معابر عمومی روزهای 11 و 12 فروردین

بنابر اعلام مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی زنجان روزهای 11 و 12 فروردین احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد (11-01-1398)

   

پیام نوروزی رباست دانشگاه

امیدوارم سال پیش رو سالی همراه با تندرستی،آرامش و کامیابی روزافزون برای شما عزیزان و خانواده های گرامیتان گردد (27-12-1397)

   

برگزاری اردوی دو روزه تیزهوشان زنجان در دانشگاه

اردوی دو روزه دانش آموزان مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی زنجان در دانشگاه برگزار شد (26-12-1397)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

اولین همایش ملی کیفیت در فضاهای معماری و شهری