خانه :: اساتید :: اخبار
 Banner Slider Demo - Jssor Slider, Carousel, Slideshow with Javascript Source Code

--

--

--

--

گروههای آموزشی

آمار سايت

    بازديد امروز: 62
    بازديد ديروز: 132
    بازديد کل: 137759
بروزرسانی: 24-8-1396
اخبار گروه

سومین جلسه گروه علوم ورزشی

روز دوشنبه مورخه ۹۶/۸/۱۵ در دفتر گروه برگزار شد

در این جلسه علاوه بر تصمیم گیری درباره موارد جاری ، مدیر گروه ضمن ارایه گزارش مفصل از وضعیت قبلی  اساتید مدعو و مشکلات آن ، به ارتقا وضعیت کیفی مدرسان ، تکمیل بانک اطلاعاتی مربوطه اشاره کردند. در ادامه نیز پس از تشریح آیین نامه وزارتی و آخرین دستورالعمل داخلی دانشگاه در مورد نحوه همکاری اساتید مدعو به بیان معیارها و شیوه انتخاب و همکاری آنها در آینده پرداختند که در نهایت با همفکری اعضا نسبت به این مسئله نیز تصمیم گیری شد. در ادامه نیز ضمن برخی اصلاحات در برنامه کارشناسی علوم ورزشی ، دروس ترم آتی معرفی و نسبت به توزیع و تعیین اساتید مربوطه تصمیم گیری شد.

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

اولین جلسه انجمن علمی علوم ورزشی با حضور کلیه اعضای شورای مرکزی و جناب آقای دکتر قره خانی مدیر گروه و مشاور انجمن برگزار و ضمن تشریح وظایف و مسئولیت ها و تعیین اولویت برنامه ها دبیر انجمن نیز با رای اعضا انتخاب شد .

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

دومین جلسه ی گروه علوم ورزشی با حضور اعضای هیات علمی دراتاق جلسات گروه در روز دوشنبه تاریخ 17/7/96 برگزار شد.

در این جلسه در ارتباط با برخی درخواست های دانشجویان تصمیم گیری و در مورد چگونگی تهیه ی نورم های دانشگاهی ، دروس تربیت بدنی و ورزش ویژه و اصلاحات برنامه درسی دانشجویان ورودی 95 به بعد همفکری شد.

 

 

 

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

اولین جلسه گروه علوم ورزشی با حضور تمامی اساتید عضو هیات علمی در تاریخ سوم مهر ماه نود و شش در محل سالن جلسات برگزار و ضمن اطلاع رسانی موارد آموزشی و پژوهشی ، برنامه عملیاتی دوساله مدیر گروه جدید و گزارشی مختصر از فعالیت های انجام شده به استماع اعضا رسیددر ادامه نیز در مورد برخی موارد جاری تصمیم گیری شد

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

جلسه هماهنگی و توجیهی اساتید مدعو گروه علوم ورزشی با حضور مدیر گروه برگزار  و نسبت به اطلاع رسانی موارد آموزشی و سیاست های جدید گروه اقدام شد 

**********************************************************************************************************************

جناب آقای دکتر علی گرزی

گروه علوم ورزشی ارتقاء رتبه علمی‏ شما را که مایه دلگرمی و بالندگی دانشگاه و دانشگاهیان هست را به شما و خانواده بزرگ دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می ‏نمایم.

امید است ضمن استمرار خدمات ارزنده علمی و پژوهشی، با اتکال به خداوند متعال و بهره‏ گیری از توان و تجربه علمی در همه ابعاد زندگی به‏ ویژه تلاش روزافزون در عرصه‏ های علمی و پژوهشی موفق و مؤید بوده و همچنان برای دانشگاه مایه افتخار باشید.

بازدید امروز: 3