خانه :: اساتید :: اخبار

-

-

-

-
موزه تاریخ طبیعی دانشگاه زنجان در سال 1371به منظور بالا بردن سطح دانش عمومی، حفظ آثار باستانی و تاریخ طبیعی کشور، شناساندن فرهنگ و آداب و رسوم و نمونه های مختلف طبیعی و انسانی کشور، تبادل اطلاعات و فرهنگ ها و همچنین کمک به آموزش بهتر علوم و جبران کمبود آزمایشگاهها در مراکز آموزشی، در محل دانشکده علوم تاسیس شد و در سال 1374 به محل فعلی انتقال یافت. نمونه های موجود در موزه تاریخ طبیعی دانشگاه زنجان به همت آقای دکتر قدیمی و کمک و همیاری مسولین دانشگاه از اقصی نقاط کشور جمع آوری شده است. فعالیت موزه تاریخ طبیعی در سه محور آموزشی، پژوهشی و نمایشی انجام می گیرد. بازدید از این موزه رایگان بوده و همه روزه بجز ایام تعطیل و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 12 و 13 الی 15:30 پذیرای بازدیدکنندگان محترم می باشد... ادامه

آمار سایت

بازديد امروز: 12
بازديد ديروز: 18
بازديد کل: 183768
بروزرسانی: 11-11-1395
نحوه بازدید از موزه

موزه تاریخ طبیعی همه روزه به جز ایام تعطیل و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 12 و 13 الی 15:30 آماده ارائه خدمات به بازدید کنندگان محترم می باشد.چنانچه از طرف نهاد یا موسسه خاصی در زمان معینی تعدادی از افراد (مثل بازدید گروهی دانش آموزان،دانشجویان و سایر افراد) از خارج دانشگاه، قصد بازدید از موزه را داشته باشند، ابتدا باید با اداره روابط عمومی دانشگاه تماس گرفته و زمان بازدید را هماهنگ نمایند و از طریق روابط عمومی در جریان بازدید از موزه تاریخ طبیعی قرار خواهد گرفت.

جهت انجام بازدید های تک نفره و اعضای داخل دانشگاه نیازی به هماهنگی با روابط عمومی نبوده و در صورت تماس با کارشناس موزه و یا مراجعه حضوری امکان بازدید فراهم می گردد.

شرایط بازدید:

   از کشيدن دست بر روي ويترين ها و نمونه هاي موجود در سالن موزه منع کند.

   لغو زمان بازدید بایستی حداکثر تا 24 ساعت قبل از وقت بازدید صورت پذیرد.

   از آسيب رساندن به موزه و نمونه هاي موجود، جلوگيري نمايد.

 

 قوانین و مقرارت کامل بازدید از موزه را از اینجا دانلود و مطالعه فرمائید.

بازدید امروز: 2