خانه :: اساتید :: اخبار
 Banner Slider Demo - Jssor Slider, Carousel, Slideshow with Javascript Source Code

--

--

--

--

گروههای آموزشی

آمار سايت

  بازديد امروز: 139
  بازديد ديروز: 431
  بازديد کل: 184917
بروزرسانی: 14-5-1397
اخبار گروه

 • اخبار تیر ماه 1397
 • <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
 • جلسه توجیهی پرسش و پاسخ پیرامون مسایل آموزشی سامانه گلستان
 • >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 • یازدهمین جلسه گروه :
 • 21/اسفند /96
 • >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 • دهمین جلسه گروه :
 • 7 اسفند 96
 • >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 • نهمین جلسه گروه علوم ورزشی روز دوشنبه مورخه ۲۳ بهمن ماه تشکیل و پس از ارایه گزارشی از وضعیت ثبت نام دانشجویان جدید و شرایط گروه بندی آنها و اطلاع رسانی آیین نامه های جدید  تبدیل وضعیت استخدامی توسط مدیر گروه ، نسبت به برخی درخواست ها و امور جاری تصمیم گیری شد.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 • انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین گروه علوم ورزشی و هیات همگانی استان زنجان در ارتباط با زمینه های مختلف آموزشی و مربیگری و داوری
 • هشتمین جلسه گروه: در روز دوشنبه مورخه 25 دی ماه در محل دفتر جلسات تشکیل و پس از بررسی و تصمیم در مورد امور جاری از جمله استفاده از سالن های بدنسازی برای ارایه دروس ورزش یک ،  لیست اساتید مدعو دارای شرایط قید شده در آیین نامه ابلاغی مدیر کل برنامه ریزی آموزشی  وزارت علوم و آیین نامه اساتید مدعو دانشگاه مطرح  شد. در ادامه پس از بحث و بررسی همه شرایط و جوانب و معیارهای مد نظر گروه جهت همکاری ایشان ، شرایط تک تک افراد لیست مذکور مجددا بررسی  شده و ضمن تعیین دروس پیشنهادی عملی تخصصی ، عمومی و ورزش یک برای هر یک از آنها ، اسامی به تصویب شورای گروه رسید. لازم به ذکر است برای اولین بار لیست اساتید مدعو با استفاده از روش تصمیم گیری عقلایی و بر اساس روش منطقی و سیستماتیک چند مرحله ای قبل از شروع نیمسال تهیه و قبل از ارایه دروس به ایشان مورد بررسی و تصویب شورا قرار گرفت.
 • فرایند ثبت نام و ارزیابی اولیه دانشجویان ورودی بهمن 96 در روز اول ثبت نام (چهارشنبه مورخ 18 بهمن ماه )خوشبختانه با پیگیری های انجام شده از جانب گروه و با دراختیار گذاشتن تمام امکانات و شرایط لازم  همکاری خوبی با نیروهای اعزامی آموزش کل داشتیم.

 • >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 • هفتمین جلسه گروه علوم ورزشی در روز دوشنبه تاریخ 11 دی ماه در محل دفتر گروه تشکیل و پس از بحث و نظرسنجی در مورد شاخص های آموزش در بحث ارتقا ، هنجار آزمون های تربیت بدنی عمومی و لزوم تکمیل فرایند ارزیابی سلامت توسط دانشجویان و تصمیم گیری در مورد برخی امور جاری لیست اسامی اساتید مدعو نیمسال اول سال 96 نیز مورد تصویب و تایید شورا قرار گرفت .

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 • ششمین جلسه گروه علوم ورزشی در روز دوشنبه مورخه 27 آذر ماه تشکیل شد ابتدا  گزارشی از هشتمین نشست  شورای هماهنگی مراکز آموزشی و پزوهشی حوزه علوم ورزشی که در تاریخ 22 آذر ماه 96 در دانشگاه تربیت مدرس با حضور روسای دانشکده ها و مدیران گروه های علوم ورزشی برگزار شد توسط مدیر گروه ارایه شد در ادامه نسبت به امور جاری گروه از جمله تعیین ظرفیت دانشجویان در مقطع ارشد و پروپوزال های دانشجویی تصمیم گیری شد .

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

هشتمین نشست شورای هماهنگی مراکز آموزشی و پزوهشی حوزه علوم ورزشی در تاریخ 22 آذر ماه 96 در دانشگاه تربیت مدرس با حضور روسای دانشکدهها و مدیران گروه های علوم ورزشی برگزار شد.

جناب آقای دکتر قره خانی نیز به عنوان نماینده دانشگاه زنجان با شرکت در این نشست به ارائه نظرات کارشناسی خود در راستای اهداف نشست

پرداختند

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

جلسه انجمن علمی علوم ورزشی با حضور جناب آقای دکتر قره خانی مشاور انجمن برگزار شد.
در این جلسه در ارتباط با نحوه برگزاری کارگاه های علمی برای دانشجویان تصمیم گیری شد.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

به همت گروه علوم ورزشی و مشارکت آموزش دانشکده علوم انسانی و همکاری شورای مرکزی انجمن علمی علوم ورزشی جلسه مشاوره و پرسش و پاسخ پیرامون مسائل تحصیلی و آموزشی با هدف راهنمایی و هدایت دانشجویان و جلوگیری از ایجاد مشکلات احتمالی آینده آن ها با حضور مدیر و کارشناس گروه و مسئول آموزش دانشکده با مشارکت حداکثری دانشجویان علوم ورزشی در روز سه شنبه مورخ 28 آذر 96 در سالن استاد منزوی برگزار شد.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

پنجمین جلسه گروه علوم ورزشی روز دوشنبه مورخ ۱۳ آذر ماه سال جاری در دفتر جلسات گروه برگزار شد. در ابتدا مدیر گروه گزارشی از جلسات دانشکده در ارتباط با شاخص ها و نیازهای جذب هیات علمی و مشکلات نگارش مقالات آی اس آی ارایه کردند. در ادامه در مورد نشست شورای آموزش و پژوهش ورزش کشور و تفاهم نامه همکاری مشترک با اداره کل ورزش و جوانان استان اطلاع رسانی شده و نسبت به برخی امور جاری از جمله زمان برگزاری آزمون های دروس عملی و سرویسی ، امکان ارایه واحد شنا در ترم آتی ، و برخی جابجایی در برنامه درسی علوم ورزشی و ...تصمیم گیری شد

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

چهارمین جلسه شورای گروه علوم ورزشی با شرکت اعضای محترم هیات علمی در روز دوشنبه مورخ ۲۹ آبان برگزار شد .

در این جلسه ضمن بررسی شاخص های جذب هیات علمی در دانشگاه ، در ارتباط با معیارهای تخصصی جذب در رشته علوم ورزشی و لزوم توجه بیشتر به گرایش هایی که امکان راه اندازی مقاطع تحصیلات تکمیلی را دارند بحث شد . در ادامه ضمن اصلاح برخی موارد در برنامه کارشناسی علوم ورزشی ، در ارتباط با تعویض  دروس عملی اختیاری و چگونگی ارایه این دروس با در نظر گرفتن جمیع شرایط لازم از جمله امکانات و تجهیزات لازم ، استاد و مدرس مربوطه بحث شد . در نهایت در مورد موارد جاری و برخی درخواست ها نیز تصمیمات لازم اخذ شد .

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

سومین جلسه گروه علوم ورزشی

روز دوشنبه مورخه ۹۶/۸/۱۵ در دفتر گروه برگزار شد

در این جلسه علاوه بر تصمیم گیری درباره موارد جاری ، مدیر گروه ضمن ارایه گزارش مفصل از وضعیت قبلی  اساتید مدعو و مشکلات آن ، به ارتقا وضعیت کیفی مدرسان ، تکمیل بانک اطلاعاتی مربوطه اشاره کردند. در ادامه نیز پس از تشریح آیین نامه وزارتی و آخرین دستورالعمل داخلی دانشگاه در مورد نحوه همکاری اساتید مدعو به بیان معیارها و شیوه انتخاب و همکاری آنها در آینده پرداختند که در نهایت با همفکری اعضا نسبت به این مسئله نیز تصمیم گیری شد. در ادامه نیز ضمن برخی اصلاحات در برنامه کارشناسی علوم ورزشی ، دروس ترم آتی معرفی و نسبت به توزیع و تعیین اساتید مربوطه تصمیم گیری شد.

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

اولین جلسه انجمن علمی علوم ورزشی با حضور کلیه اعضای شورای مرکزی و جناب آقای دکتر قره خانی مدیر گروه و مشاور انجمن برگزار و ضمن تشریح وظایف و مسئولیت ها و تعیین اولویت برنامه ها دبیر انجمن نیز با رای اعضا انتخاب شد .

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

دومین جلسه ی گروه علوم ورزشی با حضور اعضای هیات علمی دراتاق جلسات گروه در روز دوشنبه تاریخ 17/7/96 برگزار شد.

در این جلسه در ارتباط با برخی درخواست های دانشجویان تصمیم گیری و در مورد چگونگی تهیه ی نورم های دانشگاهی ، دروس تربیت بدنی و ورزش ویژه و اصلاحات برنامه درسی دانشجویان ورودی 95 به بعد همفکری شد.

 

 

 

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

اولین جلسه گروه علوم ورزشی با حضور تمامی اساتید عضو هیات علمی در تاریخ سوم مهر ماه نود و شش در محل سالن جلسات برگزار و ضمن اطلاع رسانی موارد آموزشی و پژوهشی ، برنامه عملیاتی دوساله مدیر گروه جدید و گزارشی مختصر از فعالیت های انجام شده به استماع اعضا رسیددر ادامه نیز در مورد برخی موارد جاری تصمیم گیری شد

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

جلسه هماهنگی و توجیهی اساتید مدعو گروه علوم ورزشی با حضور مدیر گروه برگزار  و نسبت به اطلاع رسانی موارد آموزشی و سیاست های جدید گروه اقدام شد 

**********************************************************************************************************************

جناب آقای دکتر علی گرزی

گروه علوم ورزشی ارتقاء رتبه علمی‏ شما را که مایه دلگرمی و بالندگی دانشگاه و دانشگاهیان هست را به شما و خانواده بزرگ دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می ‏نمایم.

امید است ضمن استمرار خدمات ارزنده علمی و پژوهشی، با اتکال به خداوند متعال و بهره‏ گیری از توان و تجربه علمی در همه ابعاد زندگی به‏ ویژه تلاش روزافزون در عرصه‏ های علمی و پژوهشی موفق و مؤید بوده و همچنان برای دانشگاه مایه افتخار باشید.

بازدید امروز: 2