خانه  :: اساتید  :: اخبار

جلسات پیگیری ردیف اعتباری پژوهشکده در وزارت علوم
جلسات پیگیری ردیف اعتباری پژوهشکده در وزارت علوم و نیز نحوه ارتقا همکاریها با ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهانجلسات پیگیری ردیف اعتباری پژوهشکده  در وزارت علوم و نیز نحوه ارتقا همکاریها با ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی

     در جهت امکان سنجی اختصاص ردیف مستقل اعتباری برای پژوهشکده و نیز ارتقا سطح همکاریهای تحقیقات کاربردی با ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی، جلساتی روز یکشنبه 14 اسفند در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز  ستاد گیاهان دارویی کشور با شرکت سرپرست محترم پژوهشکده جناب آقای دکتر موحدی فاضل و معاونت پژوهشکده، تشکیل و نسبت به پیگیری ردیف اعتباری مستقل پژوهشکده، راه اندازی تجهیزات ریزازدیادی و اتاقکهای رشد متوقف پژوهشکده (از محل خریدهای ارزی سنوات قبل)،  فعال سازی تفاهم نامه همکاریهای پژوهشی با دانشگاه کارتاج و نیز وزارت فلاحت کشور تونس  در حوزه زیتون و برنج و...اقدام گردید که امید است به نتایج مطلوبی با همکاری بخشهای مرتبط دانشگاه منتهی شود. همچنین ساعت 15 تا 16 عصر همین روزجلسه ای با جناب آقای دکتر سیف سهندی دبیر محترم ستاد گیاهان دارویی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تشکیل و در خصوص تحقیقات کاربردی منطبق با ظرفیتهای علمی و عملی پژوهشکده و دانشگاه زنجان در حوزه گیاهان دارویی، مذاکراتی با رویکرد تمرکز بر تحقیقات تقاضامحور جامعه انجام شد. لازم به ذکر است که تفاهم نامه همکاریهای علمی و پژوهشی بین دانشگاه زنجان و دانشگاههای کشور تونس به ابتکار پژوهشکده در سنوات قبل، منعقد گردیده بود که مقرر شد برای احیا و عملیاتی شدن موارد مورد تفاهم بویژه در بخش زیتون و برنج،گیاهان دارویی نیمه گرمسیری و ... مورد پیگیری جدی واقع شود.

 

 


ارسال شده در مورخه: 15-12-1401

آخرين اخبار با موضوع: پژوهشکده فناوریهای نوین زیستی

اجاره باغ گل محمدی دانشگاه به بخش خصوصی

اجاره باغ گل محمدی دانشگاه به بخش خصوصی با امکان گلابگیری محدود برای همکاران (07-03-1402)

   

کارگاه تحلیل دیتای مایکرواری

برگزاری کارگاه کارگاه تحلیل دیتای مایکرواری با استفاده از پایگاه داده NCBI در پژوهشکده فناوری های نوین زیستی (06-03-1402)

   

اجاره باغ گل محمدی دانشگاه به بخش خصوصی

اجاره باغ گل محمدی دانشگاه به بخش خصوصی با امکان گلابگیری محدود برای همکاران (31-02-1402)

   

کارگاه آموزشی بیو انفورماتیک مقدماتی

برگزاری کارگاه آموزشی بیو انفورماتیک مقدماتی با استفاده از هوش مصنوعی GPT در زبان برنامه نویسی R (19-01-1402)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
پژوهشکده فناوریهای نوین زیستی

ایجاد اولین کلکسیون آموزشی - پژوهشی گیاهان داروئی اقلیم خزری