خانه  :: اساتید  :: اخبار

صندوق سبز دانشگاه زنجان عضو می پذیرد.
این صندوق از بهمن ماه 1394 با هدف حفظ و احیاء محیط زیست و رسیدن به محیط زیست مطلوب و پایدار تشکیل گردیده است. 

 

صندوق سبز دانشگاه زنجان (صندوق خیریه حامی محیط زیست) عضو می پذیرد.

 

امروزه، شرایط زیست محیطی به حدی بحرانی است که ، بسیاری از تصمیم گیران ملی ، منطقه ای و جهانی را به واکنش وا داشته است، هرچند که این واکنش ها تا اجرا فاصله زیادی دارند.

تاثیر گازهای گلخانه ای، تغییرات آب و هوائی، تخریب لایه ازن ، کاهش منابع تجدید ناپذیر، آلودگی هوا، بحران آب و سایر مسائل زیست محیطی، موضوع حفاظت از محیط زیست را به یکی از مهم ترین مسائل در سطح جهان تبدیل کرده و در کانون توجه جامعه جهانی قرار داده است.

اما این مسائل و مشکلات زیست محیطی، که تمامی زوایای زندگی اجتماعی و زیست بوم بشری را در بر گرفته، پیش ازهر چیز نیازمند درک درست و همگانی از شرایط بحرانی کنونی و ترسیم روشنی از مسیر پیش رو می باشد. شرط تغییر از وضع موجود به وضع مطلوب از جنبه زیست محیطی، نیازمند باز آفرینی کامل ارزش ها ، پندارها و کردارها در میان گستره وسیعی از کنشگران ، اعم از دانشگاه ها و مراکز آموزشی، سازمان ها، سیاستگذاران ، برنامه ریزان ملی و منطقه ای و جهانی است.

در این بین دانشگاه و دانشگاهیان به جهت نقش بی بدیل خود از جنبه آموزشی و فرهنگ سازی و همچنین تاثیر و اثربخشی که در تغییر ارزش ها و نگرش ها و رفتارهای افراد دارند، مهم تر از سایرین است.

 

از این رو جمعی از کارمندان و اعضاء هیات علمی دانشگاه زنجان از بهمن ماه 1394 با هدف حفظ و احیاء محیط زیست و رسیدن به محیط زیست مطلوب و پایدار اقدام به ایجاد صندوق سبز (صندوق خیریه حامی محیط زیست) نموده اند. این صندوق با همکاری و مشارکت یکایک دانشگاهیان محترم، قصد دارد اقدامات و فعالیت هایی رادر جهت حفظ و احیاء محیط زیست ونیز حمایت از ابتکارات و فعالیت های افراد دوستدار محیط زیست انجام دهد. تا از این طریق هم در جهت ارتقاء و بهبود فرهنگ حفظ و صیانت از محیط زیست در بین دانشگاهیان محترم  گام برداشته باشد و هم  بخشی از تعهد  و مسئولیت خود را نسبت به محیط زیست و زیست بوم  انجام دهد.


ضمن تقدیر و تشکر از عزیزانی که در این صندوق مشارکت نموده اند، به اطلاع سایر همکاران میرساند در صورت تمایل به عضویت و مشارکت جهت رند کردن 5 رقم آخر حقوق ماهانه (بطور میانگین ماهیانه 5 هزار تومان) و یا اعلام رقم ثابت می توانند با شماره تلفن های 2441 و 2461 تماس حاصل فرمایند.

 

                                                                                                 صندوق سبز دانشگاه

 


ارسال شده در مورخه: 18-3-1395

آخرين اخبار با موضوع: اداره رفاه اساتید و کارکنان

ویژه برنامه ولادت حضرت فاطمه (س) و حضرت علی(ع)

این برنامه ویژه همکاران شاغل و بازنشسته، روز چهارشنبه 23 فروردین در باغ رفاهی برگزار خواهد گردید.

   

پیش ثبت نام و نوبت دهی کارت ملی

استقرار باجه پست در دانشگاه بمنظور پیش ثبت نام کارت هوشمند ملی

   

گلگشت خانوادگی باکلور (طارم)

روزی متفاوت، شبی بیرون از خانه و گشتی در دامان طبیعت طارم (ویژه خانواده های همکاران)

   

واگذاری یک واحد خانه سازمانی ویژه کارکنان

دانشگاه در جهت رفاه کارکنان، یک واحد خانه سازمانی خود را به فردی واجد شرایط از میان کارکنان واگذار می کند.

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
اداره رفاه اساتید و کارکنان

ویژه برنامه ولادت حضرت فاطمه (س) و حضرت علی(ع)