خانه  :: اساتید  :: اخبار

اطلاعیه آموزشی
در خصوص میهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی دولتی و غیر دولتیدر خصوص ميهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دولتی و غيردولتی

 ســـازمان امور دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در راســتاي انجام هر چه بهتر آئين نامه و تسهيل در امر ميهماني و انتقال ضروري دانشجويان زمان ثبت نام متقاضيان مذکور را براي سال تحصيلي 1404-1403 از طریق سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir اعلام می نماید.

 - دانشگاههاي مبدأ بايد بر اساس مفاد آيين نامه شماره 185770 /4 مورخ 31 /02/1402 درخواست دانشجو را بررسي نموده و در صورت داشتن شرايط از اول خرداد لغایت 15 تیر ماه نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ريزنمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد از طريق سامانه ارسال نمايد. سپس دانشگاه هاي مقصد حداکثر تا پایان مرداد ماه نسبت به بررسي تقاضاها اقدام و از طريق سامانه ياد شده اعلام نمايد  .

وظایف متقاضی:  

  • دانشجو در صورت داشتن شرايط خاص مطابق آيين نامه، ضمن آگاهي از شرايط دانشگاه مبدا و مقصد بايستي با اطلاع کامل از وضعيت تحصيلي خود و شرايط ثبت نام در سامانه سجاد سازمان امور دانشجويان در موعد اعلام شده (20 فروردین لغایت سی و یکم اردیبهشت) درخواست خود را مبني بر نوع آن (2 نيمسال ميهماني، تمديد ميهماني، ميهمان دائم و انتقال) براي سال تحصيلي 1404- 1403 ثبت و با اطلاع کامل از شرايط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصيلي، وضعيت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه يا موسسه مقصد اقدام و مستندات خود را براي تقاضاي ارائه شده اسکن و ضميمه تقاضا نمايد.

 تذکر: لازم به ذکر است متقاضيان جهت ثبت درخواست ابتدا بايستي در سامانه سجاد ثبت نام نمايند و پس از دريافت نام کاربري و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست خود را ارائه نمايند.

  • متقاضي مسئول صحت اطلاعات و اعلام واحدهاي درخواستي ارائه شده در خصوص شرايط خاص و درخواست خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر يك از اطلاعات ارائه شده تقاضا از وضعيت بررسي خارج خواهد شد.
  •   دانشگاه انتخابي حتما بايستي در شهر محل سکونت خانواده متقاضي يا حتي الامکان در صورت نبود دانشگاه در محل مذکور، در شهرهاي نزديکتر به محل سکونت باشد تا از ترددهاي غيرضروري جلوگيري شود.
  •  متقاضيان محترم همچنين در صورت داشتن هرگونه سوال يا مشکل در خصوص سامانه به کارشناس دانشگاه مراجعه نمايند.

 


ارسال شده در مورخه: 01-02-1403

آخرين اخبار با موضوع: معاونت آموزشی

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی سال تحصیلی 1404-1403 (13-03-1403)

   

مرکز آموزشهای آزاد دانشگاه زنجان با همکاری دانشکده مهندسی برگزارمی کند

کارگاه آموزشی رفرنس دهی با نرم افزار MENDELEY (13-03-1403)

   

انا لله و انا الیه راجعون

انا لله و انا الیه راجعون (31-02-1403)

   

مرکز آموزشهای آزاد دانشگاه زنجان برگزار می کند:

دوره آمادگی بسندگی زبان به صورت مجازی (به همراه آزمون) (26-02-1403)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
معاونت آموزشی

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی 1402