خانه  :: اساتید  :: اخبار

نشست تخصصی کارشناسان دینی و مذهبی دانشگاه های کشور
اولین نشست تخصصی کارشناسان دینی و مذهبی دانشگاه های سراسر کشور در سالن کاوه دانشکده مهندسی در حال برگزاری استنخستین نشست تخصصی کارشناسان دینی و مذهبی دانشگاه های سراسر کشور همزمان با سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در دانشگاه زنجان برگزار شد.

 

در این نشست که با حضور دکتر جعفرپور رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی اداره کل فرهنگی وزارت علوم برگزار شد، حجت الاسلام علی قره داغی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه زنجان، با اشاره به حدیث ثقلین راه رسیدن به خدا را در تمسک به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت دانست. ایشان از ذکر قرآن بعنوان بالاترین ذکرها و بهترین همراه و انیس در این دنیا یاد نمود.

وی همچنین حلول ماه محرم الحرام و تقارن جشنواره و نشست با این همایش را ارزشمند توصیف کرد و بهره مندی از فضیلت های این ایام را مهم عنوان نمود.

در ادامه دکتر جعفرپور، رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی اداره کل فرهنگی وزارت علوم به تشریح چگونگی نشست و اهداف آن پرداخت.

لازم به ذکر است نخستین نشست تخصصی کارشناسان دینی و مذهبی دانشگاه های سراسر کشور در سالن کاوه دانشکده مهندسی دانشگاه زنجان با حضور مسئولان وزارت علوم و کارشناسان تا پایان امروز ادامه خواهد داشت.

 

;
ارسال شده در مورخه: 17-06-1397

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

اعلام قطعی برق

از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

   

انتصابات صورت گرفته

طی احکامی از سوی ریاست دانشگاه

   

افتتاحیه چهارمین همایش ملی رسوب ‌شناسی ایران

همایش ملی رسوب ‌شناسی ایران در سالن همایش های بین المللی غدیر دانشگاه زنجان آغاز به کار کرد

   

روز زمین پاک دانشگاهیان در کنار پل تاریخی میربهاءالدین

روز جهانی زمین پاک امسال با شعار "نه گفتن به زباله های پلاستیکی" برگزار شد

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

انتصابات صورت گرفته