خانه  :: اساتید  :: اخبار

اعلام اسامی داوطلبان تائید صلاحیت شده انتخابات شورای صنفی
دواطلبان رد صلاحیت شده، می توانند تا انتهای ساعت کاری روز 16 آبان به معاونت دانشجویی مراجعه نمایند



قوانین و مقررات تبلیغات

  1. زمان تبلیغات کاندیداهای شورای صنفی دانشگاه زنجان از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخه16/08/1401 لغایت ساعت 8 صبح روز پنج شنبه مورخه 19/08/1401 خواهد بود و کاندیداها صرفاً در این بازه زمانی مجاز به تبلیغات می‌باشند.
  2. اندازه عکس و پوستر تبلیغاتی داوطلبان حداکثر در قطع کاغذ A3 مجاز می‌باشد.
  3. محل انجام تبلیغات، بردهای دانشجویی دانشکده‌ها، بردهای سلف‌سرویس‌های دانشگاه و همچنین برد مجتمع‌های خوابگاهی برادران و خواهران می‌باشد. بدیهی است توزیع هرگونه عکس داوطلبان یا سایر اشکال تبلیغاتی در فضای دانشگاه به‌جز محل‌های تعیین‌شده ممنوع می‌باشد.
  4. کلیه نشریات مطبوعاتی که از دانشگاه زنجان مجوز فعالیت اخذ نموده‌اند حق تبلیغ له و یا علیه هیچ‌یک از داوطلبان انتخاباتی را ندارند.
  5. داوطلبان و طرفداران آنها به‌هیچ‌وجه مجاز به تبلیغ علیه داوطلبان دیگر نبوده و تنها می‌توانند شایستگی‌های خود یا داوطلب مورد نظرشان را مطرح نمایند و هرگونه هتک حرمت و حیثیت داوطلبان ممنوع بوده و با متخلفین طبق مقررات برخورد خواهد شد.

زمان و مکان انتخابات

  • انتخابات شورای صنفی دانشکده‌های فنی و مهندسی، علوم، کشاورزی ، علوم انسانی از ساعت 8 الی 20 مورخه 21/08/1401 از طریق سامانه گلستان (اکانت دانشجویی) برگزار خواهد شد
  • انتخابات مجتمع خوابگاههای خواهران و برادران روز شنبه مورخ  21/08/1401  از ساعت 15 الی 21 در محل سرپرستی مجتمع خوابگاهی، بصورت فیزیکی برگزار خواهد شد.

دانشکده فنی و مهندسی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رشته

1

علیرضا

قاسمی

کامپیوتر

2

حمیدرضا

رحمانی زاده

کامپیوتر

3

نیما

تلیکانی

مخابرات میدان و موج

4

سروش

غفاری

برق

5

مائده

نعیمی

مکانیک

6

محمدرضا

حیدری

مکانیک

7

علی اصغر

بیگدلی

مکانیک

8

مقداد

رضوانی زاده

معماری

9

محمدرضا

علامه

مکانیک

10

مهرشاد

ربیعی

عمران

11

سیدعلیرضا

میری

برق

12

میلاد

ربیعی

عمران

13

بهروز

عزتی

معدن

14

مهدی

غلامی

مکانیک

15

امیرحسین

امیرلو

صنایع

16

هانیه

مولایی

برق

17

عرفان

مرادخانی

معماری

18

یاشار

ذوالقدری

برق

                                                دانشکده کشاورزی

1

الهه

اله وردی

علوم دامی

2

پریسا

ذوالقدر

آب

3

عرفان

بنابی فرد

آب

4

مهدی

محمدی

باغبانی

5

ناهید

شهسواری

آب

6

محمد

قنبری

گیاه پزشکی

7

هادی

دودانگه

گیاه پزشکی

8

زهرا

سلطانی

گیاه پزشکی

9

رضا

حضرتی

گیاه پزشکی

10

مهدی

رحیمی

خاکشناسی

11

محمد ایمان

صدری

مهندسی آب

12

ابوالفضل

شاهوردی

صنایع غذایی

دانشکده علوم پایه

1

امیرحسین

نصیری

ریاضی

2

ستاره

فتاحی

شیمی محض

3

مانی

عالی

ریاضیات

4

مهدی

داوری

کامپیوتر

5

پویا

جزء سلیمانی

کامپیوتر

6

سیدعلیرضا

موسوی

کامپیوتر

7

ریحانه

طاهری

کامپیوتر

8

هیوا

شائق

کامپیوتر

9

مهدی

نامه آور

ریاضیات

10

کوثر

مرادی

کامپیوتر

11

روح اله

قنبرزاده

ریاضیات

12

شیوا

شجاعی

کامپیوتر

13

شیما

سلطانی

کامپیوتر

14

نرگس

نجفلو

کامپیوتر

15

صبا

ایده لویی

محیط زیست

16

سودا

فرمانی

فیزیک

17

امیرحسین

مهرآرا

کامپیوتر

دانشکده علوم انسانی

1

بهار

بلوری

مترجمی

2

نعیم

حسینی

زبان وادبیات انگلیسی

3

امیر رضا

بیگدلی

مدیریت بازرگانی

4

مریم

صفرلو

اد بیات فارسی

5

سمانه

غفاری فرد

روان شناسی

6

علیرضا

سیرتی

زبان وادبیات انگلیسی

7

امین

فدائی تفرشی

مدیریت صنعتی

8

بهاره

قربانی

مترجمی زبان

9

زهرا

مددجویان

مترجمی زبان

10

نعیمه

رمضان جماعت

مترجمی زبان

11

همتا

شارقی

زبان وادبیات انگلیسی

12

ساناز

دیلمی

زیست جانوری

13

حدیث

احمدی

زبان و ادبیات فارسی

14

حدیثه

محمدی

فیزیولوژی ورزشی

15

زهرا

شاه محمدی

روان شناسی

مجتمع خوابگاهی خواهران

1

نگار

احمدی

معماری

2

شیما

منتظری

معماری

3

پگاه

اسکندری

معماری

4

مریم

طهرانی کیا

کامپیوتر

5

مریم

شفئی

کامپیوتر

6

کیمیا

اباذری

معماری

7

نگین

تمدن

معماری

8

سیده نیوشا

نویدی

معماری

9

افسانه

محمدی

نقاشی

10

مبینا

نوروزی

شیمی

11

نیلوفر

حسین پور

نقاشی

12

مبینا

محمودی

روان شناسی

13

سیده فاطمه

حسینی

معماری

14

سارا

جمالی

معماری

مجتمع خوابگاهی برادران

1

مهران

جعفری

برق

2

رضا

تراهی

مکانیک

3

علی

شریفی

مکانیک

4

علیرضا

غفاری

برق

5

سینا

علیپور

کامپیوتر

6

میثم

فنایی

مکانیک

7

ابوالفضل

صادق بیگی

شیمی

8

بهشاد

قلی

مکانیک

 
کمیته برگزاری انتخابات

ارسال شده در مورخه: 15-08-1401

آخرين اخبار با موضوع: اداره رفاه دانشجویی

ارتقاء سامانه صندوق رفاه دانشجویان

قطعی سامانه پورتال دانشجویی صندوق رفاه جهت ارتقاء سامانه به مدت پانزده روز از 1401/11/06 (05-11-1401)

   

ثبت نام داوطلبین انتخابات شورای صنفی دانشچویان دانشکده ها

ثبت نام داوطلبین از 1401/09/22الی 1401/09/26 (21-09-1401)

   

انتخابات شورای صنفی دانشجویان

لیست دانشجویان تائید صلاحیت شده کاندید خوابگاه (21-09-1401)

   

انتخابات شورای صفی دانشجویان

ثبت نام داوطلبین از 1401/08/30 الی 1401/09/02 (30-08-1401)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
اداره رفاه دانشجویی

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، حوزه معاونت دانشجویی مقطع کارشناسی