خانه  :: اساتید  :: اخبار

اطلاعیه برگزاری آزمون جامع دانشجویان دکتری شیمی در نیمسال دوم 99-98
ارزیابی کتبی آزمون جامع در نیم سال دوم سال تحصیلی 99-98 در روز یکشنبه 8 تیرماه برگزار خواهد شد.اطلاعیه برگزاری آزمون جامع دانشجویان دکتری شیمی در نیم سال دوم سال تحصیلی 99-98

 

به اطلاع دانشحویان دکتری شیمی می­ رساند ارزیابی کتبی آزمون جامع در نیم سال دوم سال تحصیلی 99-98 در روز یکشنبه 8 تیرماه برگزار خواهد شد.

خواهشمند است دانشجویان واجد شرایط (گذراندن دروس نظری، ارائه سمینار* و دارا بودن مدرک زبان مورد تایید دانشگاه**) از طریق بخش فرم­ها و آیین­ نامه­ ها در سایت گروه شیمی، فرم تقاضای امتحان جامع دکتری را دانلود و پس از تکمیل برای تایید به استاد راهنمای مربوطه تا مورخ 2/4/99 ایمیل فرمایند. از اساتید راهنما نیز خواهشمند است پس از تایید و پاراف، فرم را جهت بررسی و دریافت مجوز به ایمیل گروه شیمی (chem@znu.ac.ir) ارسال فرمایند.

مواد امتحانی آزمون جامع کتبی دانشجویان دکتری شیمی در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 به شرح زیر تعیین شد.

-شیمی آلی: شیمی آلی 3،2،1 – سنتز مواد آلی- کاربرد طیف سنجی در شیمی آلی

-شیمی تجزیه: شیمی تجزیه1 – شیمی تجزیه 2- شیمی تجزیه 3 فصول 6، 8-10 ، 11، 13-17، 19، 20، 21، 26- 28 و 31

-شیمی فیزیک: کوانتوم، ترمودینامیک آماری، شیمی فیزیک پیشرفته

-شیمی معدنی: شیمی معدنی پیشرفته، طیف سنجی، فتوشیمی

-شیمی کاربردی: شیمی صنعتی- پدیده های انتقال- واکنش گاهها

* دانشجویانی که دروس نظری خود را گذرانیده ولی به دلیل تعطیلی دانشگاه بخاطر ویروس کرونا موفق به ارائه سمینار خود نشده­ اند، باید تا 31 خرداد ماه سمینار خود را ارائه و نمره سمینار در سامانه گلستان تایید شده باشد. ارائه سمینارها از طریق سامانه نیما و بصورت مجازی خواهد بود. در خصوص نحوه ارائه و اقدامات لازم در این مورد لطفا با استاد راهنمای خود در ارتباط باشید.

** براساس مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی مورخ 23/2/99 به اطلاع می­ رساند با توجه به همه گیری بیماری کرونا و عدم برگزاری آزمون زبان در کشور دانشجویان دکتری که آماده شرکت در آزمون جامع هستند ولی به دلیل این شرایط نتوانسته اند نمره قبولی در آزمون زبان کسب نمایند می توانند در آزمون جامع که در تیرماه برگزار می گردد شرکت نمایند. ولی نمره آزمون جامع آنان ثبت نشده و حداکثر یک سال (31 خرداد سال 1400) فرصت دارند نمره قبولی در آزمون زبان خود را ارائه نمایند.

 


ارسال شده در مورخه: 27-03-1399