خانه :: اساتید :: اخبار


گزارشی از برگزاری هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان
هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان برگزار شد

هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان 11 الی 16 مرداد با حضور 60 تن از اعضاء هیئت علمی دانشگاه زنجان به همراه خانواده محترم این اساتید در مشهد مقدس برگزار شد.

طرح دانش افزایی اساتید در جهت توانمندسازی و ارتقاء علمی اعضاء هیئت علمی دانشگاه ها برگزار می شود و دانشگاه زنجان در همین راستا، از سال 90 تاکنون موفق به برگزاری هفت دوره ضیافت اندیشه اساتید شده است. هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید با پیگیری ها و تلاش های دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و در جهت بهره مندی اساتید و خانواده های محترم از فضای اردویی دوره و فضای معنوی مشهد مقدس، در هتل دیپلمات مشهد مقدس برگزار گردید.

در این دوره دروس سبک زندگی سطح 1 با تدریس حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدحسین توانایی و اخلاق علمی و حرفه ای سطح 1 با تدریس دکتر غلامرضا منتظری ارائه شد.

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی- فرهنگی که با حضور حدود 140 نفر برگزار شد، در کنار کلاس های آموزشی، از برنامه های متنوع فرهنگی بهره مند شدند. از برنامه های فرهنگی این دوره ضیافت اندیشه اساتید، می توان به نشست هم اندیشی اساتید با موضوع مسائل فرهنگی دانشگاه زنجان و نشست تربیتی ویژه همسران اساتید با حضور حجت الاسلام و المسلمین قره داغی، مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه؛ دیدار اساتید آقا با جانبازان هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم؛ نشست صمیمی اساتید خانم  با مسئول امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی، سرکار خانم دژبرد؛ مسابقات متنوع فرهنگی در سه سطح اساتید، همسران و نوجوانان؛ بازدید از مرکز علمی بازیما و حضور در مجموعه تفریحی کوه سنگی و ... اشاره نمود.

از ویژه برنامه های هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید، حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدیان، رئیس محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و حجت الاسلام و المسلمین حاج ابوالقاسم دولابی، نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری در جمع اساتید شرکت کننده در این دوره بود که مشروح بیانات ایشان در خبرهای قبلی درج شده است.

گزارش تصویری هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید، متعاقباً در همین صفحه بارگذاری خواهد شد.
حجت الاسلام دولابی، عضو مجلس خبرگان رهبری
در جمع اساتید شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان حضور یافتند

حجت السلام و المسلمین حاج ابوالقاسم دولابی با حضور در جمع اساتید شرکت کننده در ظرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان به ایراند سخنرانی پرداختند.

ایشان در ابتدا به بیان اهمیت زیارت در فرهنگ شیعی پرداخته و فرمودند: مفهوم زیارت در فرهنگ شیعه یکی از اصلی ترین عناصر انسجام شیعه بوده و هست در بین روایات ائمه اطهارعلیهم السلام، نسبت به زیارت امام رضا علیه السلام سفارش ویژه ای شده است، سفارشاتی که درباره دیگر امامان کمتر دیده شده است. روایتی از امام رضا علیه السلام وجود دارد که حضرت فرمود من را در طوس دفن می کنند و اگر کسی به زیارت من بیاید پاداش زیارت او معادل 70 حج و عمره است. کسی نزد امام جواد علیه السلام رسید و گفت که چنین روایتی را درباره زیارت پدر بزرگوار شما شنیده ام، آیا این روایت صحیح است؟ حضرت فرمود: بله، بلکه بیشتر، معادل 1000 حج و 1000 عمره آن هم حج و عمره معمولی خیر، حج و عمره ای که مقبول خداوند باشد.

حجت‌الاسلام دولابی درباره علت چنین فضیلتی برای زیارت امام رضا علیه السلام، از قول امام جواد علیه السلام چنین مطرح کردند: زیارت علی بن موسی الرضا در این است که برای زیارت ایشان، غیر مومن نمی آید.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مومن در روایات اهل بیت علیهم السلام به معنای شیعه دوازده امامی است، گفتند: در بین زائرین امام حسین علیه السلام، ممکن است اهل تسنن و دیگر فرق اسلامی همچون زیدی ها و شش امامی ها نیز حضورداشته باشند اما زائر بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام شیعه دوازده امامی هست.

ایشان در پاسخ به سوال تفاوت فضیلت زیارت امام حسین علیه السلام و امام رضا علیه السلام توسط یک شیعه دوازده امامی چنین بیان داشتند: برتری فضیلت زیارت امام زضا علیه السلام در این هست که مشهد پایگاه شیعه دوازده امامی هست و زیارت صرفاً حضور در نزد شخص مدفون شده نیست بلکه زیارت تقویت یک پایگاه هست. محل زیارت امام رضا علیه السلام از آن جهت که پایگاهی است برای مذهب حقه شیعه دواززده امامی  که اصلی ترین و اساسی ترین امتداد دهنده راه پیامبر(ص) هست، حائز اهمیت است.

حجت‌الاسلام حاج ابوالقاسم دولابی با اشاره به اینکه در یک مقیاس وسیعتر توجه به مرکزیت جریان حق بسیار مهم است، خاطرنشان کردند: عمق دشمنی استکبار با ایران اسلامی، همین مرکزیت جریان حق است. استکبار جهانی، بهاییت، منافقین و ... امروزه دست به دست هم داده اند تیشه به ریشه این نظام بزنند تا مرکزیت جریان حق را نابود سازند چرا که این کشور امرزوه به محوریت مقابله با استکبار تبدیل شده است.

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کردند: وظیفه ما نسبت به این پایگاه برخاسته از نگاه دینی این است که مرکزیت تفکر شیعی را تقویت کنیم؛ در این راستا باید مشهد الرضا، باورهای برخاسته از فرمایشات اهل بیت علیهم السلام و بویژه امام رضا علیه السلام و محوریت تفکر شیعی را در جهان تقویت کنیم.

ایشان در بخش پایانی سخنانشان تاکید داشتند: امروزه در باور دولت مردان غربی، تمدنی که بتواند رقیب  تمدن غرب شود، تنها تمدن اسلامی است. توجه به این نکته ضروری است که منشأ تمدن اسلامی، تفکر شیعی است و دیگر فرق اسلامی به دلیل انحرافی که درباره خلافت پیامبر(ص) دارند و خلفای وابسته غرب و شرق در کشورشان حکومت می کند خطر چندانی برای تمدن غرب محسوب نمی شود. اصلی ترین خطر برای تمدن غرب، تمدن اسلامی برخاسته از تفکر شیعی است این تفکر شیعی اصلی ترین پایگاهش مشهد الرضا است و در مقیاس وسیعتر این پایگاه، ایران اسلامی است که امروز تمامی شیعیان جهان چشم امید به ایران اسلامی دارند. در روایات متعددی امده است در عصر ظهور، ایران یکی از بازیگران اصلی جریان حق خواهد بود؛ الحمدالله امروزه این اتفاق افتاده است و به برکت تلاش سربازان ایران اسلامی، حرکت جهادی نیروهای شیعی در دیگر کشورها قوت پیدا کرده است و ایران به قطب توجه شیعیان تبدیل شده است و انشاء الله حکومت ایران اسلامی به حکومت حضرت ولیعصر(عج) وصل می گردد.
حجت الاسلام محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها
در جمع اساتید شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان حضور یافتند

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان رئيس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن حضور در هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان که در مشهد مقدس برگزار شد، به ایراد سخنرانی در جمع اساتید حاضر پرداختند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها افزودند: ضیافت اندیشه اساتید فرصتی مناسب برای هم اندیشی و تبادل تجارب و ایده ها است و  نتایج حاصل از این دوره ها و هم اندیشی ها باید در محیط دانشگاه ملموس باشد.

ایشان در بخش اصلی سخنان خود گفتند: انسان یک موجود دو ساحتی است؛ بر خلاف ادبیات ما که دو ساحتی بودن انسان را با روح و جسم بیان می کنیم،  در ادبیات غالب قرآن، نور و ظلمت مطرح است؛ خداوند در آیه الکرسی آنجا که می فرماید: «.... اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ ...» صراحتاَ بیان می کند که  همه انسانها از نور بهره مندند با این تفاوت که مومنان از مرتبه بالاتری نسبت به کافران، از نور برخوردارند، کافران نیز مرتبه بالاتری از ظلمت را  نسبت به مومنان دارا هستند.

ایشان در ادامه با اشاره به آیه8 سوره شمس « فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا»  به بیان روشنتری از نور پرداخته و افزودند طبق این آیه شریفه، فجور و تقوا به همه انسانها الهام شده است و کسی نمی تواند ادعا کند که خوب و بد را نمی فهمد؛ کسی نیست که نفهمد خیانت و ظلم بد است؛ محبت و صداقت خوب است؛ همه انسانها سطحی از فهم را دارند و به همان اندازه مسئول هستند حتی اگر هیچ پیامبری مبعوث نشده باشد حجت بر انسان ها به سبب عقلی که دارند، تمام بود.

حجت الاسلام محمدیان با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دیدگاه تشیع عقل گرایی است، افزودند: ما در دیدگاه تشیع دو حجت داریم؛ یکی حجت باطنی که همان عقل است و دیگری حجت ظاهری که انبیاء هستند و عقل همان نوری است که خداوند به همه انسان ها داده است. نور یک وجود تشکیکی دارد یعنی همچون حیات مراتبی دارد، دربحث حیات جماتات، نباتات و حیوانات می توان درک کرد که مراتب حیات نباتات نسبت به جماتات و حیات حیوانات نسبت به نباتات از سطح بالاتری برخوردار است، اما حیات انسان به سبب اندیشه از سطح بسیار بالاتری نسبت به حیوانات و نباتات و جماتات برخوردار است چرا که انسان به کمک عقل و اندیشه، توانایی درک معادلات موجود در جهان و استخراج قوانین را دارد و همین سبب شده است انسان بر مخلوقات دیگر هستی تسلط داشته باشد.

ایشان در ادامه تاکید کردند: نور هم همچون حیات مراتبی دارد و بر همین اساس خداوند در قرآن کریم به مومنان می گوبد « یٰاَیُّهَا الَّذینَ ءامَنُوا استَجیبوا للهِ وَ لِلرَّسولِ اِذا دَعاکُم لِما یُحییکُم » ای مومنان وقتی خداوند و رسولش شما را به حیات جدیدی دعوت می کند، بپذیرید؛ حیاتی که خداوند در این آیه به آن اشاره می کند حیاتی به مراتب بالاتر از حیات جماتات، نباتات و حیات حیوانی و انسانی است و آن، حیات ایمانی و حیات طیبه است. طبق فرموده قرآن کریم حیاتی بالاتر از خیات ظیبه نیز وجود دارد که در آن حیات، حقیقت نور، همان خداوند است و خداوند هرکس را بخواهد به آن نور دعوت می کند و انسانهایی هستند که مظهر نور خداوندند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کردند: بنابر بر آیات قرآن کریم آن را باید در خانه هایی که به برکت حضور صاحبانشان - اهل بیت علیهم السلام - منور شده اند جستجو کنیم و مشهد مقدس به برکت وجود بارگاه ملکوتی حضرت رضا علیه السلام یکی از همان خانه هاست.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در بخش پایانی سخنانشان، ضمن غنیمت شمردن فرصت حضور در مشهد مقدس و محضر حضرت رضا علیه السلام و بهره مندی از این فرصت، به نقش محوری اساتید دانشگاه در تربیت و پرورش نسل جوان کشور پرداختند و به اساتید حاضر در هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه زنجان توصیه کردند ضمن استفاده از تجربیات اساتید پیشکسوت، دانشجویان را با پشتوانه های عمیق معرفتی، هویتی و ساختارهای قوی فکری تربیت کنند چرا که این جوانان که اینده جامعه در دست آنان هست در دوره ای که شخصیتشان شکل می گیرد، به دست استاد و دانشگاه سپرده شده اند.
قطعی برق - 15 تا 17 روز پنجشنبه 18 مرداد
از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

به اطلاع دانشگاهیان محترم می رساند:براساس زمان بندی خاموشی  با برنامه شرکت توزیع ؛

برق دانشگاه روز پنج شنبه 18 مرداد ماه از ساعت 15 الی 17  قطع خواهد شد.

*******************************************

مدیریت طرحهای عمرانی
راه اندازی سامانه یکپارچه اداری و مالی
از تاریخ 3 شهریور - انجام کلیه مکاتبات از طریق اتوماسیون اداری

اطلاعیه

کلیه واحدهای دانشگاه

   با توجه به راه اندازی سامانه یکپارچه اداری و مالی به استحضار می رساند از تاریخ 3/6/97 کلیه مکاتبات از طریق اتوماسیون اداری انجام خواهد شد لذا خواهشمند است کلیه واحدهای دانشگاه از ایجاد و پذیرش مکاتبات به صورت کاغذی امتناع فرمایند.
تعطیلی استخر دانشگاه از تاریخ 20 مردادماه تا 2 شهریورماه
تعطیلی استخر دانشگاه از تاریخ 20 مردادماه تا 2 شهریورماه به دلیل تعطیلات تابستانی دانشگاه زنجان

اطلاعیه

 استخر دانشگاه از تاریخ 20 مردادماه تا 2 شهریورماه به دلیل تعطیلات تابستانی دانشگاه زنجان، تعطیل می باشد.

لذا علاقمندان به ادامه کلاس های آموزشی از تاریخ 3 شهریورماه می توانند با شماره داخلی 2411 آقای زلفخانی تماس حاصل فرمایند.
برگزاری کارگاه آموزشی و تخصصی طراحی پرایمر
مرکز آموزش­های آزاد دانشگاه زنجان با همکاری گروه زراعت و اصلاح نباتات برگزار می کند:

مرکز آموزش­های آزاد دانشگاه زنجان با همکاری گروه زراعت و اصلاح نباتات برگزار می کند:

کارگاه آموزشی و تخصصی طراحی پرایمر

«ویژه دانشجویان ارشد و دکتری»

مدرس: دکتر احسان محسنی­فرد

مدت زمان دوره: 8 ساعت

زمان: روز سه­شنبه 16/5/97  از ساعت 8 تا 12 و14 تا 18

مکان : سایت دانشکده کشاورزی قدیم

شهریه دوره: شامل هزینه شرکت در دوره و صدور گواهینامه

برای دانشجویان 500000 ریال

مهلت ثبت نام تا 15 مرداد ماه

دارای ظرفیت 15 نفر

خواهشمند است مبلغ مورد نظر را به شماره حساب 4001086203022470 IR09010000 نزد بانک مرکزی بنام تمرکز وجوه درآمد اختصاصی به شناسه پرداخت 395086268126300000000000000005بابت شرکت در دوره واریز گردد.

فیش واریز به همراه کپی کارت دانشجویی و کارت ملی جهت ثبت نام نهایی به خانم عزیزی ارائه نمایید.

تلفن تماس: 09301569702 خانم عزیزی

همراه داشتن لپ تاپ الزامی می­باشد
اعلام نتایج داوری کنگره
اعلام نتایج داوری اولین کنگره بین المللی و دومین همایش ملی زیست فناوری گیاهان دارویی و قارچهای کوهی

مقالات ارسال شده به اولین کنگره بین المللی و دومین همایش ملی زیست فناوری گیاهان دارویی و قارچهای کوهی در 5-6 شهریور ماه 97 که به صورت سخنرانی و پوستر بوده داوری و نتایج آن در آدرس  http://conf.isc.gov.ir/ibmpm97 قابل دسترسی می باشد.
در خصوص ساعات احتساب اضافه کاری
روزهای عادی و پنج شنبه ها

 

اطلاعیه

   به اطلاع کلیه همکاران محترم  میرساند :

     پیرو اطلاعیه مورخ 13/04/1397 و طبق بند 4 مصوبه هیات اجرایی به تاریخ 13/4/97، احتساب اضافه کاری  به شرح زیر می باشد.

شرح

از ساعت

تا ساعت

محاسبه اضافه کاری برای روزهای عادی

نیم ساعت قبل از شروع وقت اداری

18:00

محاسبه اضافه کاری برای روزهای پنج شنبه

8:00

14:00

 

      ضمنا مقررگردیده است در واحدهایی که حضور افراد درغیرساعات تعیین شده، ضروری و مورد نیاز باشد، بعد از درخواست مسئول واحد و طرح در هیات اجرایی تصمیم گیری لازم بعمل آید.

                                                                                      اداره کارگزینی
بسته حمایتی پژوهشگاه نیرو
پژوهشگاه نیرو به منظور حمایت از شرکت های دانش بنیان و نوآور فعال در صنعت برق، مجموعه ای از حمایت ها و خدمات...

پژوهشگاه نیرو به منظور حمایت از شرکت های دانش بنیان و نوآور فعال در صنعت برق، مجموعه ای از حمایت ها و خدمات را در در چارچوب "بسته حمایت از توسعه ایده های نوآورانه، حمایت از تحقیق و توسعه و حمایت از تجاری سازی محصولات در حوزه صنعت برق" فراهم نموده است. متقاضیان می توانند با تکمیل کاربرگ، درخواست خود را برای بهره برداری از فرصت های ارائه شده در این بسته حمایتی، به آدرس cto@nri.ac.ir  اعلام نمایند.
مناقصه ایاب و ذهاب (نوبت دوم)
مهلت دریافت اسناد مناقصه از سایت: دوشنبه 97/05/01 تا شنبه 97/05/06

 

آگهی مناقصه عمومی

(نوبت دوم)

 

دانشگاه زنجان در نظر دارد ایاب و ذهاب کارکنان دانشگاه زنجان برای سال 98- 97 را از طریق انجام مناقصه عمومی به اشخاص حقوقی واجد شرایط واگذار نماید. بدینوسیله کلیه متقاضیان شرکت در مناقصه (دارای گواهی تائید صلاحیت در رشته امور حمل و نقل از وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی) می‌توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اقدام نمایند. کلیه مراحل برگزاری مناقصه اعم از دریافت اسناد و تحویل اسناد پیشنهادات قیمت و سایر مراحل مناقصه، از طریق درگاه سامانه (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد. لازم است مناقصه‌گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار آگهی در سامانه 97/05/01 می‌باشد.

الف- شماره مناقصه (مرجع): 105

ب- شماره فراخوان درج شده در سامانه تدارکات الکترونیک: 200973798000003

ج- مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: مناقصه‌گران می‌توانند از ساعت 8 صبح روز دوشنبه تاریخ 97/05/01 لغایت تا ساعت 8 روز شنبه به تاریخ 97/05/06 به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مراجعه و نسبت به شرکت در مناقصه اقدام نمایند.

د- مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت: تا ساعت 10 روز سه‌شنبه تاریخ 97/05/16

ی- زمان و محل بازگشایی پاکت‌ها: ساعت 10 روز چهارشنبه تاریخ 97/05/17 دفتر معاونت اداری- مالی

ه- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: سپرده شرکت در مناقصه شامل ضمانت‌نامه بانکی (مدت اعتبار تضمین‌های بانکی باید حداقل 3 ماه پس از تاریخ افتتاح پیشنهاد‌ها باشد) چک تضمین شده بانکی و یا واریز وجه نقد به مبلغ 300/000/000 ریال به شماره حساب1703051819 بانک تجارت به نام سپرده دانشگاه زنجان و ارائه اصل فیش بانکی.

تذکر مهم: مناقصه‌گر، از زمان دریافت اسناد تا ارسال پاکت الف، ب و ج الزاماٌ تمام مراحل را از طریق سامانه ستاد انجام خواهد داد و مناقصه‌گر به غیر از اقدام از سامانه ستاد، پاکت‌های مذکور را می‌بایست به صورت فیزیکی تا ساعت 12 تاریخ 97/05/16 به دبیرخانه مرکزی دانشگاه زنجان تحویل نمایند.

شماره تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر با

مدیریت امور حقوقی و قراردادها، 33052826 - اداره خدمات و پشتیبانی 33052352
چالش‌های نوآوری و فناوری نانو
فراخوان دو چالش نوآوری «افزایش پایداری حرارتی ویتامین D3 در روغن‌های مایع خوراکی» و «ساخت جوهرهای رسانا و ...

فراخوان دو چالش نوآوری «افزایش پایداری حرارتی ویتامین D3 در روغن‌های مایع خوراکی» و «ساخت جوهرهای رسانا و نیمه‌رسانا برای کاربردهای الکترونیک چاپی» از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو منتشر شده است که اجرای آن را اندیشکده صنعت و فناوری (آصف) به عنوان کارگزار برعهده دارد. هدف از برگزاری این چالش‌های دومرحله‌ای که برای مراحل اول و دوم آن جوایز ارزنده‌ای از سوی ستاد توسعه فناوری نانو پیش‌بینی شده است، تدوین طرح مفهومی و ساخت نمونه اولیه (پروتوتایپ) در ارتباط با دو موضوع کلیدی است که از جمله مسائل و نیازهای فناورانه اولویت‌دار شرکت‌های صنعتی فعال در این دو بخش است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت چالش‌های نوآوری و فناوری نانو مراجعه فرمایید.
یارانه سفر کارکنان در سال 1397
هیئت رئیسه محترم دانشگاه حسب پیشنهاد اداره رفاه، با پرداخت یارانه سفر سال 1397 تاسقف 2500000 ريال موافقت نمود.


باطلاع کلیه همکاران محترم (اعضای هیئت علمی و کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی) می رساند هیئت رئیسه محترم دانشگاه، با پرداخت یارانه سفر سال 1397 به شرح ذیل موافقت نموده است:

پرداخت هزینه مسافرتهای خانوادگی (خارج از استان)، شامل هزینه های اقامت و ایاب و ذهاب و غذا تا سقف 2500000 ريال

توضیح:

  • جهت استفاده از یارانه سفر فاکتور می بایست دارای سربرگ، با ذکر کامل نام و نام خانوادگی مسافر، تاریخ، میزان هزینه و دارای مهر و نشانی و شماره تماس محل ارائه خدمات باشد.
  • مدارک لازم برای سفرهای خارجی و عتبات و عالیات، کپی گذرنامه و ویزا و صورتحساب آژانس مسافرتی خواهد بود.
  • پرداخت هزینه ها در صورتی خواهد بود که برای روزهای کاری از مرخصی استفاده شده باشد.
  • اسناد ناقص و نکته دار در صورت پذیرش در کمیته مربوطه قابل پرداخت خواهد بود.
  • یارانه ها از ماه مرداد در فیشهای حقوق تحت عنوان یارانه رفاهی پرداخت خواهند شد.
  • اسناد از ابتدای سال 97 قابل پذیرش است و ملاک پذیرش برای تاریخ، شروع سفر است.
  • ملاک سفر حضور فرد اصلی (همکار) در سفر و انجام بصورت خانوادگی و خارج از استان خواهد بود.

 

همکاران محترم میتوانند جهت تحویل اسناد هزینه، به اداره رفاه مراجعه نمایند.

 
شبکه مشاوران برتر حوزه کسب و کار
آغاز بکار شبکه مشاوران برتر کسب و کار با نام تجاری الوبیز (alobiz.ir)

شبکه مشاوران برتر کسب و کار با نام تجاری الوبیز (alobiz.ir) امکانات فنی لازم -شامل وب سایت، اپ اندروید و اپ آی او است - برای دریافت خدمات مشاوره به صورت تلفنی و غیرحضوری را فراهم کرده است.

آدرس سامانه: www.alobiz.ir

تلفن تماس: 09194727389 و 40883276