خانه :: اساتید :: اخبار


میلاد حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام مبارک
میلاد مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و روز پدر تهنیت بادارتقای علمی 9 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه
طی جلسه هیأت ممیزه ارتقای تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه مورد تایید قرار گرفت

جلسه هیأت ممیزه دانشگاه‏ زنجان روز چهارشنبه 6 اسفندماه 99 با حضور اعضای این هیأت در سالن اجتماعات شهید شهریاری دانشگاه زنجان برگزار گردید که حاصل این جلسه یک روزه، ارتقاء علمی 9 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه زنجان بود.

لازم بذکر است که ریاست دانشگاه زنجان طی پیامی ارتقاء رتبه علمی این اساتید گرانقدر را تبریک گفت. متن پیام تبریک به شرح زیر می باشد:

همکاران ارجمند جناب آقایان دکتر هادی خطیب زاده، دکتر لقمان ابراهیمی، دکتر فرهنگ رضوی، دکتر محمد شادمان، دکتر صادق کریم پولی، دکتر داود کولیوند، دکتر ذکراله مروتی، دکتر امیر مومنی، دکتر مجید میرزایی عطاآبادی

 

ارتقاء رتبه علمی‏ تان را که مایه دلگرمی و بالندگی دانشگاه و دانشگاهیان خواهد بود به شما و خانواده بزرگ دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می ‏نمایم.

امید است ضمن استمرار خدمات ارزنده علمی و پژوهشی، با اتکال به خداوند متعال و بهره‏ گیری از توان و تجربه علمی در همه ابعاد زندگی به‏ ویژه تلاش روزافزون در عرصه‏ های علمی و پژوهشی موفق و مؤید بوده و همچنان برای دانشگاه مایه افتخار باشید.

 

با آرزوی توفیق الهی

دکتر سیدمحسن نجفیان

رییس دانشگاه

 

 ضمن عرض تبریک و تهنیت به اساتید و دانشگاهیان عزیز توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد منان برای ایشان مسئلت می نماییم.

 

 
اطلاعیه
ارسال گواهی دوره های پدافند غیر عامل و تناسب اندام

اطلاعیه

همکاران محترمی که در دوره های آموزشی با عناوین ذیل شرکت نموده اند می توانند تا پایان اسفندماه 1399 نسبت به ارسال گواهینامه آموزشی خود به آدرس ایمیل planning@znu.ac.ir  اقدام نمایند. به گواهینامه های ارسالی پس از زمان اعلام شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 1. دوره عمومی پدافند غیرعامل
 2. تناسب اندام (ارتقاء سلامت از طریق ورزش) ویژه خواهران

 

 

                                    مدیریت برنامه، بودجه و توسعه مدیریت
مناقصه خرید تجهیزات ثابت آزمایشگاه تحقیقاتی
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: از دوشنبه 4 اسفند تا روز شنبه تاریخ 9 اسفند99

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای

(نوبت اول)

دانشگاه زنجان در نظر دارد از خرید، بارگیری، حمل و تحویل تجهیزات ثابت آزمایشگاه تحقیقاتی دانشکده علوم و شیمی دانشگاه زنجان برای سال 1400- 99،  را از طریق انجام مناقصه عمومی به اشخاص حقوقی واجد شرایط واگذار نماید. بدینوسیله کلیه متقاضیان شرکت در مناقصه (دارای سابقه کار مرتبط و رضایت از کارفرمای قبلی) می‌توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اقدام نمایند. کلیه مراحل برگزاری مناقصه اعم از دریافت اسناد و تحویل اسناد پیشنهادات قیمت و سایر مراحل مناقصه، از طریق درگاه سامانه (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد. لازم است مناقصه‌گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار آگهی در سامانه 99/12/04، می‌باشد.

الف- شماره مناقصه (مرجع): 163

ب- شماره فراخوان درج شده در سامانه تدارکات الکترونیک: 2099003798000025

ج- مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: مناقصه‌گران می‌توانند از ساعت 10 روز دوشنبه تاریخ 99/12/04 تا ساعت 18 روز شنبه تاریخ 99/12/09، به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مراجعه و نسبت به شرکت در مناقصه اقدام نمایند.

د- مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت: تا ساعت 10 صبح روز چهار شنبه تاریخ 99/12/20

ی- زمان و محل بازگشایی پاکت‌ها: ساعت 10 روز شنبه تاریخ 99/12/23، دفتر معاونت اداری- مالی

ه- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: سپرده شرکت در مناقصه شامل ضمانت‌نامه بانکی (مدت اعتبار تضمین‌های بانکی باید حداقل 3 ماه پس از تاریخ افتتاح پیشنهاد‌ها باشد) چک تضمین شده بانکی ( به نام دانشگاه زنجان ) و یا واریز وجه نقد به مبلغ 700/000/000 ریال (هفتاد میلیون تومان) به شماره حساب 4001086207379272 نزد بانک مرکزی بنام تمرکز وجوه سپرده دانشگاه زنجان .

تذکر مهم:  مناقصه‌گران، از زمان دریافت اسناد تا ارسال پاکت الف، ب و ج الزاماٌ تمام مراحل را از طریق سامانه ستاد انجام خواهد داد و مناقصه‌گر به غیر از اقدام از سامانه ستاد، پاکت‌های الف، ب و ج را ( براساس آیین نامه مالی معاملاتی دانشگاه‌های منطقه زنجان) می‌بایست در یک پاکت اصلی قرار داده و به صورت فیزیکی تا ساعت 12 تاریخ 99/12/20، به دبیرخانه مرکزی دانشگاه زنجان تحویل و رسید دریافت نمایند.

 

شماره تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر: مدیریت امور حقوقی و قراردادها، 33052826 و دانشکده علوم 33054721

روابط عمومی دانشگاه زنجان

 
انتخابات شورای کارکنان
9 تا 11 اسفندماه

برگزاری انتخابات شورای کارکنان دانشگاه زنجان

قابل توجه همکاران محترم غیرهیأت علمی دانشگاه زنجان اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی

نظر به اتمام دوره مسئولیت 2 ساله اعضای فعلی شورای کارکنان دانشگاه زنجان
، انتخابات دوره بعدی شورا برگزار میگردد.

از افراد علاقمند به عضویت در شورای مرکزی، شورای صنفی کارکنان دعوت میگردد حداکثر تا پایان وقت اداری تا تاریخ 6 اسفند 99 ، علاقمندی و کاندیداتوری خود را به نماینده کنونی شورای صنفی واحد خود و یا مدیر اداری واحد خود، اعلام نمایند تا نسبت به انجام مقدمات برگزاری انتخابات جدید در واحدهای مربوطه با هماهنگی نمایندگان فعلی شورا و با نظارت مدیریت اداری اقدامات مقتضی صورت پذیرد.
با توجه به شرایط کاری زمان برگزاری انتخابات از تاریخ 9 الی 11 اسفند خواهد بود که از طریق نمایندگان واحدهای مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.
لازم به ذکر است که مطابق ادوار گذشته، از هر حوزه، دو نفر (یک نفر به عنوان نماینده اعضای رسمی و پیمانی و یک نفر به عنوان نماینده اعضای قراردادی) انتخاب خواهند شد.
انتخاب عنوان کتاب برگزیده برای کتاب استاد دانشگاه زنجان
کتاب دکتر نصراله عباسی با عنوان اثر فسیل، مفاهیم و کاربردها درهمایش انجمن دیرینه شناسی به عنوان کتاب برگزیده

همایش انجمن دیرینه شناسی ایران برای سیزدهمین بار به صورت مجازی (آنلاین)، به میزبانی دانشگاه اصفهان و با هدف تبادل نظر و ارائه‌ی آخرین دستاوردهای پژوهشگران و صاحب نظران در حوزه‌های دیرینه شناسی و چینه نگاری برگزار شد.

در این همایش کتاب دکتر نصراله عباسی عضو هیأت علمی گروه زمین شناسی با عنوان اثر فسیل، مفاهیم و کاربردها درهمایش انجمن دیرینه شناسی به عنوان کتاب برگزیده انتخاب شد.

لازم به ذکر است پیش از این نیز این کتاب به عنوان کتاب سال انجمن زمین شناسی ایران انتخاب شده بود.

 
مسابقه مهارت کنترل توپ تنیس روی میز
مشترک مابین اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان (دختر -پسر)

مسابقات آنلاین مهارت کنترل توپ تنیس روی میز

مشترک مابین اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان - دختر و پسر

علاقمندان به حضور در این رقابت ها می توانند از تاریخ5 اسفند ماه لغایت 10 اسفند ماه فیلم های خود را به شماره واتس اپ09223877245 جناب آقای مسعود رسولی (داور) و سرکارخانم محمدی ارسال نمایند - شماره تماس مدیریت تربیت بدنی 33052324
 

دانلود فیلم اجرا

آیین نامه :

لوازم مورد نیاز:
** توپ و راکت (امکان امانت دهی به دانشجویان خوابگاهی و همکاران از سوی مدیریت تربیت بدنی فراهم می باشد)

روش اجرا :
1- راکت را مطابق فیلم به صورت مدادی(Pen holder) گرفته، با قسمت انتهایی دسته ی راکت به طور متوالی به توپ ضربه زده شود.
بیشترین تعداد ضربه متوالی مطابق فیلم بدون خطا در یک دقیقه ملاک رده بندی خواهد بود

2- ویدیو باید به صورت افقی و با رعایت حجاب کامل (آقا و خانم) ارسال گردد

3- بیان نام و نام خانوادگی و کددانشجویی در اول فیلم الزامی می باشد.

 

مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی
مریخ نورد استقامت با موفقیت بر سطح مریخ فرود آمد
گزارشی از فرود مریخ‌نورد "استقامت" بر روی سطح مریخ +اولین تصاویر

ماموریت مارس 2020 ناسا با نام پِرسِورنس (Perseverance)  به معنی (پشتکار/ استقامتPerseverance Rover )  پنج‌شنبه ( ۹، مرداد امسال) ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه به وقت ایران، سوار بر موشک اطلس ۵ (Atlas V) از پایگاه کیپ کاناورال (Cape Canaveral) در ایالت فلوریدا با موفقیت به فضا پرتاب شد. این کاوشگر پس از قرار گیری در «مدار پارکینگ» و جدا شدن چهار موتور سوخت جامد، به کمک موتور پیشران آن Centaur که مجموعه‌ پشتکار بر روی آن سوار شده‌است با موفقیت تصحیح مداری خود را انجام داد و پس از قرارگیری در زاویه‌ مناسب به سوی مریخ روانه شد.

این پروژه ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلاری ناسا با نخستین فضاپیمای بین سیاره‌ای به فضا پرتاب شد؛ این کاوشگر دارای ابزار آلات پیچیده برای کاوش نشانه‌ هایی از زندگی باستان در مریخ است. این ربات کاوشگر که با سوخت هسته‌ای کار می‌کند پس از فرود کاوشگر وایکینگ بر سیاره سرخ در دهه ۱۹۷۰ و کشف نخستین نشانه‌های حیات، نهمین ماموریت ناسا را در مریخ انجام خواهد داد.

حالا پس از حدود هفت ماه انتظار، مریخ‌نورد استقامت(perseverance) در تاریخ ۱۸ فوریه 2021 ساعت ۴ بعدازظهر به وقت منطقه‌ی زمانی شرقی و ساعت ۲۱ گرینویچ(۰۰:۳۰ بامداد ایران) به آرامی در دهانه‌ی جزرو مریخ-که زمانی بسیار دور رودخانه ای بر آن جاری بوده- فرود آمد.

 کمتر از یک روز پس از فرود مریخ نورد استقامت روی سطح سیاره سرخ، تیم‌های مسئول این ماموریت در آزمایشگاه پیش‌رانش جت ناسا اولین تصاویر مربوط به فرود مریخ نورد مذکور و همچنین اولین تصاویر ثبت شده توسط آن از خانه جدیدش در دهانه جزرو را منتشر کردند.

ناسا امیدوار است مریخ‌نورد استقامت بتواند نشانه‌های حیات را در محل عبور این رودخانه بیابد. بدین منظور از دوربین‌های عادی و ماورا بنفش نصب شده بر روی این مریخ‌نورد استفاده خواهد شد. همچنین مته نصب شده بر روی مریخ‌نورد استقامت به نمونه برداری از عمق این سیاره خواهد پرداخت. بازگشت این نمونه‌ها به زمین در سال ۲۰۲۶ انجام می‌شود.

این کاوشگر که بیش از یک دهه ساخت آن به طول انجامید، دارای وزنی بیش از یک تن است. مریخ نورد ناسا شامل ۷ محموله علمی، یک بازوی رباتیک، یک بالگرد تخصصی مریخ پیما به نام اینجینیوتی (نبوغ) ، ۲۵ دوربین قدرتمند و نخستین میکروفون برای ضبط صدای سیاره سرخ است. ناسا اعلام کرده که کاوشگر مریخ ۲۰۲۰ پیچیده‌ترین و پیشرفته‌ترین ربات فرستاده شده به اعماق فضاست.

جست و جوی نشانه هایی از حیات باستانی در مریخ، فراهم کردن زمینه برای ماموریت های آتی سرنشین دار به این سیاره سرخ، به پرواز در آوردن اولین بالگرد در جهان فرازمینی و مخابره صدای مریخ به زمین از اهداف کاوشگر استقامت در این ماموریت است.

نخستین مأموریت در سال 2020 میلادی برای اعزام کاوشگر به مریخ، توسط امارات متحده‌ی عربی با کاوشگر مِسبار الأمل (اُمید) و دومین مأموریت توسط چین با مریخ نورد ( تیان ون ۱ ) بود که پس از هفت ماه در طول هفته گذشته با موفقیت در مدار مریخ قرار گرفت.

مریخ‌نورد کنجکاوی، همتایی بوده‌ است که هشت سال پیش به مریخ فرستاده شد و تا به امروز مشغول ارزیابی حیات‌پذیری این سیاره‌ی باستانی و بررسی انتقال دراز مدت این سیاره از محیطی نسبتا گرم و مرطوب تا بی‌نهایت سرد و خشک بوده‌است.

مریخ ‌نورد استقامت به‌گونه‌ای قصد دارد گام بعدی را بردارد و به‌طور فعال علائم حیات سیاره سرخ را شکار کند تا بتواند از این طریق نشانه‌هایی زیستی از حیات میکروبی در گذشته‌ی مریخ شناسایی کند. هیچ ماموریتی (از سطح ‌نشین‌ها و سطح ‌نوردهای پیشین) تاکنون این کار را انجام نداده است، گرچه مریخ‌نشین‌ های دوقلوی وایکینک ( Viking landers ۱ – ۲ ) پس از فرود روی مریخ در سال ۱۳۵۵شمسی – ۱۹۷۶میلادی به دنبال زندگی موجود در مریخ بودند.

 
سمینار کراس فیت و TRX به صورت آنلاین با همکاری هیات ورزش های همگانی
طی روزهای 4 و 5 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

قابل توجه دانشجویان متقاضی شرکت در سمینار های آنلاین کراس فیت و TRX

تاریخ برگزاری سمینار کراس فیت : 4 اسفند ماه 1399 راس ساعت 14:30 از طریق سامانه آموزش فدراسیون ورزش های همگانی

 • تاریخ شروع ثبت نام : ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
 • تاریخ پایان ثبت نام : ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
 • تاریخ شروع دوره : ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
 • تاریخ پایان دوره : ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
 • ساعت شروع وبینار : ۱۴:۳۰:۰۰ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
 • ساعت پایان وبینار : ۲۰:۳۰:۰۰ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
 • تاریخ برگزاری امتحان : ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
 • برگزار کننده : انلاین
 • جنسیت شرکت کنندگان : مشترک
 • استان : زنجان
 • شهرستان : زنجان

تاریخ برگزاری سمینار - TRX تی آر ایکس : 5 اسفند ماه 1399 راس ساعت 14:30 از طریق سامانه آموزش فدراسیون ورزش های همگانی

 • تاریخ شروع ثبت نام : ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
 • تاریخ پایان ثبت نام : ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
 • تاریخ شروع دوره : ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
 • تاریخ پایان دوره : ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
 • ساعت شروع وبینار : ۱۴:۳۰:۰۰ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
 • ساعت پایان وبینار : ۲۰:۳۰:۰۰ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
 • تاریخ برگزاری امتحان : ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
 • برگزار کننده : انلاین
 • جنسیت شرکت کنندگان : مشترک
 • استان : زنجان
 • شهرستان : زنجان

 

مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی

 
پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار
ویژه دانشجویان شاهدوایثار

 

" پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار ویژه دانشجویان شاهدوایثارگر"

 

به منظور ایجاد پویائی ، تحرّک وافزایش انگیزه تحصیلی و نیز شناسائی ، معرفی و تجلیل از برترین های آموزشی جامعه هدف طرح شاهد با مشارکت وزارت علوم تحقیقات وفناوری ، وزارت بهداشت وآموزش پزشکی ، وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بنیادشهید وامورایثارگران کشور

 « پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار»

  ویژه دانشجویان شاهدوایثارگرسراسرکشوردرنیمه اول تیرماه 1400برگزارمی گردد.

دانشجویان گرامی شاغل به تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی(دکتری ، کارشناسی ارشد، کارشناسی) می توانند با مراجعه به لینک ذیل ضمن مطالعه شرایط و دستورالعملهای ابلاغی ، فرم های مربوطه را بطور دقیق پر نموده و با ارائه مدارک و مستندات لازم و خواسته شده تا تاریخ 1400/1/20 به اموردانشجویان شاهدوایثارگر دانشگاه زنجان واقع در ساختمان مرکزی تحویل داده تا پس از بررسی مدارک و مستندات اخذ شده توسط  اعضای محترم هیات علمی متناسب با گروه های آموزشی دانشکده ها ، به دبیر خانه منطقه 3 دانشگاه های شمالغرب و وزارت علوم تحقیقات و فناوری ارسال گردد.

دانشجویان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر به اموردانشجویان شاهدوایثارگر دانشگاه مراجعه و یا با شماره تلفن های 33052232 و 33052748 اداره ایثارگران تماس حاصل نمایند.

فرم هاي مربوط به ثبت نام در جشنواره را ازلینکهای زیر میتوانید دریافت نماييد.

 

اموردانشجویان شاهدوایثارگردانشگاه زنجان

 

 
تقدیر از عضو هیات علمی دانشگاه زنجان
از عضو هیات علمی دانشگاه زنجان به عنوان نفر برگزیده و برتر مربوط به اولین جمع سپاری نخبگانی تقدیر شد

تقدیر از عضو هیات علمی دانشگاه زنجان به عنوان نفر برگزیده و برتر مربوط به اولین جمع سپاری نخبگانی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در عرصه زیربنایی و تولیدی با موضوع «مشارکت در تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه»

 

در آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان اولین جمع سپاری نخبگانی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام از جناب آقای دکتر مهدی اقبالی استادیار گروه مهندسی عمران دانشگاه زنجان به عنوان نفر برگزیده و برتر با کسب «رتبه سوم نظر مشورتی در عرصه زیربنایی و تولیدی» در موضوع «مشارکت در تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه» با اهدای جایزه و لوح سپاس توسط دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام تقدیر و قدردانی گردید.

صبح دوشنبه 27 بهمن ماه 1399 مراسم تقدیر از برگزیدگان اولین جمع سپاری نخبگانی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام به میزبانی مرکز مطالعات و بررسی های راهبردی دبیرخانه مجمع و با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس مرکز مطالعات و بررسی های راهبردی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، جمعی از معاونان، مدیران، روسای کمیسیون ها و نمایندگان کمیته های تخصصی دبیرخانه مجمع، نمایندگان اندیشکده ها و پژوهشکده ها و جمعی از نخبگان و صاحبنظران کشور، پژوهشگران و نمایندگان مراکز علمی و نفرات برگزیده از میان مشارکت کنندگان مردمی و نخبگان و با شرایط ویژه و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ساختمان مرکزی مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین به صورت مجازی در سراسر کشور برگزار گردید.

بر اساس گزارش رئیس مرکز مطالعات و بررسی های راهبردی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، این فرایند با مشارکت نخبگان، پژوهشگران و مراکز علمی در سراسر کشور اجرا و در آن بیش از 36250 نفر بازدید و 2354 نفر ثبت نام و 739 مورد ایده و مشارکت محتوایی ثبت گردید.

این اقدام با همکاری دبیرخانه بنیاد نخبگان، حوزه های علمیه، دانشگاه های جامع در سراسر کشور و اندیشکده ها برگزار شد و هدف از آن تاکید بر نقش محوری مشورت با مردم، استفاده از تجربیات کشورهای مختلف جهان در رجوع به نظرات نخبگان، توجه به ظرفیت های فکری نخبگان جامعه و مردم جهت ایجاد تحول در سیاستگذاری، برقراری ارتباط مستقیم سیاستگذاران با انبوه مردم و کاهش فاصله حاکمیت با شهروندان و تولید سرمایه اجتماعی بوده است.

این فرایند در سه مرحله شامل ارائه ایده اولیه، ارائه بندهای پیشنهادی در سیاست های کلی و جمع بندی اولیه انجام شد و کلیه مراحل در هیات های داوری به ریاست اعضای مجمع مورد داوری و بررسی قرار گرفت و همچنین از ظرفیت اندیشکده های معین در قلمرو موضوع داوری ایده‌ها استفاده گردید.

جمع سپاری در حکمرانی امروز با توجه به پیچیدگی مسائل و ابعاد مختلف موضوعات از جایگاه ویژه ای برخوردار است. این فرایند که به نوعی مکمل فرایند سنتی گذشته است، پای طیف وسیعی از نخبگان را به عرصه سیاستگذاری کشور باز می نماید و از مشارکت آنها استفاده می‌کند تا بهترین و مطلوب‌ ترین نتیجه بدست آید. بر این اساس، جمع سپاری (Crowdsourcing) مفهوم جدیدی است که معنای آن از مشارکت عمومی نشات گرفته است. این رویکرد در بسیاری از کشورهای جهان برای سیاستگذاری های کلان استفاده گردیده و زمینه ساز تحول در سطوح مختلف تصمیم گیری شده است. برای نمونه می‌توان به سامانه قانون باز اتحادیه اروپا اشاره نمود که در فرایند قانون نویسی از مشارکت عمومی بهره می گیرد. در واقع جمع سپاری، به همراه سایر روش های مشارکت جویانه، فرصت های تازه ای را برای فعالیت مردم جامعه ایجاد می‌ نماید تا همه شهروندان و ذینفعان برای موضوعات مختلف سیاستگذاری مرتبط با تصمیمات کلان کشور دخیل باشند و سیاستگذاران را نیز به ابعاد عینی و ملموس موضوعات جامعه و اقشار مختلف نزدیک تر می نماید و سبب اتخاذ تصمیمات آگاهانه ‌تر سیاسی برای حاکمیت می گردد. همچنین فرصت های تازه ای را در راستای جاری شدن صدای مردم در فرایند های سنتی سیاستگذاری ارائه می نماید.

نظرات برتر مشورتی به کمیسیون های دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه و از آنها به منظور بهره برداری در فرایند تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه استفاده خواهد گردید.

این موفقیت ارزنده را به جناب آقای دکتر مهدی اقبالی و خانواده بزرگ دانشگاه زنجان تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان توفیقات روز افزون را مسئلت داریم.
صندوق نیکوکاری منّا
صندوق نیکوکاری منّا دانشگاه زنجان افتتاح شد

صندوق نیکوکاری منّا دانشگاه زنجان با هدف هدایت کمک های مومنانه و ارتقاء سطح مشارکت های دانشگاهیان در فعالیت های خیرخواهانه افتتاح گردید.

صندوق نیکوکاری منّا دانشگاه زنجان در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر استمرار کمک مومنانه و رزمایش مواسات و حضور مستمر جامعه دانشگاهی در این امر خیرخواهانه به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان و با مشارکت کمیته امدام امام خمینی(ره) راه اندازی شده و دوشنبه 26 بهمن با حضور آقای دکتر برقراری، قائم مقام مشارکت های مردمی کمیته امداد کشور؛ آقای صفری، رئیس کمیته امداد استان زنجان؛ آقای محمدی، رئیس کمیته امداد شهرستان زنجان، هیئت امنای مرکز نیکوکاری منُا و مسئولین استانی و دانشگاهی افتتاج شد.

این صندوق با هدف ساماندهی و هدایت های کمک های مومنانه و خیرخواهانه دانشگاهیان و همچنین ارتقاء سطح مشارکت های انسان دوستانه، درصدد است تا با شناسایی خیرین و نیکوکاران دانشگاه، برنامه ریزی برای شناسایی و ایجاد ارتباط با نیازمندان، به ارائه خدمت به نیازمندان بر اساس ساز و کار اولویت بندی شده بپردازد.

اعضای هیئت موسس و هیات امناء صندوق عبارتند از:

۱-  حجت الاسلام و المسلمین علی قره داغی(مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان)

۲-  جناب آقای دکتر جمال داودی

۳ - جناب آقای دکتر عباسعلی زمانی

4- جناب آقای احسان حریری

5- جناب آقای صمد بهنام

6 - سرکار خانم حبیبه خانمحمدی

دانشگاهیانی محترم که به هر عنوان کمک های غیرنقدی دارند می توانند جهت اطلاع بیشتر با شماره 09120821976 (آقای بهنام) تماس حاصل فرمایند.

مرکز نیکوکاری منا دانشگاه زنجان به شماره ثبتی ۵۶۱۷، شماره حساب عمومی ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با کد شناسه ۸۸۰۸۳۲۷۶۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۲۲۰۲۷8، بنام مرکز نیکوکاری منا دانشگاه زنجان. آماده دریافت کمک های نقدی و سرمایه ای شما دانشگاهیان محترم به منظور حصول وظایف محوله می باشد.

امیدواریم با همدلی و تلاش های نیک اندیشانه اساتید، دانشجویان، کارکنان و فارغ التحصیلان دانشگاه زنجان در مرکز نیکوکاری منا، بتوانیم سطح مشارکت های مردمی برای کمک به نیازمندان را ارتقاء بخشیم.

جهت مشاهده تصاویر کلیک نمایید
تعطیلی انبار از 17 اسفندماه
بررسی و تایید کالاهای درخواستی درسامانه حداکثر تا پایان وقت اداری روز 12 اسفندماه

اطلاعیه

به اطلاع کلیه همکاران دانشگاهی می رساند:

با توجه به تعطیلی  واحد انبار از مورخ 17 اسفند ماه

بررسی و تایید کالاهای درخواستی درسامانه حداکثر تا پایان وقت اداری روز 12 اسفندماه

انجام خواهد پذیرفت

*******************************************

واحد اموال و انبار
دومین مسابقات آنلاین شطرنج مابین اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان
بانوان و آقایان - شرکت برای عموم دانشگاهیان آزاد می باشد

مسابقات آنلاین شطرنج قهرمانی دانشگاه یان دانشگاه زنجان 11 اسفند ماه 1399 ساعت 17 برگزار می گردد.

لذا علاقمندان به حضور در این رقابت ها می توانند از تاریخ 29 بهمن ماه لغایت 09 اسفند ماه با مدیریت تربیت بدنی دانشگاه به شماره 33052324 -024 تماس حاصل نمایند.
شماره واتس اپ : 09370043180

برای ساختن اکانت در سایت lichess.org ، در صفحه اصلی باید register کنید و لینکی را که به ایمیلتان می آید فعال کنید

مسابقه شطرنج آنلاین در سایت lichess.org برگزار خواهد شد .

آیین نامه :

1. مسابقه به روش سوئیسی بر اساس قوانین فدراسیون بین المللی (فیده) برگزار و اصلاحات مورد نیاز مطابق قواعد این فدراسیون و بروزرسانی های سایت، در هر مرحله قابل انجام خواهد بود.

2.  کلیه شرکت کنندگان در دو جدول مجزا برای دختران و پسران  با هم به رقابت خواهند پرداخت. (در صورت عدم به حدنصاب در یک جدول مسابلقات انجام خواهد شد)

3. مسابقه يه صورت ٢ مرحله اى بركزار خواهد شد:

4. مسابقات هر مرحله در تعداد دور مشخص (متناسب با تعداد شركت كنندگان) يه روش سوئيسى و با زمان ثابت 3 دقیقه (بدون افزايش زمان) براي هر باريكن، برگزار مي شود وبين هر دور از بازيها 1 دقيقه استراحت وجود دارد.

تبصره: در صورت نياز، مسابقه با زمان ديگرى قابل برگزارى است كه متعاقبا اطلاع رساني خواهد شد.

5. مسابقه به صورت رسمى (ريتد اينترنتي) برگزار مى گردد و بر روى ريتينگ اكانت كاربرى باريكن تاثير گذار است

6. رده بندی براساس مجموع امتيازات كسب شده است. چنانچه ٢ يا چند بازيكن مجموع امتيازات يكساني كسب كنند از روش سون بورن برگر براى گره گشائي استفاده خواهد شد.

7. پس از اتمام مسابقات، تمام بازي هاى بازيكنان، توسط تيم داورى بررسى خواهد شد و در صورتى كه مشخص شود بازيكنى حتى در يك بازى از انجين هاى شطرنجى استفاده كرده باشد (يا اكانت خود را در اختيار ديگرى قرار داده باشد و يا ساير موارد تقلب) از جدول رده بندى حذف خواهد شد. همچنین تیم داوری مجاز به اعمال روش های مختلف راستي آزمايى قبل، هنگام وبعد از مسابقه مي باشد و بازيكنان مكلف به همكارى در كليه مراحل راستى آزمايى در زمان و مكان تعیین شده توسط تيم برگزاري مي باشند.

-همچنين تمامى بازيكنان در صورت نياز مكلف به نصب دوربين و سایر نرم افزار هاي كنترل و نظارت مورد نظر تيم داورى در دورهاى اعلام شده خواهند بود. نحوه نصب نرم افزارهاى مورد نياز در گروه واتس اپ، اعلام خواهد شد. بويژه تمامى بازى هاى مرحله نهایي زير دوربين برگزار خواهد شد. نظر تيم داورى در موارد تقلب، قطعى وغير قابل اعتراض است.

مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی
آموزش آنلاین نجوم
وبینار آموزشی رایگان مقدمات نجوم توسط رصدخانه دانشگاه زنجان

وبینار آموزشی رایگان مقدمات نجوم توسط رصدخانه دانشگاه زنجان

پیرو بازدیدها، هماهنگیها و جلسات آنلاین رصدخانه دانشگاه زنجان با پزوهش سرای دانش آموزی دکتر امیر اعلم غضنفریان استان زنجان، سری برنامه های آموزش رایگان مقدمات نجوم در بستر اینترنت توسط رصدخانه دانشگاه زنجان و همکاری اساتید فیزیک این پژوهشسرا برگزارمی گردد.

این سری برنامه های آموزشی همه مقاطع تحصیلی استان زنجان شامل: ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم را شامل می شود.

جزئیات این دوره و نحوه ثبت نام علاقمندان در پوستر مربوطه درج شده است.

زمان  دقیق برگزاری و لینک ثبت نام این وبینار پس از به حد نصاب رسیدن ثبت نام کنندگان متعاقبا به اطلاع آنان خواهد رسد.