خانه  :: اساتید  :: اخبار

مهمانسرای دانشگاه زنجان در گیلان – شهرستان چابکسر
اطلاعیه استفاده از سوئیت های شمال در تعطیلات تابستانیایجاد مهمانسرای گیلان - چابکسر در راستای تسهیل خدمات رفاهی و تفریحی به همکاران محترم دانشگاه

در راستای تسهیل ارائه خدمات رفاهی و تفریحی به کارکنان و اساتید محترم دانشگاه، اداره رفاه دانشگاه زنجان نسبت به ایجاد مهمانسرای گیلان در شهرستان چابکسر اقدام نموده است.
ارائه خدمات رفاهی از مهم ترین بخش های مدیریت منابع انسانی سازمان ها بوده و تاثیر زیادی در جهت تقویت انگیزه حرفه ای و بهبود عملکرد سازمان ها ایفا می کند.
 افزایش تسهیلات رفاهی از جمله ایجاد زمینه های گردشگری، تفریحی و رفاهی همواره باعث بالا رفتن بهره وری خواهد بود، لذا اداره رفاه دانشگاه با حمایت ها و پیگیری های معاونت محترم اداری و مالی دانشگاه  و نیز با انجام بررسی های لازم و نظرسنجی از همکاران محترم تلاش می کند حداکثر امکانات رفاهی را فراهم کند.
بحث تفریح ، مسافرت و همچنین زیارت همواره دغدغه همکاران می باشد.
با توجه به اینکه استان های شمال به ویژه گیلان و مازندران مقصد گردشگری بسیاری از همکاران میباشد و میبایست برای اسکان هزینه زیادی پرداخت نمایند لذا با حمایت و دستور معاونت اداری و مالی در گیلان یک مجموعه مهمانسرای 4 واحدی جهت رفاه حال همکاران به صورت تفاهم نامه یک ساله تهیه شده است.
همکاران متقاضی استفاده از مهمانسرا میتوانند از طریق اتوماسیون اداری و یا مراجعه و تماس با اداره رفاه دانشگاه با شماره تلفن های 33052441 و 33052754  نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند .
 

 


ارسال شده در مورخه: 08-05-1402

آخرين اخبار با موضوع: اداره رفاه اساتید و کارکنان

آگهی مجمع عمومی عادی عادی به طور فوق العاده

تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه زنجان (06-09-1402)

   

اطلاعیه بیمه تکمیلی سرمد سال 1403

بیمه تکمیل درمان (12-07-1402)

   

مهمانسرای دانشگاه زنجان در گیلان – شهرستان چابکسر

اطلاعیه استفاده از سوئیت های شمال در تعطیلات تابستانی (08-05-1402)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
اداره رفاه اساتید و کارکنان

اطلاعیه بیمه تکمیلی سرمد سال 1403