خانه  :: اساتید  :: اخبار

به مناسبت هفته کارگر
خداوندا ما را با نیکان محشور گردانشهید نظامعلی افشاری چهارم فروردین ۱۳۳۴، در روستای شریف آباد از توابع شهرستان ابهر به دنیا آمد. پدرش ولی الله و مادرش رقیه نام داشت. کارگر شرکت بود. سال ١٣۵٨ ‏ازدواج کرد و صاحب چهار پسر شد. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. ششم مرداد ١٣۶٧ ‏، در اسلام آبادغرب توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت گلوله به قلب، شهید شد. مزار او در زادگاهش واقع است. 

وصیتنامه شهید نظامعلی افشاری

خداوندا بدرستی که شنیدیم صدای منادی را که ندا میداد ایمان بیاورید ، ایمان آوردیم . پروردگارا گناهان و لغزشهای ما را ببخشای و ما را با نیکان محشور گردان . در این دنیای کوچک چیزی و کسی شایسته تر و مناسبتر از خداوند پناهی برای انسان نیست ، همه چیز از اوست و همه به سوی او خواهند رفت. من با تعهدی که به اسلام دارم به ندای رهبر عظیم الشان انقلاب بر حسب تکلیف لبیک میگویم زیرا احساس میکنم که نباید این فرصت را از دست بدهم . توجه داشته باشید که بخاطر خدا و اسلام دراین راه گام نهادم . با آرزوی جهانی شدن اسلام عزیز همراه با پیروزی همه دلیر مردان اسلام.


ارسال شده در مورخه: 19-02-1402

آخرين اخبار با موضوع: امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

حمله موشکی دلاور مردان سپاه

ایران شنبه شب به وقت محلی ده‌ها پهپاد و موشک را به سمت اسرائیل پرتاب کرد (26-01-1403)

   

شهید روح تاریخ و گواه انسانیت است

شهادت زیباترین و اصلی‌ترین گذرگاه رسیدن به معبود است (14-01-1403)

   

انتخابات را متعلق بخود بدانید

شرکت در انتخابات، یک عمل صالح است؛ (09-12-1402)

   

سپاس از خانواده شهید موسوی بابایی و جانباز دکتر سلیمی

خانواده شهدا ولی نعمت ما هستند و ما خود را مدیون ایثار، صبر و استقامت خانواده شهدا وایثارگران می‌دانیم.سپاس (25-11-1402)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

طرح سپاس