خانه  :: اساتید  :: اخبار

نشریات علمی برگزیده کشور معرفی شدند
با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برترین پژوهشگران و فناوران، انجمن‌ها و نشریات علمی برگزیده کشور معرفی شدند به گزارش روابط عمومی دانشگاه زنجان و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، برترین پژوهشگران و فناوران کشور پنجشنبه 24 آذرماه 1401 در آخرین روز از هفته پژوهش و فناوری طی آیینی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولان ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری معرفی و  مورد تجلیل  قرار گرفتند .

در این آیین  که در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، فناوران برتر در چند بخش فناور برتر دانشگاهی، فناور برتر پارکی (مستقر در پارک های علم و فناوری) فناور برتر مرکز رشدی (مستقر در مراکز رشد) فناور برتر دانشجویی و فناور برتر دستگاهی (فناوران دستگاه های دیگر) معرفی شدند.

همچنین پژوهشگران برتر از دانشگاه ها و مراکز وابسته به وزارت علوم و دستگاه های دیگر، نشریات و انجمن علمی برگزیده نیز تجلیل شدند که با افتخار نشریه علمی پژوهشی تاملات فلسفی دانشگاه زنجان یکی از دو مجله برتر این رویداد و تنها نشریه حوزه علوم انسانی از بین 813 مجله به عنوان برترین معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

افزون بر این، برترین اعضای هیات علمی در زمینه ارتباط با صنعت، استانداران برتر حامی فناوری و  استانداران و روسای دانشگاه‌های حامی پژوهش و فناوری نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.

روابط عمومی دانشگاه زنجان ضمن سپاس از مساعی دست‌اندر کاران مجله، این موفقیت ارزشمند را به خانواده بزرگ دانشگاه بالاخص خانم دکتر سحر کاوندی و آقای دکتر مرتضی حسین‌زاده و سایر اعضای محترم گروه فلسفه دانشگاه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون را برای ایشان از درگاه ایزد منان مسئلت می نماید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نشریه تاملات فلسفی دانشگاه زنجان می توانید از لینک http://phm.znu.ac.ir استفاده نمائید.

 

 

;
ارسال شده در مورخه: 26-09-1401

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

همایش ارتقای کیفیت آموزشی

چهارشنبه 5 بهمن، دانشگاه فرهنگیان زنجان (04-11-1401)

   

انتصابات صورت گرفته

طی احکامی از سوی ریاست دانشگاه انتصابات صورت گرفت (20-10-1401)

   

برگزاری جلسه هیأت امنای انجمن حامیان دانشگاه زنجان

جلسه هیأت امنای انجمن حامیان دانشگاه زنجان به میزبانی سالن شهید مجید شهریاری با حضور اعضا تشکیل شد (19-10-1401)

   

انتصابات صورت گرفته

طی احکامی از سوی ریاست دانشگاه انتصابات صورت گرفت (18-10-1401)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

شروع به کار همکاران جدید