خانه  :: اساتید  :: اخبار

برگزاری اولین رویداد مهارت‌آموزی تخصصی
توسط دفتر فناوری و ارتباط با جامعه دانشگاهدفتر فناوری و ارتباط با جامعه دانشگاه زنجان و معاونت آموزشی دانشکده کشاورزی، اقدام به برگزاری رویداد مهارت آموزی تخصصی با همکاری اداره کل استاندارد استان زنجان و نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان کردند.

اولین رویداد در روز شنبه مورخ 17 تیرماه 1402 در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی (ساختمان جدید) با محوریت سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان برگزار شد. در این رویداد، جناب آقای مهندس محمودی، ریاست محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان اقدام به معرفی اهمیت این سازمان، چارت سازمانی، شرح فعالیت‌ها و نیز شرایط بهره‌برداری دانشجویان از این سازمان را شرح دادند و به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

دومین رویداد در روز یکشنبه مورخ 18 تیرماه 1402 در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی (ساختمان جدید) با محوریت اداره کل استاندارد استان زنجان برگزار شد. در این رویداد، سرکار خانم مهندسی عقابی، کارشناس اداره کل استاندارد استان زنجان اقدام به معرفی اهمیت این سازمان، انواع استاندارد، اهمیت استانداردسازی  و فرصت‌های شغلی و شرایط کارآموزی و کارورزی این سازمان آشنایی پیدا کردند و به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

برای اطلاع از اخبار حوزه کارآفرینی و هدایت شغلی ما را در کانال زیر دنبال کنید.

eitaa.com/znu_jps_int_uip


ارسال شده در مورخه: 25-04-1402

آخرين اخبار با موضوع: معاونت پژوهشی

اولین کنگره بین المللی

پیشگیری از سرطان (05-03-1403)

   

انا لله و انا الیه راجعون

شهادت ریاست جمهور و تعدادی از همراهان ایشان را به جامعه دانشگاهی تسلیت عرض می کنیم (31-02-1403)

   

حضور دانشگاه در رتبه بندی

تایمز آسیایی و نیچر-ایندکس (18-02-1403)

   

دفتر فناوری و ارتباط با جامعه دانشگاه زنجان برگزار می کند

کارگاه مهارت شغلی: چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم؟ (02-02-1403)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
معاونت پژوهشی

محققان دانشگاه زنجان در بین دانشمندان