خانه :: اساتید :: اخبار

اخباردفتر ریاست و روابط عمومی


ارتقای علمی 10 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه
طی جلسه هیأت ممیزه ارتقای تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه مورد تایید قرار گرفت

جلسه هیأت ممیزه دانشگاه‏ زنجان روز چهارشنبه 5 مهرماه1402 با حضور اعضای این هیأت در سالن اجتماعات شهید شهریاری دانشگاه زنجان برگزار گردید که حاصل این جلسه یک روزه، ارتقاء علمی 10 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه زنجان بود.

لازم بذکر است که ریاست دانشگاه زنجان طی پیامی ارتقاء رتبه علمی این اساتید گرانقدر را تبریک گفت. متن پیام تبریک به شرح زیر می باشد:

همکاران ارجمند سرکار خانم دکتر سحر کاوندی، جناب آقایان دکتر جعفر یعقوبی، دکتر مهدی بابایی، دکتر مهدی پناهی، دکتر اکبر حسنی، دکتر علی عمارلو، دکتر بابک عندلیبی، دکتر عبدالله  فرجی، دکتر حسن قره‌خانی، دکتر احسان محسنی فرد

ارتقاء رتبه علمی‏ تان را که مایه دلگرمی و بالندگی دانشگاه و دانشگاهیان خواهد بود به شما و خانواده بزرگ دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می ‏نمایم.

امید است ضمن استمرار خدمات ارزنده علمی و پژوهشی، با اتکال به خداوند متعال و بهره‏ گیری از توان و تجربه علمی در همه ابعاد زندگی به‏ ویژه تلاش روزافزون در عرصه‏ های علمی و پژوهشی موفق و مؤید بوده و همچنان برای دانشگاه مایه افتخار باشید.

 

با آرزوی توفیق الهی

دکتر جلال بازرگان

رییس دانشگاه

 

 ضمن عرض تبریک و تهنیت به اساتید و دانشگاهیان عزیز توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد منان برای ایشان مسئلت می نماییم.
پیام ریاست دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی
آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان ارجمند به ویژه دانشجویان ورودی جدید صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

در آستانه بهار علم و دانش و شروع فصلی دیگر از علم آموزی و پویایی، آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان ارجمند به ویژه دانشجویان ورودی جدید صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

موفقیت همه عزیزان دانشگاهی در فراهم نمودن بستر مناسب برای ارائه خدمات آموزشی،  پژوهشی،  فرهنگی به دانشجویان با استعانت به خداوند متعال را خواستارم.

همچنین امید واثق دارم دانشجویان عزیز با تلاش و کوشش در ضل توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مدارج عالی را طی نموده و با علم و معرفت بیشتر در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی مثمر ثمر باشند.

 

با تشکر

دکتر جلال بازرگان

رئیس دانشگاه

 

 

 
هفته دفاع مقدس گرامی باد
هفته دفاع مقدس و یاد تمامی رهروان ایثار و شهادت گرامی بادعرض تسلیت حضور آقای دکتر افشارچی و خانم سیفایی

تسلیت درگذشت مادر گرامی جناب آقای دکتر افشارچی و مادر مقام گرامی سرکار خانم سیفایی

درگذشت مادر گرامی جناب آقای دکتر محسن افشارچی و مادر مقام گرامی سرکار خانم مریم سیفایی را تسلیت عرض نموده از پروردگار متعال علو درجات برای آن مرحومه و صبر جمیل برای بازماندگان خواهانیم. جهت شادی روح جمیع درگذشتگان علی الخصوص مرحومین منتسب به دانشگاه زنجان فاتحه ای قرائت فرمایید.
زمان سوم تا هفتم مهرماه 1402
روبروی سالن غدیر دانشگاه زنجان
مناقصه اجرای پارکینگ دانشجویی دانشگاه زنجان
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: از مورخ 22 شهریور تا مورخ 27 شهریور 1402

 

آگهی مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی کیفی

 (نوبت اول)

دانشگاه زنجان در نظر دارد اجرای پارکینگ دانشجویی دانشگاه زنجان در سال 1402،را از طریق انجام مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی کیفیبه اشخاص حقوقی واجد شرایط واگذار نماید. بدینوسیله کلیه متقاضیان شرکت در مناقصه (دارای گواهی صلاحیت  پیمانکاری در رشته راه و ترابریو حداقل پایه 5) می‌توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اقدام نمایند. کلیه مراحل برگزاری مناقصه اعم از دریافت اسناد و تحویل اسناد پیشنهادات قیمت و سایر مراحل مناقصه، از طریق درگاه سامانه (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد. لازم است مناقصه‌گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار آگهی در سامانه1402/06/22می‌باشد.

الف- شماره مناقصه (مرجع):197

ب- شماره فراخوان درج شده در سامانه تدارکات الکترونیک:2002003798000007

ج- مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: مناقصه‌گران می‌توانند از ساعت 10 صبح مورخ1402/06/22 تا ساعت 18 مورخ  1402/06/27 به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مراجعه و نسبت به شرکت در مناقصه اقدام نمایند.

د- مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت: تا ساعت 10 صبح روز یکشنبه تاریخ 1402/07/09

ی- زمان و محل بازگشایی پاکت‌ها: ساعت 10 روز دوشنبه تاریخ 14 دفتر معاونت اداری- مالی

ه- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه:سپرده شرکت در مناقصه شامل ضمانت‌نامه بانکی (مدت اعتبار تضمین‌های بانکی باید حداقل 3 ماه پس از تاریخ افتتاح پیشنهاد‌ها باشد) چک تضمین شده بانکی ( به نام دانشگاه زنجان ) و یا واریز وجه نقد به مبلغ 2/500/000/000  ریال(دویست و پنجاه میلیون تومان)به شماره حساب 4001086207379272 و به شماره شبای 980100004001086207379272IRنزد بانک مرکزی بنام تمرکز وجوه سپرده دانشگاه زنجان .

تذکر مهم:  مناقصه گران،موظف هستند پاکت الف که حاوی ضمانت‌نامه بانکی یا چک تضمین شده بانکی می‌باشد را طبق شرایط درج شده در فرم شرایط عمومی مناقصه به صورت فیزیکی تا  پایان وقت اداری مورخ 1402/07/09 (ساعت15) به مدیریت حقوقی و قرارداد‌های دانشگاه تحویل نمایند.

 

شماره تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتربا

مدیریت امور حقوقی و قراردادها، 33052826 مدیریت فنی و نظارت بر طرحهای عمرانی33052607 - 33052550

روابط عمومی دانشگاه زنجان
فستیوال بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی روسیه
درخشش تکواندوکاران دانشگاه زنجان با کسب دو طلا و دو برنز در این رویداد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه زنجان، اولین دوره فستیوال بین المللی ورزش های دانشگاهی با حضور تیم های دانشگاهی35 کشور عضو بریکس، سازمان همکاری های شانگهای وکشورهای مستقل مشترک المنافع در 14 رشته ورزشی در شهر یکاترینبورگ روسیه از 28 مرداد الی 9 شهریور سال جاری برگزار شد.

با توجه به اعلام فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی اعزام 8 رشته ورزشی در دو بخش دختران و پسران به تصویب رسید که بر این اساس تیم‌های دانشجویی ایران در بخش پسران در رشته های والیبال، بسکتبال سه نفره، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، تنیس روی میز، بدمینتون، فوتسال و تکواندو و همچنین دختران در 5 رشته بسکتبال سه نفره، تنیس روی میز، بدمینتون، فوتسال و تکواندو به این رقابت ها اعزام شدند.

در همین راستا با مصوبه هیات رئیسه دانشگاه زنجان تیم تکواندو دانشگاه با ترکیب: مهشیدصبوری‌نیا در وزن ۶۲-کیلوگرم، مجید محمودی در وزن ۶۸-کیلوگرم، امیرسینا بختیاری در وزن ۸۰-کیلوگرم، محمدرضا خانی در وزن۸۷+ کیلوگرم، دکتر مهدی نصیری به عنوان مدیر هماهنگی تیم و منصورعلوی در سمت سرپرست به سرمربی‌گری علی سپهری از چهارم لغایت دوازدهم شهریور در کشور روسیه حاضر شد که حاصل آن دو مدال ارزشمند طلا توسط امیرسینا بختیاری و محمدرضا خانی و دو مدال برنز توسط مهشید صبوری‌نیا و تیم سه نفره (مجید محمودی، امیرسینا بختیاری و محمدرضا خانی) در مسابقات تیمی این فستیوال بود.

شایان ذکر است پیش از این علی افشاری و محمدرضا حاجی‌خان‌میرزایی به اردوی تیم ملی فوتسال دانشجویان وعلی حسینخانی، محسن معصومی‌تبار زنجانی و نسترن کرمی از دانشگاه زنجان به اردوی تیم ملی بدمینتون دانشجویان دعوت شده بودند.
مناقصه تهیه مواد اولیه وطبخ و توزیع غذای دانشجویی
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: از 8 تا 11 شهریور 1402

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای

(نوبت دوم)

دانشگاه زنجان در نظر دارد تهیه مواد اولیه وطبخ و توزیع غذای دانشجویی دانشگاه زنجان برای سال 1402را از طریق انجام مناقصه عمومی به اشخاص حقوقی واجد شرایط واگذار نماید. بدینوسیله کلیه متقاضیان شرکت در مناقصه (دارای گواهی تائید صلاحیت در رشته امور آشپزخانه و رستوران از وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی) می‌توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اقدام نمایند. کلیه مراحل برگزاری مناقصه اعم از دریافت اسناد و تحویل اسناد پیشنهادات قیمت و سایر مراحل مناقصه، از طریق درگاه سامانه (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد. لازم است مناقصه‌گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار آگهی در سامانه 1402/06/08 می‌باشد.

الف- شماره مناقصه (مرجع):196

ب- شماره فراخوان درج شده در سامانه تدارکات الکترونیک:2002003798000006

ج- مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: مناقصه‌گران می‌توانند از ساعت 10 صبح مورخ 1402/06/08 تا ساعت 18 مورخ 1402/06/11 به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مراجعه و نسبت به شرکت در مناقصه اقدام نمایند.

د- مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت: تا ساعت 10 صبح روز یکشنبه تاریخ 1402/06/26

ی- زمان و محل بازگشایی پاکت‌ها: ساعت 10 روز دوشنبه تاریخ 1402/06/27 دفتر معاونت اداری- مالی

ه- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه:سپرده شرکت در مناقصه شامل ضمانت‌نامه بانکی (مدت اعتبار تضمین‌های بانکی باید حداقل 3 ماه پس از تاریخ افتتاح پیشنهاد‌ها باشد) چک تضمین شده بانکی ( به نام دانشگاه زنجان ) و یا واریز وجه نقد به مبلغ30/000/000/000  ریال(سه میلیارد تومان)به شماره حساب 4001086207379272و به شماره شبای 980100004001086207379272IRنزد بانک مرکزی بنام تمرکز وجوه سپرده دانشگاه زنجان .

تذکر مهم:مناقصه گران،موظف هستند پاکت الف که حاوی ضمانت‌نامه بانکی یا چک تضمین شده بانکی می‌باشد را طبق شرایط درج شده در فرم شرایط عمومی مناقصه به صورت فیزیکی تا  پایان وقت اداری مورخ1402/06/26(ساعت 15:30) به مدیریت حقوقی و قرارداد‌های دانشگاه تحویل نمایند.

 

شماره تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر با

مدیریت امور حقوقی و قراردادها، 33052826 - اداره تغذیه 33052297

روابط عمومی دانشگاه زنجان
پنجاه و چهارمین کنفرانس ریاضی ایران
1-3 شهریورماه 1402- دانشگاه زنجان

کنفرانس سالانه ریاضی ایران مهمترین و قدیمی ترین گردهمایی ریاضی کشور است که در آن محققیقن، دانشجویان و اساتید داخل و خارج کشور آخرین یافته های علمی خود را ارائه می کنند. اولین کنفرانس ریاضی کشور به همت دانشگاه شیراز و در فروردین سال 1349 برگزار شد که مهمترین دستاورد آن پیشنهاد تاسیس انجمن ریاضی ایران بود که این مهم همزمان با دومین کنفرانس ریاضی کشور در دانشگاه صنعتی شریف در فروردین 1350 صورت پذیرفت. پس از آن، این کنفرانس همه ساله پذیرای خیل عظیمی از محققین داخل و خارج کشور بوده است.

كنفرانس رياضي ايران در پنجاه و سه سال گذشته با وجود همه سختي ها برگزار شده است. هم اكنون گروه ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه زنجان اين افتخار را دارد میزبان پنجاه و چهارمین دوره مهم ترین رويداد علمي رياضی كشور در فاصله زمانی 3-1 شهریور 1402 باشد و در این راستا تمام توان خود را برای برگزاری هرچه بهتر آن به كار خواهد بست.

تعداد کل مقالات دریافتی: 529

تعداد مقالات پذیرش شده: 444

تعداد کل شرکت کنندگان: 1128

 
مزایده آپارتمان دانشگاه زنجان واقع در شهر تهران
مهلت زمانی دریافت اسناد مزایده از سایت : از 24 مرداد تا 28مرداد 1402

 

آگهی مزایده عمومی یک مرحله ای

(نوبت اول)

دانشگاه زنجان در نظر دارد 1 دستگاه آپارتمان دانشگاه زنجان واقع در شهر تهران به آدرس: تهران، خیابان شهید مفتح جنوبی، بن بست گوهر درخشان، پلاک 1، واحد 11 و طبق شرایط مزایده را از طریق انجام مزایده عمومی به اشخاص حقوقی و حقیقی واجد شرایط واگذار نماید. بدینوسیله کلیه متقاضیان شرکت در مزایده می‌توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اقدام نمایند. کلیه مراحل برگزاری مزایده اعم از دریافت اسناد و تحویل اسناد پیشنهادات قیمت و سایر مراحل مزایده ، از طریق درگاه سامانه (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد. لازم است مزایده ‌گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مزایده محقق سازند. تاریخ انتشار آگهی در سامانه 1402/05/24می‌باشد.

الف- شماره مزایده (مرجع):196

ب- شماره فراخوان درج شده در سامانه تدارکات الکترونیک:2002003798000001

ج- مهلت زمانی دریافت اسناد مزایده از سایت:مزایده ‌گران می‌توانند از ساعت 10 صبح مورخ1402/05/24تا ساعت 18مورخ1402/05/28 به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مراجعه و نسبت به شرکت در مزایده اقدام نمایند.

د- مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت: تا ساعت 10صبح مورخ 1402/06/19

ی- زمان و محل بازگشایی پاکت‌ها: ساعت 10 صبح مورخ1402/06/20 دفتر معاونت اداری- مالی

ه- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه:سپرده شرکت در مناقصه شامل ضمانت‌نامه بانکی (مدت اعتبار تضمین‌های بانکی باید حداقل 3 ماه پس از تاریخ افتتاح پیشنهاد‌ها باشد) چک تضمین شده بانکی ( به نام دانشگاه زنجان ) و یا واریز وجه نقد به مبلغ15/000/000/000ریال(یک میلیارد و پانصد هزار تومان)به شماره حساب 4001086207379272و به شماره شبای 980100004001086207379272IRنزد بانک مرکزی بنام تمرکز وجوه سپرده دانشگاه زنجان .

تذکر مهم:  مناقصه گران،موظف هستند پاکت الف که حاوی ضمانت‌نامه بانکی یا چک تضمین شده بانکی می‌باشد را طبق شرایط درج شده در فرم شرایط عمومی مناقصه به صورت فیزیکی تا  پایان وقت اداری مورخ 1402/06/19 به مدیریت حقوقی و قرارداد‌های دانشگاه تحویل نمایند

شماره تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر: مدیریت امور حقوقی و قراردادها، 33052826 و طرح‌های عمرانی33052607

 

روابط عمومی دانشگاه زنجان
تهیه جهیزیه از محل کمک های دانشگاهیان خیر دانشگاه زنجان
با کمک های دانشگاهیان خیر دانشگاه زنجان، سرویس های جهیزیه به نوعروسان نیازمند دانشگاه زنجان اهداء شد

 

سه شنبه 27 تیرماه 1402، دانشگاه زنجان روزی متفاوت را سپری کرد. روزی که برای اولین بار در تاریخ دانشگاه زنجان، به همت مرکز نیکوکاری منا دانشگاه زنجان و با کمک های دانشگاهیان خیر دانشگاه زنجان، سرویس های جهیزیه به نوعروسان نیازمند دانشگاه زنجان اهداء شد.

حجت السلام علی قره داغی، مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان در این مراسم با اشاره با اهمیت تأسیس مراکز نیکوکاری در دانشگاه ها و شراکت دانشگاهیان در امور خیریه، وجود مرکز نیکوکاری منا دانشگاه زنجان را نقطه قوتی برای فعالیت های اجتماعی دانشگاهیان عنوان کردند.

آقای صالحی، مدیر کل کمیته امداد استان زنجان نیز با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری منا دانشگاه زنجان اولین مرکز نیکوکاری دانشگاهی در استان هست، مراکز نیکوکاری را مجموعه هایی مردمی برای رفع نیاز و کمک به اقشار مختلف مردم معرفی نمود.

این برنامه با ابتکار مرکز نیکوکاری منا دانشگاه زنجان و فراخوان جذب کمک های نقدی و غیرنقدی دانشگاهیان برای تهیه سرویس جهیزیه، برگزار شد. در این فراخوان جمعا مبلغ 3/000/000/00 ریال از محل کمک های دانشگاهیان اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان خیر دانشگاه زنجان و خیرین بیرون از دانشگاه و ایضا تخفیفات کارخانه ای جمع آوری شد و در قالب 4 سرویس کامل جهیزیه از اقلام ضروری به ارزش 3/000/000/000ریال تهیه و طی مراسمی ، سه شنبه 27 تیرماه بعد از نماز جماعت ظهر و عصر با حضور مسئولین استانی و دانشگاهی از مسجد باقرالعلوم(ع) برای نوعروسان ارسال شد.
لازم به ذکر است که تلاش شد اقلام جهیزیه در خور زوجین باشد.

جهت مشاهده عکس های مراسم کلیک نمایید.
ارتقای علمی 7 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه
طی جلسه هیأت ممیزه ارتقای تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه مورد تایید قرار گرفت

جلسه هیأت ممیزه دانشگاه‏ زنجان روز چهارشنبه 14 تیرماه 1402 با حضور اعضای این هیأت در سالن اجتماعات شهید شهریاری دانشگاه زنجان برگزار گردید که حاصل این جلسه یک روزه، ارتقاء علمی 7  نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه زنجان بود.

 

لازم بذکر است که ریاست دانشگاه زنجان طی پیامی ارتقاء رتبه علمی این اساتید گرانقدر را تبریک گفت. متن پیام تبریک به شرح زیر می باشد:

همکاران ارجمند جناب آقایان دکتر فرهاد خوئینی، دکتر علی سلیمانی، دکتر جواد مقدم، دکتر علیرضا یوسفی، دکتر سید حسام الدین آل یاسین، سرکار خانم دکتر مهری جوانیان و جناب آقای دکتر محمود رفاهی بوکت

ارتقاء رتبه علمی‏ تان را که مایه دلگرمی و بالندگی دانشگاه و دانشگاهیان خواهد بود به شما و خانواده بزرگ دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می ‏نمایم.

امید است ضمن استمرار خدمات ارزنده علمی و پژوهشی، با اتکال به خداوند متعال و بهره‏ گیری از توان و تجربه علمی در همه ابعاد زندگی به‏ ویژه تلاش روزافزون در عرصه‏ های علمی و پژوهشی موفق و مؤید بوده و همچنان برای دانشگاه مایه افتخار باشید.

 

با آرزوی توفیق الهی

دکتر جلال بازرگان

رییس دانشگاه

 

 ضمن عرض تبریک و تهنیت به اساتید و دانشگاهیان عزیز توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد منان برای ایشان مسئلت می نماییم.