خانه  :: اساتید  :: اخبار

تسلیت درگذشت دانشجوی گرامی دانشگاه زنجان
با نهایت تاسف و تاثر یکی از همراهان دانشگاه زنجان در اثر سانحه دلخراش تصادف در داخل دانشگاه، آسمانی شدبا نهایت تاسف و تاثر یکی از همراهان دانشگاه زنجان در اثر سانحه دلخراش تصادف در داخل دانشگاه، صبح شانزدهمین روز از اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ جان به جان‌آفرین تسلیم نمود و آسمانی شد.
 
 
 
 در تاریخ 12 اردیبهشت ساعت 13:15 روبروی سالن ورزشی خواهران(سالن آفتاب) دانشجویی با خودروی 206 با عابر پیاده دیگر که ایشان نیز دانشجو بوده اند تصادف نمود.
 
طی تماس با اورژانس سریعا دانشجو به بیمارستان آیت ا... موسوی زنجان اعزام  گردید. و راننده و راکب ماشین نیز تحویل پلیس راهنمایی و رانندگی و مقامات قضایی شد.
 
طبق مدارک و شواهد متاسفانه دانشجو خانم محدثه بختیاری دانشجوی ترم دو رشته علوم ورزشی در این حادثه دلخراش بر اثر شدت ضربه وارده به سر خونریزی مغزی نموده پس از بستری شدن و اقدامات جراحان و پزشکان، با کمال تأثر و تاسف بعد از چهار روز تحمل دردِ صدمات و جراحات وارده صبح شنبه تاریخ 16 اردیبهشت دیده فرو بسته و به دیار باقی شتافت.
 
روابط عمومی دانشگاه این حادثه تلخ و غم‌انگیز را به خانواده محترم آن عزیز درگذشته و همچنین جامعه دانشگاهی و همکلاسیها و اساتید ایشان تسلیت عرض نموده و از  خداوند سبحان صبر و شکیبایی برای خانواده داغدارش مسئلت می نماید.
 
 
 
از عمق جان ما نیز در این غم جانسوز شریک هستیم.
 
;
ارسال شده در مورخه: 16-02-1402

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

خیمه ماه محرم زده شد بر دل ما / باز نام تو شده زینت هر محفل ما

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین (17-04-1403)

   

چاپ اثر فاخر «فرهنگ امروزین عربی-فارسی» نوشته دکتر آیت‌الله زرمحمّدی

طی آیینی از «فرهنگ امروزین عربی-فارسی» نوشته دکتر آیت‌الله زرمحمّدی عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان رونمایی شد. (09-04-1403)

   

حضور دانشگاه زنجان در نمایشگاه بین‌المللی دانشگاه ها در کشور سوریه

حضور دانشگاه زنجان در نمایشگاه بین‌المللی معرفی توانمندی‌های دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران در کشور سوریه (29-03-1403)

   

تقدیر سرپرست سازمان سنجش و آموزش از برگزاری شایسته آزمون سراسری

سرپرست سازمان سنجش و آموزش کشور از تلاشهای دانشگاه زنجان برای برگزاری شایسته آزمون سراسری تقدیر کرد (26-03-1403)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

تسلیت درگذشت دانشجوی گرامی دانشگاه زنجان