خانه :: اساتید :: اخبار

اخبارمدیریت تربیت بدنی


ثبت نام مسابقات هفته دفاع مقدس ویژه همکاران دانشگاهی
ثبت نام مسابقات هفته دفاع مقدس ویژه همکاران دانشگاهی

شماره مسوولین انجمن

2298

پینگ پنگ

محمد علی حسنلویی

2826

والیبال

پیمان اسماعیلی نژاد

4713

فوتبال دستی

عبد الرضا عزیزی

2779

فوتسال

سعدی فتاحی

 
برنامه استخر دانشگاه زنجان ویژه فصول پاییز و زمستان
برنامه و هزینه سانس استخر موج پلاس دانشگاه زنجان در شش ماهه دوم سال 1402

تذکر:

- در سانس های مربوط به پرسنل، پذیرش همراه درجه یک (پدر،مادر،همسر و فرزند) فقط با ارائه مدارک اهراز هویت امکانپذیر می باشد.

- در سانس های دانشجویی پذیرش مهمان امکان پذیر نمی باشد.

شماره تماس داخلی استخر 2694

مدیر داخلی بخش بانوان : سرکارخانم مبینا شامی 09199818937

مدیر بخش آقایان : جناب آقای بهزاد پیری 09122418448

نظرات و شکایات :33052324

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه
برنامه ی سالن های ورزشی جهت استفاده دانشجویان و همکاران از مهر1402دختر
برنامه سالن آذرخش و آفتاب ویژه دانشجویان و همکاران (بانوان) از مهر 1402
اطلاعیه استخر در خصوص صدور کارت های ویژه همکاران دانشگاهی
از روز شنیه 1 مهرماه 1402 پذیرش همکاران دانشگاهی و خانواده درجه 1 فقط از طریق کارت های استخر امکان پذیر خواهد

اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم دانشگاهی و بازنشستگان محترم می رساند از روز 1 مهرماه 1402 پذیرش شما عزیزان در استخر دانشگاه فقط از طریق کارت های استخر ویژه کارکنان و اساتید دانشگاه زنجان امکان پذیر خواهد بود.

لطفا در صورت تمایل به استفاده از استخر دانشگاه، جهت دریافت کارت در زمان اداری به ساختمان مدیریت تربیت بدنی دانشگاه مراجعه نمایید.

گفتنی است برای استفاده از هر کارت بازه زمانی سه ماهه در نظر گرفته شده است.

مبلغ کارت 12 جلسه برای کارمندان: 120هزار تومان و اعضای رسمی هیات علمی 168 هزار تومان می باشد. 

دستگاه کارت خوان در مدیریت تربیت بدنی موجود است.

*** با هماهنگی پیمانکار محترم استخر کارت های ویژه ای به مبلغ 350 هزار تومان برای همکاران متقاضی که تمایل به تهیه کارت برای دوستان و آشنایان دارند در تربیت بدنی دانشگاه موچود می باشد.

شماره داخلی در صورت نیاز 2324
درخواست همکاری بصورت کار دانشجویی با مدیریت تربیت بدنی دانشگاه
در کلیه امور ورزشی اعم از مسوولیت های ورزشی، مربیگری و داوری با تماس با داخلی 2779 و 2324فراخوان عضویت در تیم های ورزشی دانشگاه جهت حضور در مسایقات
فراخوان عضویت در تیم های ورزشی جهت اعزام به مسابقات مناطق و المپیاد دانشجویی (دختران وپسران)

اطلاعیه(دختران و پسران)

با توجه به مسابقات پیش روی در سطوح استانی، لیگ، منطقه، کشوری و المپیاد در رشته های ذیل الذکر ، از دانشجویان دارای سابقه عضویت و حضور در مسابقات کشوری، آسیایی یا بین المللی خواهشمند است جهت ثبت نام و هماهنگی برای  حضور در تمرین تیم های دانشگاه با شماره  33052324 سرکار خانم محمدی و 33052779 جناب آقای فتاحی تماس حاصل فرمایند.

رشته های ورزشی:

تنیس خاکی،  تنیس روی میز،  اسکواش،  پدل،  هندپلو،  واترپلو،  قایق رانی ،  شنا،  غریق نجات،  سه گانه ، دوگانه،  دوچرخه سواری، سنگ نوردی، کوهنوردی،  والیبال،  بسکتبال،  فوتبال،  فوتسال،  هندبال ، کاراته،  تکواندو،  جودو،  ووشو،  کشتی ، شطرنج،  دوومیدانی، ژیمناستیک،  تیراندازی با کمان،  تیرانداری با تفنگ ،  تیراندازی با تپانچه،  والیبال ساحلی،  فوتبال ساحلی،  آمادگی جسمانی،  دارت و ...
به همت دانشجویان دانشگاه زنجان با صعود قله دماوند
یادمان مربی فقید تیم های کوهنوردی دانشگاه زنجان جناب آقای سیدحمید صدیقیان برگزار گردید.

 

این صعود که با گرامیداشت یاد و خاطره مربی کوهنوردی دانشگاه جناب آقای سید حمید صدیقیان انجام شد در روزهای 30 و 31 مردادماه به همت جمعی از اعضای انجمن کوهنوردی دانشگاه زنجان صورت گرفت.
در راستای بسط و گسترش ورزش های همگانی و تفریحی در بین دانشگاهیان
تفاهم نامه همکاری فی مابین باشگاه تخصصی کوهنوردی و سنگ نوردی ترانگو و دانشگاه زنجان امضاء گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه زنجان، در راستای بسط و گسترش ورزش های همگانی و تفریحی (همچنین فعال نمودن تیم های کوهنوردی و صعودهای ورزشی که از سال گذشته جزو رشته های اعزامی به مسابقات از سوی اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام گردیده و مقرر به برگزاری مسابقات آن بطور سالانه گردیده است)؛ تفاهم نامه همکاری فی مابین باشگاه تخصصی کوهنوردی و سنگ نوردی ترانگوی استان زنجان و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه امضاء گردید.

از موارد ذکر شده در این تفاهم نامه می توان به ایجاد تیم های کوهنوردی و صعودهای ورزشی و تلاش در راستای اعزام تیم های دانشجویی دختران و پسران به مسابقات کشوری و المپیادها، اجرای برنامه های تفریحی و تخصصی برای دانشگاهیان عزیز (دانشجویان، کارکنان و اساتید)، برگزاری کارگاه، سمینار و دوره های مربیگری و داوری در رشته های زیر مجموعه فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران (از جمله دره نوردی، یخ نوردی، سنگ نوردی، کوهنوردی و...) را نام برد.

گفتنی است جناب آقای محمود خاتمی مدیر باشگاه ترانگو به جز سابقه عضویت در تیم ملی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ج.ا.ا ، دارای مدرک مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی و سنگ نوردی و طراح مسیر مسابقات رسمی از سوی فدراسیون مربوطه می باشند. ایشان در کارنامه خود صعود دیواره علم کوه و برنامه های دیواره نوردی برون مرزی و هیمالیانوردی را دارند.

با آغاز سال تحصیلی برنامه های انجمن کوهنوردی دانشگاه در حوزه دانشگاهیان (دختران و پسران) و نحوه عضویت و قوانین و مقرارت و آیین نامه ها، بر روی سایت دانشگاه و کانال تلگرامی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه قرار خواهد گرفت.
برنامه صعود به قله سندان انجمن کوهنوردی همکاران اجرا گردید
برنامه صعود قله سبلان کنسل شد

اولین برنامه انجمن کوهنوردی همکاران دانشگاهی اجرا شد.

برنامه صعود قله سندان ابهر با حضور 28 نفر از همکاران و خانواده ایشان که جهت هماهنگی تیم صعود کننده به قله سبلان برنامه ریزی گردیده بود، اجرا گشت.

به اطلاع می رساند برنامه دوم انجمن یعنی صعود به قله سبلان کنسل شد. برنامه جایگزین اعلام خواهد شد.

 
جناب آقای سیدمحمد حسینی اولین مدال طلای کاروان ورزشی ایران را کسب نمود
دانشجوی ووشوکار دانشگاه زنجان در سی و یکمین دوره بازی های یونیورسیاد دانشجویان جهان صاحب مدال طلا شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، امروز یکشنبه هشتم مردادماه و در دومین روز از سی و یکمین دوره بازیهای یونیورسیاد دانشجویان جهان در چنگدو سید محمد حسینی در مسابقات ووشو فرم گون شو تالو اولین مدال طلای کاروان را به دست اورد.


ثبت نام جهت اجرای برنامه صعود به قله سبلان
کارکنان و اساتید دانشگاه زنجان (بانوان و آقایان)

اطلاعیه  (بانوان و آقایان)

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه قصد اجرای برنامه صعود به قله سبلان در تاریخ 24 لغایت 27 مردادماه را برای اساتید و کارکنان دانشگاه دارد.

لذا از علاقمندان به حضور در برنامه خواهشمند است (در صورت داشتن آمادگی بدنی و لوازم شخصی کوهنوردی) تا تاریخ 10 مردادماه با داخلی 2324 جهت ثبت نام تماس حاصل فرمایند.

بدیهی است تاریخ اجرای برنامه در صورت شرایط جوی نامناسب تغییر خواهد نمود.

لوازم موردنیاز و سایر اطلاعات پس از اتمام ثبت نام به همنوردان اطلاع رسانی خواهد شد.

 
اطلاعیه استخر دانشگاه زنجان (در خصوص زمان و کارت های استخر)
ساعت کاری استخر دانشگاه زتجان فردا یکشنبه 1 مردادماه از ساعت 17 آغاز خواهد گردید.

اطلاعیه

با توجه به واگذاری استخر دانشگاه زنجان به پیمانکار جدید، برنامه شروع ساعت کاری بصورت استثنا فردا یکشنبه 1 مردادماه از ساعت 17 خواهد بود و اطلاعیه تکمیلی ساعات کاری و برنامه آموزشی فردا در سایت دانشگاه درج خواهد گردید. همچنین قابل ذکر می باشد این دانشگاه در قبال کارت های استخر خریداری شده از پیمانکار محترم قبلی جناب آقای عمولرافشار ، هیچ گونه مسوولیتی ندارد.
حضور کاروان ورزشی دانشگاه زنجان در 3 رشته در چهارمین المپیاد ورزشی
دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های سراسر کشور در مرداد ماه سال جاری قطعی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، حضور کاروان ورزشی دانشگاه زنجان در چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر سراسر کشور در رشته بدمینتون آقایان و در رشته های تنیس روی میز و بدمینتون دختران با پیگیری وحمایت اداره شاهد و ایثارگر دانشگاه قطعی گردید.

قابل ذکر می باشد در دور قبلی المپیاد (سومین المپیاد دانشجویان شاهد و ایثارگر به میزبانی دانشگاه اصفهان در تابستان سال 1401) دانشجویان دانشگاه در بخش بدمینتون آقایان موفق به کسب جایگاه اول و در بدمینتون و تنیس روی میز دختران موفق به کسب جایگاه دوم المپیاد گردیده بودند.

گفتنی است این دوره از مسابقات به میزبانی دانشگاه همدان از 10 مردادماه لغایت 26 مرداد ماه در دوبخش دختران و پسران در 9 رشته ورزشی برگزار خواهد شد.
دوره درجه 3 مربیگری آمادگی جسمانی در بخش دانشجویان دختر دانشگاه
با مدرسی سرکار خانم دکتر مهناز مقدم برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، دوره مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی با همکاری فدراسیون آمادگی جسمانی، هیات آمادگی جسمانی استان و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه برای دانشجویان دانشگاه زنجان با مدرسی سرکارخانم دکتر مهناز مقدم در سالن آفتاب دانشگاه از تاریخ 20 تیرماه لغایت 26 تیرماه برگزار گردید.

مدیریت تربیت بدنی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان شرکت کننده در دوره و قدردانی از همکاری آنان جهت برگزاری هرچه بهتر دوره، از عوامل برگزاری دوره  (هیات آمادگی جسمانی استان به ریاست جناب آقای رحیمی زاده، سرکار خانم داداشی ، سرکار خانم ماهرخ مرادی ، جناب آقای هادی حسینی و سرکار خانم مهسا طالبی (نماینده مدیریت تربیت بدنی دانشگاه) و به ویژه مدرس محترم دوره سرکار خانم دکتر مهناز مقدم) کمال تشکر را دارد.
کلاس های آموزشی تنیس خاکی با تخفیف 30 درصد (دختران و پسران)
برای اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه زنجان مطابق با تفاهم نامه مدیریت تربیت بدنی دانشگاه

اطلاعیه (دختران و پسران)

براساس تفاهم نامه مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با باشگاه تنیس، دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه زنجان می توانند با تخفیف 30درصدی از آموزش این رشته ورزشی بهره مند گردند. قابل ذکر می باشد این دوره از کلاس ها با مدیریت جناب آقای نصیری از مدرسین برتر این رشته در سالن اختصاصی تنیس واقع در شهرک پونک تشکیل خواهد گردید. (امکان بهره مندی خانواده اساتید و کارکنان از این تخفیف فراهم می باشد)

راکت تنیس خاکی از سوی باشگاه در اختیار متقاضیان بصورت امانی قرار خواهد گرفت

هزینه دوره بصورت آزاد 800 هزار تومان و با تخفیف ویژه دانشگاهی 550 هزار تومان برای دانشگاهیان خواهد بود.

کلاس ها همه روزه بدون محدودیت از ساعت 7:30 صبح لغایت 23 تشکیل می گردد.

علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با شماره 09905798491 جناب آقای نصیری تماس حاصل فرمایند.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره 2324 تماس حاصل فرمایید.