خانه  :: اساتید  :: اخبار

حجت‌الاسلام و المسلمین رستمی مطرح کرد:
کاری که در حوزه استادان و معلمان در این ایام انجام شده قابل تقدیر است و این زحمات جای قدردانی داردبه گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پیامی تصویری ضمن تبریک به مناسبت روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری گفت: کشور ما در این روزها گرفتار ویروس منحوس کرونا شده و مراکز آموزشی ما هم به دنبال مجموعه‌های اجتماعی تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: ویروسی که امروزه دنیا را تحت تاثیر خودش قرار داده باعث شده نوع عملکرد مجموعه های مختلف مدیریتی در معرض قضاوت همه قرار بگیرد و ما باید از این اتفاق بزرگی که توسط همه آحاد، مدیران، اساتید، مجموعه کادر درمانی و همه بخش هایی که در مبارزه با این مشکل و کم کردن آلام مردم تلاش کردند تشکر کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی تصریح کرد: کاری که در حوزه استادان و معلمان در این ایام انجام شده قابل تقدیر است و این زحمات جای قدردانی دارد. اساتید ما هم در دانشگاه های علوم پزشکی هم در عرصه بهداشتی و درمانی و هم در بخش های آموزشی کاری را که انجام دادند جای تجلیل دارد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: سایر اساتید ما هم همینطور، همه در فعال کردن عرصه تعلیم و تربیت در فضای مجازی خیلی موفق بودند و علیرغم اینکه آموزش و آمادگی قبلی وجود نداشت آنچه اتفاق افتاد یک صحنه درخشان از توانمندی مجموعه مردمی است.

وی اضافه کرد: این موقعیت ما را به این نقطه می رساند که همواره راه های میانبر و راه های جدید و طی نشده‌ای برای رفع مشکلات و رسیدن به اهداف وجود دارد و مجموعه های آموزشی و مجموعه اساتید و معلمان از همین الان باید به فکر باشند این راه های طی نشده و جدید را به نسل جوان کعرفی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی یادآور شد: آنچه که کشور ما با آن مواجه شد و تلاشی که اتفاق افتاد یک کارنامه ارزشمند از توانمندی قابل اتکا و قابل افتخار در بخش های مختلف به جای گذشت. باید تلاش کنیم حوزه آموزش و پژوهش و مجموعه دانشگاه و کارکردهای دانشگاه به واسطه تغییر این فضا از فضای حقیقی به فضای مجازی کمتر تحت تاثیر قرار گیرد و این رشد علمی که که به برکت تلاش اساتید و دانشجویان ما اتفاق افتاده با همین سرعت ادامه پیدا کند.

وی افزود: کارهای زیبایی که در زمان مبارزه با ویروس کرونا اتفاق افتاد ظرفیتهای تولید داخل و ظرفیت های مراکز علمی و مراکز صنعتی و تولیدی ما را نشان داد و هم افزایی این مجموعه‌ها با هم فرصت های جدیدی را پیش پای کشورمان می‌گذرد، به خصوص امسال که سال جهش تولید هم هست حتماً بخش علمی و حوزه اساتید ما می توانند نیاز صنایع و تولیدی ما را برآورده کنند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پایان با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با روز معلم گفت: ماه رمضان ماه انس با قرآن و دعا است و باید به فرصت بازسازی و توجه به خودسازی درونی و اثری که این خودسازی در مجموعه شاگرد پروری و مجموعه محیط آموزشی ما دارد توجه کنیم. انشاالله همه در دعاهای خود همه نیازمندان را در نظر بگیریم.


ارسال شده در مورخه: 16-02-1399

آخرين اخبار با موضوع: نهاد مقام معظم رهبری

پیام تسلیت

پیام تسلیت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان در پی درگذشت مادر جناب آقای دکتر افشارچی (01-07-1402)

   

ضیافت اندیشه اساتید برگزار شد

دهمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان، 12 الی 16 مرداد در مشهد مقدس برگزار شد (17-05-1402)

   

مراسم ارسال سرویس های جهیزیه اهدائی

مراسم ارسال سرویس های جهیزیه اهدائی به نوعروسان از طرف مرکز نیکوکاری منا دانشگاه زنجان (27-04-1402)

   

فراخوان شرکت در افکارسنجی فرهنگی

پرسشنامه بررسی وضعیت فرهنگی دانشگاه زنجان (11-04-1402)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
نهاد مقام معظم رهبری

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان برگزار می کند: